Zamówiłeś suple? Amazon mówi co zrobić z przesyłką podczas kwarantanny

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 25. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Zamówiliście właśnie podczas kwarantanny suplementy, czy przyrządy do ćwiczeń ze sklepu internetowego? Jak postąpić jednak po pojawieniu się paczki w domu, żeby nie narazić się na zarażenie? Amazon podpowiada, jak postąpić z taką przesyłką podczas pandemii koronawirusa. 

Okazuje się, że pandemia koronawirusa i pozostanie społeczeństwa w domach, spowodowała zwiększone zakupy w sieci. Amazon musiał zatrudnić z tego powodu aż 100.000 dodatkowych pracowników. 

- Uczymy się na bieżąco, jak wszyscy. - powiedział w wywiadzie dla CNN, Jay Carney, starszy wiceprezes Amazon ds. Globalnych Spraw Korporacyjnych.

- Konsultujemy się z ekspertami medycznymi, aby uzyskać najlepsze informacje, jakie możemy… Są dowody na to, że wirus może przetrwać na opakowaniu przez pewien okres czasu - dodał. 

- Nasza rada dla klientów polega na podjęciu środków ostrożności, które według nich są odpowiednie. - powiedział Carney w odpowiedzi na zadanie pytanie o krokach po dostarczeniu do domu przesyłki. Są jednak dwie rzeczy, które możesz zrobić przed jej otworzeniem.

Pierwsza, to zdezynfekowanie dokładnie paczki za pomocą chusteczek odkażających, które zabijają bakterie oraz wirusy. Po drugie, większość przesyłek z Amazona jest dostarczana w dwóch opakowaniach. Po odbiorze przesyłki i odkażeniu jej chusteczkami, powinieneś jak najszybciej pozbyć się tego zewnętrznego - firmowego kartonu. Pamiętaj później oczywiście o dokładnym umyciu rąk. 

Jeżeli to nie jest wystarczające, możesz zawsze zostawić paczkę w wyznaczonym miejscu (np. w garażu) na jej "kwarantannę" i poczekać 24 godziny zanim ją otworzysz. Okres od czasu wysyłki do jej odbioru i kwarantanny, powinien być wystarczający do uniemożliwienia wirusowi dalszego rozprzestrzeniania się.

 
 
 
View this post on Instagram

#Regram @JeffBezos: A message to all Amazon employees.

A post shared by Amazon (@amazon) onMar 21, 2020 at 4:26pm PDT


 
 
 
View this post on Instagram

When your delivery turns into a photo shoot 💯 😍 I 📸: @celeste_wright

A post shared by Amazon (@amazon) onMar 12, 2020 at 2:25pm PDT


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Zamówiłeś suple? Amazon mówi co zrobić z przesyłką podczas kwarantanny

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin