Wybierz jakość Body Attack!

Śmierć Dallas McCarver: Rozmowa Lenartowicza z pogotowiem

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 24. Sierpień 2017 Dodane przez: KO Team

Do sieci trafił wyciek rozmowy pomiędzy Joshem Lenartowiczem (partnerem treningowym oraz współlokatorem Dallasa) a operatorem numeru 911. Josh znalazł Dallasa na podłodze. W rozmowie Lenartowicz daje operatorce do zrozumienia, iż Dallas leży nieprzytomny bądź martwy na podłodze i jest cały w kolorze niebieskim.

Według Josha Dallas mógł mieć atak serca bądź przedawkowanie insuliny. 

Dalej Lenartowicz mówi, iż nie jest w stanie przeprowadzić reanimacji, gdyż nieprzytomny ma widocznie zapchane drogi oddechowe jedzeniem i wydaje tylko dziwne gurlgowate dźwięki, które słychać na taśmie („He just gargles out.'He was eating something”).

Josh informuje też operatorkę, iż nie ma opcji, aby Dallas zrobił sobie coś sam. Podczas gdy operatorka daje mu polecenia, co ma robić i jak reanimować, Lenartowicz mówi, że Dallas ma jakiś dziwny płyn na ustach w kolorze różowym i, że taki stan może utrzymywać się maksymalnie 30-40 minut (odkąd Dallas stracił przytomność), ponieważ wcześniej telefonował do swojej dziewczyny.

Nie chcemy udostępniać tego nagrania, tak jak to robią inne strony, tym bardziej że słychać na nim zablokowane wydechy Dallasa podczas resuscytacji przez Lenartowicza. Tak, więc jeśli wtedy jeszcze nie był martwy, to są to jego ostatnie chwile życia. Dlatego też, kiedy wsłuchałem się w nagranie, od razu postanowiłem, że nie będę tego udostępniał na tym portalu – sam opis w zupełności wystarczy.

Mark Economou, rzecznik policji miejscowości Boca Raton oznajmił, iż szczegółowe informacje będą dopiero znane po sekcji zwłok jednakże na chwile dzisiejszą można wykluczyć, aby Dallas mógł sobie sam coś zrobić bądź aby osoby trzecie przyczyniły się do jego śmierci.
Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Roughneck - Kolekcja wyjątkowych, hardcorowych koszulek. Dzięki nim wybijesz się z tłumu!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz YouTube

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Śmierć Dallas McCarver: Rozmowa Lenartowicza z pogotowiem

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
kris
2017-08-25, 14:13

zycie...........no coz....przykre