Wybierz jakość Body Attack!

Wrzesień 2019: Zrób fotkę z Arnoldem!

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 16. Czerwiec 2019 Dodane przez: KO Team

Arnold Schwarzenegger przyjeżdża do Berlina w ramach "Champion Tour”. 17 września 2019 wystąpi w "Theater am Potsdamer Platz”. Najtańsze bilety możemy kupić już za PLN 200, dodatkowy koszt fotki z Arnoldem wynosi PLN 2000, a do dziesięciu osób ograniczony pakiet VIP kosztuje ponad PLN 8000!

Informacje organizatora:

"Arnold Schwarzenegger wystąpi na scenie z wielojęzycznym moderatorem Pietro Polidori, który zaangażuje Arnolda w osobistą rozmowę. Nie będziemy traktować najważniejszych kamieni milowych Arnolda. Każdy może łatwo znaleźć je na Wikipedii. Chcemy się skupić na osobowości Arnolda, jego uczuciach. Chcemy poznać człowieka, człowieka stojącego za legendą. Arnold będzie otwarcie mówił o swoich osobistych odczuciach, gdy stal w obliczu wzlotów i upadków. Opowie nam mało znane historie, anegdoty i wiele więcej. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby usłyszeć jego inspirującą historię!

Po występie nasi goście będą mieli możliwość zakupu różnych niesamowitych pamiątek Schwarzeneggera - oczywiście podpisanych przez samego Arnolda.

Po zakończeniu aukcji właściciele biletów "FOTO" lub "VIP FOTO" mają możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem!"

Osoby, które chciałyby odwiedzić ten ewent, powinny się pospieszyć, ponieważ z dnia na dzień liczba dostępnych miejsc jest coraz mniejsza!

https://www.championtour.eu/en/events/seats/15

Oto zdjecia z ostatniego ewentu "Champion Tour” z Mike Tyson:


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Wrzesień 2019: Zrób fotkę z Arnoldem!

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin