Wybierz jakość Body Attack!

Chris Bumstead zaprasza fana na trening!

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 1. Luty 2021 Dodane przez: KO Team

Pewien użytkownik Instagrama o nicku aaron_6lg, który jest wielkim fanem Chrisa Bumsteada, zostawił pod jego filmem komentarz, nie przewidując jakie mogą być tego dalsze skutki. Chłopak skomentował żartując: "Ile lajków pod tym komentarzem jest potrzebnych, żebyś mnie zaprosił na wspólny trening?”. Fan nie spodziewał się, że kulturysta mu w ogóle odpowie. Chris jednak szybko odpisał, że Aaron potrzebuje 10000 polubień. Po kwadransie chłopak miał już dziesięć procent wymaganych lajków. Bumstead zdał sobie wtedy sprawę, że spowodował coś, czego nie da się już zatrzymać. „W co ja się wpakowałem?” skomentował wyraźnie rozbawiony Kanadyjczyk.

Po jakimś czasie 19-letni Aaron zostawił kolejny komentarz, żeby wyjaśnić, że nie chce wywierać na sportowcu żadnej presji: „Nie wiem, co zrobi Chris, jeśli naprawdę osiągnę te 10000 polubień. Jest na pewno mocno zajęty i nie jest mi nic winien. Chciałem mu tylko podziękować za polubienie mojego komentarza. Wspaniale jest widzieć, jak bardzo ta społeczność wspiera ludzi, którzy nawet się nie znają. Wracając do Chrisa, chciałem mu podziękować i powiedzieć, że to on mnie zainspirował, żebym zaczął trenować”.

Po tym, jak Nick Miller z kanału Nick’s Strength and Power na YouTube zwrócił uwagę na całą sprawę, 10000 polubień było ostatecznie tylko kwestią formalną. Kiedy było już jasne, że Aaron wygrał zakład, Chris Bumstead skontaktował się z nim osobiście. Kulturysta poinformował go, że odbędzie się wspólny trening. Dodał, że pandemia może nie co spowolnić przyjazd, ale z przyjemnością się z nim spotka. 

Ze względu na obecne ograniczenia wjazdu do Kanady i zakaz wjazdu dla obcokrajowców, istnieje również opcja spotkania się w USA. Chłopak, który uzbierał lajki jest  Amerykaninem, a Chris Bumstead często przebywa na Florydzie na spotkaniach biznesowych. To rozwiązanie więc również wchodzi w grę. Trzymamy kciuki, żeby spotkanie doszło do skutku.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Chris Bumstead zaprasza fana na trening!

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin