Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > PARTNERZY > HiTec Nutrition
stare 07-10-2015, 08:46
Użytkownik
Bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Postów: 108
Podziękował: 1
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Artykuł Creasteron UPGRADE

CREASTERON
SECOND IMPROVED EDITION

Każdy liczący się na rynku producent udoskonala swój okręt flagowy, dlatego Hi Tec Nutrition ma przyjemność i zaszczyt przedstawić nowe wcielenie uznanego i sprawdzonego przez wielu Creasteronu. Hi Tec Nutrition, jako czołowy producent odżywek w Europie, jest liderem innowacyjnych składów i rozwiązań w suplementacji sportowców. Dlatego wprowadza na rynek unowocześniony, idealnie skomponowany preparat po treningowy w formie odżywki All-in-one Formula. Tylko ta odżywka pozwoli ci rosnąć i w pełni regenerować się po treningu. Nowy, ulepszony skład maksymalnie potęguje regeneracje zasobów energetycznych, pobudza wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej (bez grama tłuszczu) i jako nieliczny jednocześnie odżywia i rekonstruuje Twoje obciążone stawy.

Kulturysta potrzebuje mnóstwa aminokwasów i węgli po treningu
Krytycznym momentem dla każdego kulturysty jest okres po-treningowy. Wtedy to, jak kanibal, zjadasz własne mięśnie, a poziom katabolicznych hormonów wzrasta do niebezpiecznego poziomu. Jeśli Twoją pierwszą czynnością po wejściu do szatni jest prysznic lub pogadanka ze znajomymi - ZMIEŃ TO! Jeszcze zasapany powinieneś sięgnąć po shake'a z nowym Creasteronem, który zapewni Twoim mięśniom pełną regeneracje w najbardziej optymalnym czasie jaki może przydarzyć ci się w ciągu dnia. Później możesz robić wszystkie inne zaplanowane czynności. Unikalny czas pomiędzy wejściem do szatni z treningu a przekręceniem kluczyka w stacyjce samochodu daje ci możliwość znacząco większego zgromadzenia glukozy i aminokwasów oraz [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] w mięśniach a to przekłada się na lepszą re-syntezę glikogenu i białek mięśniowych oraz wypełnienie komórek wodą. Ktoś mógłby zapytać dlaczego nie zjeść w tym czasie porcji ryżu z piersią kurczaka. Można i tak ale pamiętajmy, że naturalny pokarm musi ulec najpierw strawieniu, co trochę trwa. Innymi słowy możemy nie trafić w idealny moment okna anabolicznego, a ponadto taki posiłek nie zawsze zawiera kompletny, łatwo przyswajalny zestaw wszystkich anabolicznych składników odżywczych. Dlatego najlepsze rozwiązanie to płynna odżywka Creasteron, która wyjątkowo szybko wysyca Twoje mięśnie aminokwasami, kreatyną, węglowodanami i całą masa innych odżywczych i anabolicznych, a także antykatabolicznych substancji. Tylko takie postępowanie zapewni ci najszybszy przyrost masy mięśniowej, ograniczony wyłącznie Twoją genetyką. Ponadto jeśli wypełnisz swoje mięśnie niezbędnymi aminokwasami strukturalnymi, kreatyną, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , argininą i tauryną to każdy Twój kolejny trening będzie wydajniejszy i intensywniejszy. Właśnie to jest kolejny i najważniejszy bodziec do rozwoju gęstej i wyrzeźbionej muskulatury.Stuningowany skład proteinowo-aminokwasowy oraz węgle na miarę XXI wieku
Producenci odżywek białkowych potrafią koncentrować, izolować i hydrolizować [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] serwatkowe, stąd tak bogaty wybór protein na rynku suplementów diety dla sportowców. Ponadto dzisiejsza wysoko-zaawansowana technologia umożliwia dodatkowe wzbogacanie izolatów w pożądane bioaktywne frakcje. Białka serwatkowe mają ich kilka z których najważniejsza dla sportowców i kulturystów jest beta-laktoglobulina. Creasteron został dozbrojony w jedyny i bardzo wyjątkowy na rynku izolat, który jest innowacyjną wersją WPI wzbogaconą właśnie w beta-laktoglobulinę. Frakcja ta stanowi w przybliżeniu 50% białek w serwatce i jest najbogatszym źródłem niezbędnych aminokwasów i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] . Na dodatek odkryto, że tylko beta-laktoglobulina potrafi przenosić małe hydrofobowe (nie lubiące wody) substancje np. witaminę A, czyniąc ją lepiej przyswajalną przy mizernej ilości tłuszczów w diecie. Parę ładnych lat temu dieta kulturystyczna składała się z ogromnej ilości żółtek, masła i śmietany. Później wyeliminowano prawie wszystkie źródła tłuszczów zwierzęcych oraz [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] A i aż do dzisiaj (z małymi wyjątkami diet tłuszczowych) dominuje niskotłuszczowa białkowo-węglowodanowa dieta dla kulturystów. Jednakże okazuje się, że [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] najlepiej jest wykorzystywane przez organizm a mięśnie najszybciej rosną gdy mamy w organizmie odpowiednią ilość witaminy A. Stosuj Creasteron z frakcjami beta-laktoglobulinowymi a dostarczysz organizmowi mega-dawek aminokwasów i poprawisz przyswajanie anabolicznych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Izolat białka serwatkowego wzbogacony w beta-laktoglobulinę ma jeszcze jedną bardzo istotna zaletę a mianowicie jest tzw. szybkim białkiem czyli idealnym do po-treningowej suplementacji.
Żeby tego było mało nowy Creasteron posiada w składzie, oprócz WPI, pełen zestaw 8 niezbędnych aminokwasów EAA, w wolnej postaci, w tym wyjątkowo wysoką dawkę aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz dodatkowo L-glutaminę, L-argininę, glicynę i taurynę.
Aminokwasy rozgałęzione BCAA, dostarczone w dużej ilości po treningu, bardzo intensywnie stymulują syntezę białek oraz resyntezę glikogenu oraz działają silnie antykatabolicznie - nie ma ważniejszych aminokwasów dla kulturysty!
Glutamina to kolejny doskonały antykatabolik, który, podobnie jak BCAA, pobudza syntezę białek mięśniowych i glikogenu, a dodatkowo zwiększa objętość komórek mięśniowych. Im więcej wody w komórkach tym lepiej i szybciej zachodzą procesy regeneracyjno-adaptacyjne. Podobnym wolumizerem komórek jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i tauryna. Na dodatek glutamina odżywia Twoje komórki układu odpornościowego, abyś nie zapadł na infekcje po ciężkim treningu lub gdy jesteś przetrenowany.
Metionina, należąca do EAA, chroni Twój organizm przed stresem nadmiaru wolnych rodników w czasie treningu, dzięki czemu zmniejszasz ryzyko uszkodzeń mięśni i ograniczasz intensywność bólu w fazie regeneracji. Natomiast wraz z argininą i glicyną zapewniają, że nigdy nie zabraknie ci własnej kreatyny, która jest zużywana w dużych ilościach przez organizm sportowca.
L-arginina, zażyta po treningu, pozwala mięśniom szybciej się regenerować, dzięki dwóm unikatowym cechom:
1. rozszerza naczynia krwionośne i dzięki temu więcej tlenu i składników odżywczych trafia do mięśni,
2. zwiększa usuwanie mleczanów i amoniaku, które zatruwają komórki mięśniowe, nie dając im się efektywnie odnawiać i pracować.
Pomimo, ze tauryna nie buduje białek mięśniowych to jednak pełni zasadniczą funkcje w adaptacji organizmu do kolejnych mega-intensywnych treningów, dlatego warto wysycić nią krew i tkanki zaraz po zakończeniu sesji treningowej. Mówiąc wprost kiedy poziom mięśniowej tauryny spada, zdolność do wykonywania silnych skurczów także spada. Natomiast kiedy jej stężenie jest na optymalnym poziomie to mięśnie łatwiej generują siłę eksplozywną, potrzebną podczas podnoszenia ciężarów lub sprintu. Ponadto tauryna zwiększa wrażliwość komórek na działanie insuliny a to właśnie ten anaboliczny hormon wtłacza glukozę i aminokwasy do Twoich komórek mięśniowych po treningu.
Czy słyszeliście o wysokocząsteczkowym polimerze glukozy? Zapewne tak jeśli stosowaliście już nasz wcześniejszy Creasteron. W nowej edycji preparatu nie mogło zabraknąć tego niewiarygodnie unikatowego związku, gdyż jest on najlepszym typem węglowodanu do zastosowania zaraz po treningu. Roztwór wysokocząsteczkowego polimeru glukozy znacznie szybciej odbudowuje zasoby glikogenu mięśniowego od typowego napoju Carbo, co daje mega-power na kolejnym ostrym treningu. Ilość węgli wzmocniliśmy dodatkową porcją dekstrozy. ale wszystko z umiarem aby całość szła w glikogen a nie tłuszcz.

TCM to najszybsza kreatyna do suplementacji po-treningowej
Jabłczan kreatyny to nowoczesna forma znanej i cenionej od lat kreatyny, która daje ci siłę na treningu i wzmaga rozrost beztłuszczowej masy mięśniowej. W tej formie jedna cząsteczka jabłczanu związana jest z trzema cząsteczkami kreatyny. Okazuje się, że taka struktura daje lepszą rozpuszczalność w wodzie a tym samym większą i szybszą wchłanialność związku. Na dodatek jedno z wiązań jest na tyle silne, że kreatyna nie ulega zniszczeniu do kreatyniny, czyli nie ma strat podczas trawienia i wchłaniania. Właśnie dlatego Creasteron został wzbogacony w jabłczan kreatyny aby bardziej spełniać warunki idealnego po-treningowego suplementu. Nikt nie wspomina o jeszcze jednej zalecie jabłczany kreatyny czyli samym jabłczanie. Związek ten uczestniczy w produkowaniu energii w komórce mięśniowej, dzięki czemu daje jej powera do ciężkiej pracy. Idealnym uzupełnieniem działania TCM są ryboza i inozyna. Związki te, razem z kreatyną, wzbogacają mięśnie w wysokoenergetyczne molekuły, które są akumulatorami dla kurczących się włókien.
Wypijając Creasteron szybko napełnisz bak wysokooktanowym paliwem, który spalił sie podczas ostrej jazdy na siłowni.

Szybko wchłaniaj substancje odżywcze do krwi a aminokwasy i kreatynę do mięśni
Technolodzy firmy Hi Tec Nutrition pomyśleli o wszystkim, aby nowy Creasteron był No.1 w po-treningowej suplementancji. Nawet najszybsze białko musi ulec strawieniu przed wniknięciem do krwiobiegu. Szybkie białka stają się jeszcze szybsze jeśli zażywasz je w towarzystwie enzymów proteolitycznych z ananasa i papai, a właśnie takie enzymy stanowią mieszankę asymilacyjną preparatu Creasteron. Dodatkowo w celu poprawienia trawienia i wchłaniania wszystkich substancji odżywczych dodano jeszcze związki czynne pieprzu czarnego oraz enzym trawiący laktozę mleczną. Nawet najdoskonalszy izolat białka serwatkowego może zawierać śladowe ilości laktozy a przecież nie chcemy, aby którykolwiek sportowiec (nie tolerujący cukru mlecznego) miał jakiekolwiek objawy żołądkowo-jelitowe po wypiciu shake'a z beta-laktoglobuliną. Nawet ci, którzy mają problem z trawieniem mleka, mogą czerpać same korzyści z izolatu białka serwatkowego o najwyższej zawartości aminokwasów egzogennych i BCAA.
Gwałtowne pobudzenie syntezy białek mięśniowych i zatrzymanie katabolizmu wysiłkowego nie zależy jedynie od zgromadzenia ogromnej ilości budulca czyli aminokwasów i leucyny w mięśniach. Proces ten może być intensyfikowany testosteronem i/lub innymi anabolicznymi substancjami sygnałowymi (nie zależnymi od testosteronu), a dość często zdarza się, że po treningu mamy w organizmie nadmiar hormonów katabolicznych, które uwolniły się w odpowiedzi na stres treningowy. Creasteron zawiera w składzie naturalne źródło ekdysteronu oraz saponin steroidowych, które mogą podwyższać poziom wolnego testosteronu. Natomiast ekdysteron pracuje nieco inaczej i niezależnie od testosteronu, gdyż stymuluje komórkowy taśmociąg syntezy białek przez co znacząco nasila anabolizm w mięśniach i zatrzymuje w organizmie wypite aminokwasy.
D-pinitol naśladuje działanie insuliny i przez to jeszcze bardziej potęguje gromadzenie kreatyny w całym organizmie. Dlatego w Creasteronie znajduje się ten obiecujący składnik, który wywołuje efekt jak po zjedzeniu ogromnej ilości cukrów. Z jednej strony nowy Creasteron maksymalizuje retencje kreatyny w mięśniach dzięki synergicznemu działaniu wysokocząsteczkowego polimeru glukozy i D-pinitolu, a z drugie strony nie obciąża układy trawiennego nadmiarem węgli. Genialne rozwiązanie!

Buduj mięśnie a nie tłuszcz!
Skład nowego Creasteronu został tak zaprojektowany aby maksymalizować po-treningową regenerację mięśni, ich mega-duży rozrost z jednoczesną minimalizacją odkładania się tkanki tłuszczowej na kaloryferze. Zaczynając od optymalnej proporcji białek do węglowodanów 1:1, ilości węglowodanów w jednej porcji a kończąc na dodaniu do składu D-pinitolu, ekdysteroidów i saponin steroidowych widzimy, że po Creasteronie możemy spodziewać się samych najlepszych efektów dla naszej sylwetki.
Dla kulturystów z większym niż zwykle problemem odkładania się tłuszczu zapasowego mamy bardzo dobra wiadomość. Creasteron zawiera pakiet substancji poprawiających spalanie tłuszczu i zapobiegających przekształcaniu się węglowodanów w tłuszcz. Co ciekawe substancje te wpływają także na regeneracje po-wysiłkową i zwiększają adaptacje do kolejnych sesji treningowych, zatem każdy sportowiec odniesie z nich wymierne korzyści.
Z pewnością znany jest Wam składnik preparatów odchudzających kwas HCA z Garcinia cambogia. Kwas ten blokuje napływ surowców do biosyntezy kwasów tłuszczowych, które głównie pochodzą z nadmiaru węglowodanów. Czyli każda nawet najmniejsza nadwyżka węgli (przy leniwym metabolizmie i kłopotach z przeróbką cukrów) nie spowoduje magazynowaniu energii w postaci tłuszczu. Co ciekawe okazuje się, że HCA zwiększa syntezę glikogenu wątrobowego i mięśniowego co daje stały poziom energii podczas wyczerpującego treningu. Suplementacja kwasem HCA znacząco zwiększa wykorzystywanie tłuszczu (a nie węgli) jako źródła paliwa dzięki czemu Wasze mięsnie będą pełniejsze a tłuszcz sukcesywnie spalany.
Jak Trzej Muszkieterowie L-karnityna, cholina i inozytol ułatwiają wykorzystanie kwasów tłuszczowych w czasie odpoczynku, kiedy to właśnie przechodzimy ze spalania cukrów i białek na tłuszcze. Powszechnie nazywane są substancjami lipotropowymi czyli zaangażowanymi w metabolizm tłuszczów i najlepsze efekty daje zażycie kombinacji tychże trzech substancji. Dlatego właśnie nowy Creasteron ma je wszystkie.
L-karnityna przenosi kwasy tłuszczowe do siłowników komórkowych, gdzie zostaną zutylizowane, cholina odtłuszcza wątrobę i pobudza układ nerwowy a inozytol, podobnie jak D-pinitol, naśladuje działanie insuliny przez co więcej składników dostaje się do mięśni a nie do tkanki tłuszczowej.
Kolejny unikatowy składnik Creasteronu to roślinny hit sezonu - rezweratrol. Substancja ta obecna jest m.in. w czerwonym winie, orzechach ziemnych oraz japońskim rdeście i jako jedna z nielicznych jest w stanie przedłużyć życie oraz poprawić jego jakość u wielu różnych gatunków. Tyle ze świata nauki a teraz jaki ma to związek z po-treningowa regeneracją i spalaniem tłuszczu? Okazuje się, że rezweratrol jest w stanie wywołać podobne zmiany biochemiczne co trening tlenowy czyli tak jakbyś po zakończeniu dźwigania ciężarów, już w domu na kanapie, robił umiarkowane aeroby. Co to daje? Po pierwsze dopalasz niechciany tłuszcz, po drugie wywołujesz w mięśniach i innych tkankach zmiany jakie zachodzą podczas treningu np. zwiększasz ilość komórkowych siłowników, w których produkowana jest energia do skurczów mięśni. Ponadto rezweratrol zawarty w Creasteronie zmniejsza poziom uszkodzeń zapalnych w mięśniach dzięki czemu przyspiesza regeneracje pomiędzy kolejnym treningami.

Zadbaj tez o stawy!
W wielki skrócie nasze stawy zbudowane są z kolagenu i mukopolisacharydów np. siarczanu glukozaminy. Kolagen tworzy elastyczną ale jednocześnie bardzo mocną i wytrzymałą na rozciąganie strukturę ścięgien, wiązadeł i chrząstki stawowej. Natomiast siarczan glukozaminy uzupełnia działanie kolagenu dając stawom odpowiednie nawilżenie i smarowanie. W pewnych sytuacjach działa także przeciwzapalnie wewnątrz stawu. Ujemnie naładowane cząsteczki mukopolisacharydów otaczają się cząsteczkami wody, przez co mogą być łatwo odkształcane ale równie szybko wracają do poprzedniego wzorca. Stąd właśnie nasze stawy są tak bardzo wytrzymałe na ogromne obciążenia na jakie narażane są podczas każdego treningu. Idealną sytuacją byłoby gdyby po każdym treningu ulegały pełnej regeneracji. W przeciwnym razie może powoli rozwinąć się zwyrodnienie stawów czy też problemy ze ścięgnami. Doskonałym rozwiązaniem jest dostarczanie, w okresie po-treningowym, dużej dawki składników budulcowych dla chrząstki stawowej, ścięgien i wiązadeł takich jak: hydrolizat kolagenu, siarczan glukozaminy oraz pełen zestaw witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Ciało sportowca nie składa się wyłącznie z mięśni. Firma Hi Tec Nutrition pomyślała także i o tym dodając do mieszanki Creasteron siarczan glukozaminy, hydrolizat kolagenu i inne składniki niezbędne dla zdrowia Twoich stawów. Aparat ruchu lubi też dużo wody i to najlepiej bogatej w krzem. Ponadto nie zapominaj o produktach bogatych w bor i kwasach tłuszczowych Omega-3.
Pamiętaj, buduj ciało z jak najmniejsza szkodą dla stawów, które muszą ci służyć do końca życia.

Ma smakować, czy działać?

..............................najlepiej działać i smakować.
Firma Hi Tec Nutrition od początku swojego istnienia stawiała na jakość produktów a nadrzędnym celem była zawsze skuteczność wszystkich wprowadzanych na rynek odzywek i suplementów dla sportowców. Ta koncepcja i strategia firmy trwa aż po dzień dzisiejszy. Dzięki temu właśnie zdobyliśmy uznanie milionów konsumentów w kraju i zagranicą, którzy chętnie wracają po nasze odżywki. Jednakże nie zapominamy także o jednym bardzo zasadniczym fakcie, a mianowicie o przyjemności spożywania naszych produktów. Trwałe budowanie mięśni jest procesem długofalowym, wymagającym także długofalowej suplementacji po-treningowymi odżywkami All-in-one formula. Dobry smak oraz ekonomiczne opakowanie to klucz do regularnego stosowania danego preparatu. Nowy Creasteron, poza ulepszonym składem, może pochwalić się większą gamą udoskonalonych, orzeźwiających smaków owocowych a wcale nie było to łatwo dokonać, zważywszy na tak złożony skład substancji aktywnych. Ponadto większa gramatura nowego po-treningowego Creasteronu pozwala na dłuższą i przez to skuteczniejszą kuracje za przyzwoitą cenę
Czego chcieć więcej!


Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
creasteron3 ? kopia.jpg  
FaJa jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów
BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Wyłączony
Pingbacks are Wyłączony
Refbacks are Wyłączony
Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odp. Ostatni post / autor
Creasteron upgrade FaJa HiTec Nutrition 1 06-10-2015 08:01
Artykuł b.l.a.d.e. FaJa HiTec Nutrition 1 07-07-2015 23:13
Creasteron. tompson2 Suplementy i odżywki 1 17-02-2015 09:00
BCAA artykuł KamilHITEC HiTec Nutrition 0 01-12-2011 07:42
Flash Upgrade Reqierd Patrz_Jak_Chodzisz_! Komputery & Technika 7 07-10-2010 07:15

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.
BODY ATTACK

Ostatnie obrazki

Kulturystyka: Newsletter
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin