Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 29-01-2016, 23:22
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach
Domyślnie Wielka prosba do Bena i innych expertów, bardzo skomplikowany nietypowy problem

Witam,mam bardzo nietypowy i skomplikowany problem z którym borykam się odkad pamiętam, mam na imie Piotr i obecnie mam 35 lat , mam 180 cm, 75 kg , pas 84 biodra 125 ...i całe zycie walcze z .. uwaga , wielkim , tłustym tyłkiem, mimo ze zawsze byłem sczuply i dużo ćwiczyłem , to zawsze miałem i mam wielki tłusty tyłek i wyglądam z tyłu jak kobieta , szerokość bioder mam srednia , ale tłuszcz gromadzi mi się od zawsze tylko na pośladkach, ba mam nawet celulitis, a na brzuchu mam krate !!!! a z tyłu wyglądam jak J. LO. zawsze byłem wyśmiewany z tego powodu, żadne spodnie na mnie nie leza, od 20 lat nie byłem na plazy czy basenie, chodze w długich płaszczach i koszulach

od 20 lat prubuje wszystkiego , kazda dieta , każdy suplement , każdy rodzaj treningu, i uwiez zero efektu w spalaniu tłuszczu na tylko, , od lat robie codziennie aeroby po 3 godziny dziennie na steperze a potem godzina na skakance, nie mam już miesni nawet na tylku wszystko spaliłem a tluszc jak był tak jest, gruba warstwa ok 10 cm po scisnieciu, skraca mi to nogi z tyłu, - dodatkowo zawsze byłem miekki i zalany woda podskarna mimo ze byłem szczuply, nawet antyestrogeny typu nolwadex czy femara mi nie pomagaly , owszem utwardzaly wygląd i zbijay wode spod skory trochę ale tłuszcz na tylku zostawal, mimo ze jem obecnie już tylko bialko ok 400gram plus 100 ww i sladowe ilości tłuszcz, gdy tylko zwieksze ww to od razu mnie zalewa mocniej, czy jedyna ostatecznoscia jest liposukcja , ale czy i ona mnie nie zawiedzie ?czy tlussczc się nie odnowi?
latałem sewego czasu po endokrynologach ale wyniki badan hormonalnych tez mam w normie, niby taka genetyka, ale ja nie chce tej genetyki!!!
czy jest ktoś w stanie mi pomóc , doradzić cos, i co byscie zrobiili na moim miejscu?!
jestem zdesperowany , pisze do wszystkich ale nikt nie wie jak mi pomoc na ten problem,
ps. to nie jest żart itp.!

pozdrawiam
przybywamwdeszczu1234 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2016, 23:56
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 10
Dostał 43 razy "Dzięki" w 34 postach
Domyślnie Odp: Wielka prosba do Bena i innych expertów, bardzo skomplikowany nietypowy problem

Przede wszystkim musiałbyś najpierw zbudować mięśnie pośladkowe skoro uważasz że je spaliłeś tłuszcz ciężko spalić z miejsc gdzie mamy mało mięśni nawet jak coś tam schodzi to bez podkładu mięśniowego skóra i tłuszcz brzydko się układa w takich miejscach poza tym mały mięsień powoduje gorsze ukrwienie tych partii przez co jeszcze trudniej do nich dotrzeć spory galimatias z tego co piszesz ciężko określić jaką dokładnie masz dietę zdecyduj się na którąś ze sprawdzonych diet redukcyjnych i bądź konsekwentny ogranicz aeroby 3 godz to za dużo zacznij intensywnie ćwiczyć pośladki aby próbować je odbudować nie wiem czy brałeś antyestrogeny do cyklu saa czy tak solo zabawa nolvadexem mogła nawet pogorszyć sprawę bo po odstawieniu mógł Ci odbić estrogen . Jak ułożysz trening i dietę w Twoim wieku możesz spróbować wejść na cykl testosteronem u mnie samo wbijanie towaru w pośladki powodowało lepsze ich docięcie bez towaru nigdy nie miałem tak dociętego tyłka jak na towarze gdzie brzuch potrafiłem zrobić podobny naturalnie jak i na towarze jeśli nie masz problemu z ciśnieniem i sercem możesz zarzucić yochimbinę do aerobów na czczo yochimbina dobrze aktywuje spalanie tłuszczu z ud pośladków i dolnych partii brzucha
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2016, 23:35
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odp: Wielka prosba do Bena i innych expertów, bardzo skomplikowany nietypowy problem

robilem badania hormonalne, testosteron lekko poniżej normy, w granicach , 7 do 10 wychodzi zawsze przy normie od 9 do 30 mnol/l , estradiol, w normie ,dokładnie polowa skali , nie pamiętam, nie mam wyniku przed sobą, tarczyca tez w normie wg badan, ale mam wszelkie objawy nadczynności i nadciśnienie ok 150 na 100, .
niestety ma tez wiele innych chorob, i dolegliwości, , lekarze nie sa stanie mi pomoc bo niestety medycyna nie potrafi diagnozować i skutecznie wyleczyć , to chyb każdy madry już ie
mam tez bardzo kruche delikatne ciało, wszystko strzela i lamie się, miałem chyba zyciu już polmane wszystkie zebra 6 razy rece i 4 razy nogi, , zmasakrowany kregoslup itp.
niestety nie mogę brac testosteronu , bo kazda zwyzka np. 2 kaps undestoru-powoduja nasilenie objawo, puchnicie , goraczke , wymioty, nerwowość, pobudzenie lęki, agresje , mordercze jakies instynkty itp., wiec odpada testosteron niestety, wciąż mam stan podgorączkowy ok 37,4 codziennie od ok 20 lat odkad mierze, często krew w stolcu , bo mm delikatne jlito, masa roznych dziwnych objawow, ale po seri badan slysze to nnic poważnego, ze taka moja natura ze mam nauczyć się z tym zyc, i isc do psychiatry itp.
i wiesz co, pieprze takie zycie ,pieprze lekarzy bo to tępe scierwa bez wiedzy która może pomoc, tyko kasa się dla nich liczy , ale z drugej strony nie można mieć do nich prrotensji bo czy to wina debila ze jest debilem, a debili z nich zrobil system kształcenia już na etapie studiów,
osbiscie szukam teraz jakiegoś uzdrowiciela medycyny niekonwencjonalnej bo podejrzewam ze klucz tkwi we wpływie obcej energii , kiedyś może ktoś z was to zrozumie
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2016, 00:44
Użytkownik
Bywalec

Kolego na forach nikt Ci nie pomoże w Twojej sytuacji tu nie ma lekarzy nawet jak ktoś Ci coś napisze sensownego to biorąc pod uwagę poziom Twoich komplikacji głupio by było korzystać z jakichkolwiek rad które tutaj piszemy zdaj się na lekarzy czy innych specjalistów ale realnych na radach internetowych specjalistów bym nie polegał w tak trudnej sytuacji
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2016, 15:00
Użytkownik
Bywalec

Dostał 23 razy "Dzięki" w 20 postach

Subaraszi kolega na innym forum o takim nicku ma wszystkie dolegliwości świata i odmiany chorób. Wiesz ocb
Gandalf jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2016, 18:02
Użytkownik
Bywalec

Cytat:
Napisał Gandalf Zobacz post
Subaraszi kolega na innym forum o takim nicku ma wszystkie dolegliwości świata i odmiany chorób. Wiesz ocb
coś te trole się rozmnażają na tych forach
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2016, 18:26
Moderator
Super Expert

Dostał 294 razy "Dzięki" w 283 postach

Wklej swoje zdjęcie wygląda z przodu i z tyłu. Oczywiście bez twarzy żeby nie było, że ktoś Cię pozna i wysmieje. 400 g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] to za duzo, bo oganizm z braku węgli przerobi [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] na węgle. Po drugie tłuszcz w diecie ważny, a jak do minimum dałeś fatu, to [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] rozpuszczalne w tłuszczach nie przyswajają się jak powinny, w tym d3 i inne odpowiedzialne również za gospodarke hormonalną. 3 h aerobów to za dużo spalasz wszystkie mięsnie, a tłuszcz wtedy idzie na końcu bo jest zbyt ważny dla organizmu żeby go tracić i organizm sięga po zapasy tłuszczu w najgorszym wypadku. A skoro tak nakręciłeś się i wydatkujesz tyle energii to wszystko co przyjmiesz organizm przetwarza nie tak jak powiniene, bo dla niego tłuszcz jest wazniejszy. Skoro piszesz, że masz krate na brzuchu wklej foki zobaczymy, i wtedy podpowiemy coświęcej. Póki co skoro węgle nie diałają a tłuszczu masz mało, zmień diete na tłuszczową, a białko i węgle daj do 1,5 g na początek i weż johimbine, która spala własnie fat w tych miejscach a przy diecie tłuszczowej w sam raz. O ile jest tak jak piszesz, bo widziałem, że wyżej Gandalf pisał, że trochę spamujesz, ale nie oceniam nikogo tylko piszę co mogę doradzić.

A w kwestii złej energii i oczyszczenia to mogę polecić książke "Tajemnice źródła wiecznej młodości" i tam w tej książce zawate są 5 rytuałów. Może Cię oczyści z negatywnej enegii. Tylko minus jest taki, że skoro sam wszystkich wyzywasz i każdego krytykujesz, to karma do Ciebie wraca i też oddziałuje na Ciebie, więc masz jak myślisz i przez to możesz się źle czuć. Rozumiem cię doskonale pod tym wględem, bo też mam wiedze w kwestii duchowej emocjonalnej, przerabiałem wiele książek motywacyjnych i duchowych jak i medycyny tybetańskiej, chińskiej i może właśnie tego Ci brakuje, więć na początek polecam tą lekture i te rytuały oraz oczyszczenie się ze złej energii, ale nie bioenegoterapeuta chociaż możesz spróbować, ale najpierw sam trochę poczytaj, medytuj wycisz się, i myśl pozytywnie, nie obrażając nikogo. Jako drugą książke polecam "Mozesz uzdrowić swoje życie" i później "słowa które odmieniają świat". Gwarantuję Ci że dużo pomogą Pozdrawiam
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2016, 22:37
Użytkownik
Nowicjusz

tyl 1 i 3 to po ostrei redukcji
z tłusta dupą borykam się od narodzin, wiec to genetyka hormony receptory , estrogen itp. , walcze z tym od ok 25 lat, obecnie mam 35 azaczalem gdy miałem 10lat , bo moja sylwetka eliminowala mnie utomatycznie z plazy czy basenu,setki godzin aerobow, spalacze , diety , wszystko z uporemmaniaka, zawsze byłem szczuply a tłuszcz odkłada mi się tylko na tylku i udacha na tylku najwięcej, z tylu wyglądam jak kobieta , jak J.LO , i nic z tym nie mogę zrobić, nawet 10 tys wydane na lipolize iniekcyjna nie pomoglo nic kompletnie , , nawet 3 godziny dziennie na steperze od 1o lat nadiecie już tylko białkowej, , i cala gora wygląda jak bym miał anoreksje a dupa bez zmian , wielka tlusta , zalana z celulitkiem, i teraz paradoks , zawsze byłem mimo kobiecej sylwetki bujnie owłosiony na ciele!!! jak to wyjasnic, to sprzeczność, mimo to nienawidzę być malba i depiluje cale ciało od dawna już,

rzeczy typu silownia rozbudoa barkow plecow itp. nic nie pomogly bo tylek nadal wielki jest , tak ze spodni nie mogę dobrac bo gdy w pasie ok to w dupie za male zawsze!!

mam 35 lat, 184 cm, 80 kg, pas 78 , biodra 109, dupa 130 , czyli w dupie mam tyle co Arnold w klacie

proszę poradzcie mi czy liposukcja to jedyne wyjście , -brak mi na to pieniędzy- czy może jakiś cykl polecicie , antyestrogeny, co lepszedozywotnio nolwadex czy femara, bo teststeron zle na mnie działa już nawet w malej dawce np. 2 caps undestoru na dobe, mam sajdy!!!

czy jest ktoś na tym forum kto ma taki problem jak ja
BEN POMÓŻ
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
ja przod.jpg   tyl.jpg   tył2.jpg  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2016, 09:17
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 126
Dostał 316 razy "Dzięki" w 226 postach

Daj mi czas, musze sobie przypomniec gdzie ja to kurde widzialem - cos szukalem o hormonach i zobaczylem takie cos kilka miesiecy temu. Genetyczny blad.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2016, 09:27
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 126
Dostał 316 razy "Dzięki" w 226 postach

Jaki ci się udało w 4 latach nabić 18 lat?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania