Założyciel Alpha Pharma aresztowany

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 10. Kwiecień 2018 Dodane przez: KO Team

Jacob Sporon-Fiedler, założyciel i dyrektor generalny Alpha-Pharma Healthcare(Alpha Pharma), został aresztowany przez policję na lotnisku Heathrow w Londynie w dniu 26 marca 2018 r. Jacob trafił na posterunek policji, gdzie postawiono mu zarzuty importu i eksportu kontrolowanego leku klasy C (sterydy anaboliczne).

Dochodzenie zostało wszczęte w wyniku zajęcia ponad 630 kilogramów sterydów anabolicznych oraz leków zwiększających wydajność (PED) przez agentów brytyjskiej służby granicznej w 2014 r. Prowadzone dochodzenie zaowocowało przejęciem towaru o wartości oscylującej w granicach 150.000.000 złotych.

Nie było to pierwszym przypadkiem, w którym duże ilości sterydów Alpha Pharma zostały przejęte przez służby celne w Europie. Służby celne w Danii, Szwecji, Norwegii i prawdopodobnie kilku innych krajach dokonały konfiskat na mniejszą skalę.

Tożsamość Sporona-Fiedlera jako człowieka stojącego za Alpha Pharma od kilku lat jest znana przez funkcjonariuszy organów ścigania. Sporon-Fiedler niewiele zrobił, aby ukryć swoje dane osobowe. Określa się jako „przedsiębiorca i farmaceuta” na różnych platformach społecznościowych, takich jak Twitter, YouTube, Facebook i LinkedIn.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Założyciel Alpha Pharma aresztowany

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
Anabol
2019-01-23, 20:16

Jacob wracaj na wolność i dawaj Alpha Pharma bo same syfy są w PL.