Artur Szudrowicz w Kulturystyka Online
Marzena Kwinta w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 24-01-2014, 08:01
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Za wysoka kreatinina

Witam mam lat 22 195cm i 90-92 kg na silownie uczeszczam od roku 2011 i od jakies pol roku zaczolem sie czuc zmeczony oslabiony wiec poszedlem do lekarza na badania krwi wykazalo ze mam przekroczony poziom kreatyniny we krwi o dosyc sporo i ze prawdopodobnie przez to tak sie czuje lekarka powiedziala ze musza odstawic [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i ja odstawie ale mam pytanie co do [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i czystego bialka czy to moge normalnie uzywac czy mniejsze dawki czy wogole nie moge uzywac , co powinienem takze unikac pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Ostatnio edytowane przez Kbspl1 ; 24-01-2014 o 19:34
Kbspl1 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2014, 18:04
Moderator
Super Expert

Dostał 207 razy "Dzięki" w 201 postach
Domyślnie Odp: Za wysoka kreatinina

Ile bierzesz tej [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i jaką dawkę?? Monohydrat ma zdolność do przekształcania w kreatynine wydalaną z moczem, ale inne formy to raczej mało prawdopodobne. Po zatym pamiętamy o porządnej filtracji nerek czyli dużo pijemy wody to raz, dwa jak masz wysoki poziom kreatyniny to przejść się na saunę żeby się też wypocić. Po za tym zwiększona dawka kreatyniny to bardziej będzie moim zdaniem przez stres i nadmierny możliwie wysiłek (przemęczenie) niż samą [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] . Brałem kreatyne dość dawno badania miałem robione w trakcie cyklu gdzie poziom kreatyny był wysoki i minimalnie miałem podwyższone, więc tu raczej w czymś innym tkwi problem. ale jak chcesz odstawic to [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] stosuj jak przedtem bo to nie ma znaczenia przy tym.

P.S. Logiczne że lekarz powie, że to od kreatyny bo oni nie poszerzają raczej wiedzy tylko zostaja przy tym co się uczyli na studiach. Więc że mu się nie chce szukać przyczyny gdzie indziej to od kreatyny od razu. Wiele osób szamało kretke i szamie i nie maja takich kłopotów. więc zastanowił bym się nad inną przyczyną. Pozdrawiam
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 14:14
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Witam, lekarz powiedzial ze mam odstawic [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i zrobic ponowne badania u niego za 4 tygodnir zeby zobaczyc czy cos sie zmienia wiec mysle ze jak sie nie zmieni albo malo spodnie to wtedy poszuka cos wiecej kreatyne biore firme olimp creatine mega caps 1250 mono 4 kap przed i po treningu
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 7_0_4 like Mac OS X) AppleWebKit/537.51.1 (KHTML, like Gecko) Version/7.0 Mobile/11B554a Safari/9537.53
Kbspl1 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 14:47
Moderator
Super Expert

Dostał 207 razy "Dzięki" w 201 postach

10 g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] to przyjęta norma więc dziwne żebyś miał od tego podwyższony. A 4 tygodnie to sporo, bo jeżeli by to było od kreatyny to kwestia tygodnia 2 i już powinno sporo spadać, tymbardziej, żę pijesz sporo wody zapewne. A 4 tygodnie to sporo czasu, żeby sie uspokoić z treningiem z aktywnością, wyluzować się i mniej stresu w życiu po czym to może być istotny wpływ na spadek kreatyniny. Może lekarz ma rację, ze mono Ci nie służy i byś wtedy musiał spróbować innej formy bardziej złożonej ub stacku nawet, aczkolwiek nei chce mi się wierzyć zbytnio, ze tylko od kreatyny i to w dawce 10 g miał byś mieć mocno podwyższony poziom. A jaka była norma na wynikach i ile Ty miałeś ponad normę??
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 19:30
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach

Witam! Pewnie chodzi o badania CK Kinaza kreatynowa. Jesli o to chodzi mialem to samo co Ty, oslabiony, ospały ogolne zmęczenie. i to nie wina kratynymusisz odstawic suple bo zle to wplywa na wyniki watrobowe. oraz ograniczyc silownie. powiem Ci co ja musialem zrobic zeby wyniki wyszly w normnie. mialem chyba wynik 427 na 270 max dopuszczalnego. Wiec po 1. odstawilem suple po 2 ograniczylem siłownie przez dwa miesiace chodzilem sporadycznie 2-3 dni w tyg a tydzien przed badaniami w ogole nie chodzilem. po 3 zakupilem [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] jak potas pluszzz, magnez b6. To chyba wszystko po 2 miesiacach wyniki w normie jak u nowo narodzonego. aspat alat CK watroba. diagnoza lekarza? przetrenowanie. organizm oslabiony miesnie odmawialy posluszenstwa. Dzis sie nauczylem i magnez oraz witamine b6 przyjmuje codziennie i nie narzekam juz kratynina to miesnie albo uszkodzone moze byc zapalenie itd itd albo tak jak ja mialem przetrenowane za duzy wysilek fizyczny za malo przerw na regeneracje.pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglem

Ostatnio edytowane przez piter23 ; 26-01-2014 o 19:45
piter23 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 20:37
Użytkownik
Expert

Podziękował: 3
Dostał 28 razy "Dzięki" w 28 postach

Cytat:
Napisał piter23 Zobacz post
... chodzilem sporadycznie 2-3 dni w tyg ....
I to sie nazywa hardcore
Rozwalacz jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 20:40
Użytkownik
Nowicjusz

2-3 dni przez 2 miesiace w trakcie leczenia. normalnie do 5 dni czytaj ze zrozumieniem
piter23 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 20:55
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 2
Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach

Ale też jakiś absurd! Bo jeżeli dobrze się odżywiasz dostarczasz witamin [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] węgle itd. w miarę dobrych porcjach to nie ma mowy o PRZETRENOWANIU!!! Latam już półtora roku non stop na siłkę oprócz tego boks crossfit i jakoś nie odczuwam zmęczenia...
Świeżak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 21:00
Użytkownik
Nowicjusz

nie wiem czym to bylo spowodowane. odpoczelem od siłowni witamin sie nalykalem i jak nowo narodzony. tez rozmawialem z kumplami na siłowni i zdziwieni bo lataja po 5 lat albo wiecej i nigdy nie mieli takich problemow trudno powiedziec moze to kwiestia organizmu mialem pecha poprostu ale juz wszystko w normie. a u kolegi ktory zalozyl temam nie wiem ale byc moze to samo co ja mialem
piter23 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 21:04
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 2
Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach

DIEEEEEEETAAAAA!!!
Świeżak jest offline