Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > RÓŻNE > Offtopic > Kino & TV
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 24-04-2011, 21:55
Użytkownik
Expert

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie RE: X- FACTOR

Jestem podobnego zdania co WC, Szpak ma głos fenomenalny i dzisiaj znowu to udowodnił. Chociaż i tak dla mnie największym człowiekiem pod względem wokalnym jest Loska, uwielbiam go za całokształt, chociaż przyznam że też uważam że ta nagroda nie jest mu potrzebna jak dla mnie jest na tyle idealny, że sława uzyskana przez wygraną nie jest tu konieczna on i tak już wygrał.
Co do "dziewczyn" ta z czarnymi włosami ma genialny głos!
Szkoda że Podsiadło odpadł w selekcji, ubolewam nad tym do dzisiaj.
scarlet jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2011, 22:24
Użytkownik
Super Expert

Ada Szulc! Chciałabym mieć taki głosik
yostyna jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2011, 06:17
WC.
Użytkownik
Super Expert

Okropny . To znaczy ma talent do śpiewania, jednak barwa jej głosu mnie drażni. Przypomina mi Alicję Janosz wbrew temu co mówił wczoraj Wojewódzki.
WC. jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2011, 13:32
Użytkownik
Super Expert

Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście

Cytat:
Napisał WC.
Denerwuje mnie też Ada, która wszystkim zbyt mocno się emocjonuje, a jej głos przypomina mi śpiew jakiejś gwiazdki Disneja.
Dokładnie, tak samo uważam.

Moimi faworytami są:Michał Szpak i Gienek Loska

Malinkaaa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2011, 14:51
Użytkownik
Super Expert

Zaczyna mnie wkurzać ta Ada Szulc ,wolałabym żeby była w półfinale Ania Kłys.
Moim zdaniem powinnien wygrać Gienek Loska,bo ejst najlepszy ,
ale no niech dadzą mu jakiś utwór Dżemu,bo strasznie podobny ma głos do Ryśka Ridla.
Catherine jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2011, 15:27
WC.
Użytkownik
Super Expert

Cytat:
Napisał Catherine
Zaczyna mnie wkurzać ta Ada Szulc ,wolałabym żeby była w półfinale Ania Kłys.
Moim zdaniem powinnien wygrać Gienek Loska,bo ejst najlepszy ,
ale no niech dadzą mu jakiś utwór Dżemu,bo strasznie podobny ma głos do Ryśka Ridla.
Według mnie śpiewa od niego lepiej :>. Ma głos podobny do Roberta Planta z Led Zeppelin, a Michał ma jego "ruchy" i za to również go lubię. Tak, Ania jest śliczna przede wszystkim, ale za mało osobowości jak na ten program. Mnie bardzo zdziwiło to, że odpadła Adrianna Styrcz. Polska Janis Joplin.
WC. jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2011, 15:34
Użytkownik
Super Expert

Moje kochane bratnie dusze! Myślałam, że tylko mnie irytuje ta dziewczyneczka! Nie mogę na nią patrzeć, w ogóle to ona chyba trochę leci na Wojewódzkiego. Nie mam pojęcia, czemu wybrał akurat ją. Mało tego! Zachwyca się nią jakby miała talent na miarę Niemena. Przecież ta druga Ada, blondynka z koko-warkoczem na czubku głowy, była F E N O M E N A L N A ! I nie piszcie, że wygrać powinien Loska, bo znów zrobią na złość tak jak z Bednarkiem. Fanką Gienka jestem od czasów jego występu w MT i to się nie zmieni. Rozpływam się słysząc jego głos.
Revival jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2011, 15:50
WC.
Użytkownik
Super Expert

Gienek i tak sobie poradzi . Na sławę zasługuje Szpak mimo iż jest trochę arogancki. Jemu jestem to w stanie wybaczyć, bo to urodzona gwiazda. Wczorajsze wykonanie piosenki Boba Dylana wbiło mnie w fotel. Wojewódzki wykonał kawał dobrej roboty. Ada Strycz była niesamowita, widać było, że śpiewanie jest dla niej bardzo ważne i że przeżywa to całą sobą. To był dla mnie szok, kiedy okazało się, że została przesiana.
Kuba rzeczywiście za bardzo darzy Adę sympatią. Jej występy to flaki z olejem, no jak można zaśpiewać piosenkę Rihanny? Przecież to dno totalne w którym nie mogła nawet pokazać swoich możliwości wokalnych. Się wkurzyłam . Pewnie skończy ona tak jak Ala Janosz- będzie śpiewała w chórkach w TVNie.
WC. jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-04-2011, 18:32
Użytkownik
Super Expert

Powoli zaczynam zmieniać zdanie o uczestnikach. Jak ktoś już kiedyś powiedział, Szpak z początku budzi zaciekawienie, a później irytację, ale przypomina mi Jackona, chyba wszystkie pokolenia polskie nie są do końca na niego gotowe. On i tak sobie poradzi, dla niego nie ma innej drogi, musi śpiewać. Przekonuję się natomiast do Loski, jak i do jego zespołu i ich twórczości. W drugim etapie odpadło wielu fascynujących śpiewaków; pan Wojtek, taka blondyna z warkoczem z grzywki, Ania K., Bartek K., młody chłopak z afro, ten blondyn od ojca... Strasznie denerwuje mnie to, że ktoś tak okropnie poprzebierał uczestników! Podczas przesłuchań prezentowali siebie i swój styl, dzięki temu można ich było poznać jeszcze dogłębniej. Teraz stracili w pewnym sensie cząstkę siebie. Wiecie co mnie zdziwiło? Kuba podczas castingów był całkiem miły i wyrozumiały, a teraz na żywo nieźle smaruje wykonawców ; ) jednak nadal ten program budzi we mnie pozytywne emocje.
Neuma jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2011, 20:50
WC.
Użytkownik
Super Expert

Wojewódzki mnie wkurza. Te jego uwagi dotyczące wszystkich występów są chamskie. Gra trochę nieczysto. Dobrze wie, że Sweet Rebels są miałkie i nie stwarzają zagrożenia dla jego grupy i to dlatego wyeliminował Malcolma. W ogóle cały ten girlsband to totalna pomyłka. Nawet gdyby nakręciły teledysk to nikt by go nie oglądał (bo polskie girlsbandy są z góry skazane na porażkę).
Michał rzeczywiście był dzisiaj słaby. Jednak jego kreacja w stylu Ziggy'ego Stardusta i tak mnie przekonała. Mógłby nawet zarapować a i tak by przeszedł . Do Ady nigdy się nie przekonam, ma okropnie denerwującą barwę głosu. Nie lubię bananowych, słodkich ludzi. Gienek był fenomenalny, uwielbiam go. 'Layla" była lepsza od oryginału moim skromnym zdaniem.
WC. jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania