Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy > Cykle
stare 19-02-2008, 14:11
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie co w moim przypadku bedzie lepsze?

Witam serdecznie
Ostatnimi czasy doszedłem do wniosku,ze czas nadrobic zaległy czas,a mianowicie wziasc sie za swoj wyglad.Postaram sie po krotce opisac moje pytanie:Mam 25 lat waze 92 kg.w przeszlosci tj 3 lata temu siegnalem po koks.Byl to jeden powazniejszy cykl deka meta i prop ok 8 tyg.po tym czasie od czasu do czasu zjadło sie jakas kretynke.zamierzam w niedalekiej przyszlosci siegnac jescze raz po koks(generalnie nastawiam sie na cos z wyzszej polki alabezpieczniejszej np oxandrolon deka i cos jescze)chodzi mi o to,ze wczesniej inwestowalem w tzw mase.generalnie chcialem byc duzy bylem na cyklu i w zasadzie dbalem aby byly [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ale przy tym towarzyszyly duze ilosci weglowodanow i tluszczy.tzn jemy wszystko co sie przewija aby byc duzym.Jednak teraz troszke inaczej chcialbym do tego podejsc i chchcialbym uzyskac lepszy miesien tzn ograniczyc wegle i tluszcz.chce dodac,iz w stanie obecym mam sporawy poziom tluszczu.nie jestem przesadnym tlusciochem bo jestem wysoki,ale jest tlusczyk!zastanawiam sie czy zanim zaczne cykl i aby efekt byl taki jak wspomnialem(lepsza definicja miesnia)czy nie zrobic sobie 2 miesiecznej diety redukcyjnej.chodzi mi o to czy bedzie to lepsze rozwiazanie jak ladnie sie odtłuszcze (ogolnie pewnie caly spadne)i wtedy zaczne cykl.Czy tez mija sie to z celem i szkoda czasu na redukcje i od razu przystapic do dziela i jakos ulozyc diete aby byl przyrost dobrej jakosci miesnia przy jednoczesniej stracie tłusczu. Powiedzcie mi co o tm sadzicie.Pozdrawiam
Narek12345 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2008, 14:15
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: co w moim przypadku bedzie lepsze?

ciężko bez zdjęcia ocenić ile masz tego BF, może jesteś w stanie sobie zmierzyć poziom BF gdzieś u siebie w mieście ?
w tym momencie mogę Ci powiedzieć, że ja zrobiłbym najpierw reducję (jak rozsądnie ją przeprowadzisz to dużo mięcha nie stracisz) a potem waliłbym saa
1hustler jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania