Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 25-05-2016, 21:56
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 4 razy "Dzięki" w 4 postach
Domyślnie Bóle mięśniowe po cyklu osta+lgd+oxa

Witam.
Jestem po 7 tygodniowym cyklu na mk677 (leci dalej), ostarynie, lgd i oxandrolonie.
Postępy świetne, środki spełniły swoje zadanie, przybrałem 10kg moze nie najlepszej jakości masy ale na pewno cos mięśnia w tym jest. Wyniki siłowe i intensywność tez do przodu.
Jestem teraz na mostku z 11-oxo i wchodzę na redukcje. Mostek chce pociągnąć, aby podreperować trochę lipidy bo potem chce pociągnąć jeszcze cykl na epi+trenavarze w celu działania antykatabolicznego. Po cyklu z tydzien znowu na 11-oxo i odblok clomid+nolva+mk677+booster teścia. HCG od 2 tygodnia cyklu leci cały czas 250iu e2d
Wiadomo aby maksymalnie utrzymać masę treningi staram sie robić tak samo intensywne jak na cyklu, ale tutaj pojawił sie problem:
Mianowicie zaczynaja mnie dziwnie pulsacyjnie rwać mięśnie, przy prostowaniu rąk robiąc klatkę na płaskiej rwie mnie przodu barku w stronę klatki, robiąc rożne przenoszenia zza głowy czy wiosło czuje tez od czasu do czasu rwanie w przedramionach, tricepsie.
Nogi raczej w porządku chociaż stawy wydają sie sztywne, suche jak wchodzę po schodach...
Jak to zwalczyć czy temu zapobiec? Dodam ze czasem to rwanie czuje nawet po treningu...
Moze brak jakis minerałów? Antyoksydantów?
Dodam ze podczas cyklu oprocz urozmaiconej diety wysokowęglowodanowej, leciały [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] olimpa, d3+k2, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , czosnek, 6g omegi3, 5g lecytyny, Olimp postatan z cynkiem, chela magnez, 2-3g dziennie witaminy C, galaretki na stawy. Osłonki na wątrobe i probiotyki.
Proszę o pomoc kogoś obcykanego w temacie.
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 9_3_2 like Mac OS X) AppleWebKit/601.1.46 (KHTML, like Gecko) Version/9.0 Mobile/13F69 Safari/601.1
Reprezentant jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania