BODY ATTACK SOSY ZERO

Wywiad Casey Viator

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 6. Październik 2010 Dodane przez: KO Team
Ci, którzy mają wystarczającą wiedzą historyczną na temat kulturystyki na pewno słyszeli o Casey Viator. Casey należy do panteonu nieśmiertelnych kulturystów dzięki swoim sukcesom, zarówno jako zawodnik i trener.

W roku 1971 był bezkonkurencyjny, stając się najmłodszym zwycięzcą Mr. Amerika, dokonał tego w wieku 19 lat. Cztery tygodnie wcześniej zdobył mistrzostwa juniorów.

W ciągu kolejnych lat trenował bardzo ciężko wygrywając Grand Prix w Luizjanie i Pensylwanii w roku 1980. Zwieńczeniem jego pięknej kariery było trzecie miejsce na Mr. Olympie w 1982 roku, kiedy był w rankingu razem z takimi znakomitościami jak Samir Bannout, Tom Platz czy Albert Beckles.

Po skończeniu kariery zawodnika stał się trenerem światowej klasy i był często angażowany przez wielu kulturystów jako doskonały konsultant. Pomimo, iż trenuje z tysiącami zawodników, a jego harmonogram dnia jest napięty, zawsze znajduje czas aby porozmawiać ze swoimi fanami. Jestem pewny, że ta rozmowa bardzo was zainteresuje.

Pytanie: Co w dzisiejszych czasach porabiasz Casey?

Casey: Ciężko pracuję nad moją drugą książką i szkolę kulturystów na całym świecie w ramach mojego programu szkoleń internetowych. Do tego staram się świetnie bawić na słonecznej  Florydzie.

P: Brzmi jak super styl życia. Możesz nam opisać aktualne praktyki w szkoleniu i żywieniu?

C : Mój trening jest nadal intensywny. Mam dobry stan zdrowia poprzez odpowiedni trening i
...
Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram