Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 19-11-2019, 09:34
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 38 razy "Dzięki" w 38 postach
Domyślnie Odp: Trening po czterdziestce

No to Jestem wczoraj pierwszy trening całościowy... będą wśród trenujących...trochę dziwnie jak nakładałem ciężary... małe.. ale jakoś poszło. Dlaczego tak? Kiedyś miałem przerwę 20 dni ..wróciłem na siłownię i od razu maksymalne ciężary jakimi ćwiczyłem ....po dwóch dniach nie mogłem wstać !!! Zakwasy każdy kto ćwiczył miał... ale to co mnie dopadło to przenikliwy ból..dlatego zaczynam z małymi ciężarami
mamiroma4 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 10-12-2019, 16:02
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 38 razy "Dzięki" w 38 postach
Domyślnie Odp: Trening po czterdziestce

No i jakoś idzie... tzn. trening obwodowy czyli wszystko na jednym treningu 3 x w tygodniu .I tu chyba to najlepszy trening...dla Mnie.... bo jak mamy np. poniedziałek i wtorek środa wolne czwartek i piątek to ktoś pomyśli ,że to tylko raz w tygodniu wiec za mało ...jest w błędzie... np. w poniedziałek jak cała Polska klatka piersiowa i często triceps i biceps ..niby ok... ale wy ćwiczeniach na klatkę (wyciskania) triceps tak dostaje w d... ,że jeszcze w tym samym dniu dowalać mu ćwiczeniami na triceps... to masakra. Ale spoko ..we wtorek nogi.. za wyjątkiem przysiadów.które angażują dodatkowo prawie wszystkie mięśni.. to ten trening po klatce ok... ale w czwartek plecy a w piątek barki ..w piątek po barkach to już chyba przetrenowanie. Dlaczego to piszę? Bo sam tak trenowałem ... i nigdy nie mogłem odpocząć ...wiecznie zmęczony i wszystko powoli rosło... od teraz 3 x w tygodniu wszystko. Oczywiście bez szaleństwa... ale na karku 50 to po jakiego konkurować
mamiroma4 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania