BODY ATTACK SOSY ZERO

Strongman Hafthor Björnsson nową twarzą KFC

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 11. Październik 2018 Dodane przez: KO Team

Wiemy, że największe na świecie sieci fast foodów próbują obecnie wybielić swój niezdrowy wizerunek i zmienić go na przeciwny. Oprócz zdrowszych alternatyw dla frytek i burgerów wykorzystuje się również znane osobistości.

Hafthor Björnsson to nie tylko znany aktor z "Gra o tron", celebryt i jeden z najsilniejszych ludzi świata, ale także od kilku tygodni nowa twarz KFC. Niedawno "Thor" był w bardzo fajnym sporcie reklamowym, który na YouTube osiągnął już ponad dwa miliony wyświetleń! W stylu amerykańskiej imprezy sportowej ogłoszono pierwsze "KFC Double Crispy Challenge", w którym pretendent musi przeciągnąć pudełko o rozmiarze XXL i wadze 350kg pełne podwójnych hamburgery o tej samej nazwie kilka metrów.

Pierwszą osobą, która chce zmierzyć się z takim wyzwaniem, jest "Double Colonel", grany przez Hafthora Björnssona. Dorastając w Kentucky, wyjechał na Islandię na wczesnym etapie swojego życia, aby pewnego dnia zostać "strong manem". Po długich i ciężkich treningach w końcu osiągnął swój cel i fizycznie "podwoił się". Odtąd narodził się "Podwójny pułkownik" .

Ale zobaczcie sami:


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Strongman Hafthor Björnsson nową twarzą KFC

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin