Shawn Rhoden wydał oświadczenie w sprawie gwałtu!

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 29. Lipiec 2019 Dodane przez: KO Team

28 lipca 2019 r

Wcześniej w tym miesiącu zostałem oskarżony o popełnienie poważnych przestępstw, tym zarzutom zdecydowanie zaprzeczam. Jak wszyscy z was byłem zszokowany i przerażony tymi oskarżeniami. Kto mnie zna, ten wie, że takie okrucieństwa są sprzeczne z moją naturą.

Przepraszam moją rodzinę, moich bliskich, moich przyjaciół, sponsorów, kibiców i współzawodników, że te fałszywe zarzuty postawiają ten sport, który kocham w tak złym świetle.

Zrobiłem dużo dla kulturystyki, a kulturystyka wiele mi dała i nigdy bym nie dokonał czynów, o które jestem oskarżony i narażał swoją pozycję jako Mr. Olympia, ponieważ trenowałem na to i poświeciłem 20 lat mojego życia. Moja reputacja została zniszczona, a możliwość brania udział w Mr. Olympia odebrana - to jest oburzające i niesprawiedliwe.

Mogę powiedzieć z najwyższą pewnością i szczerością, że jestem niewinny tych rzekomych zbrodni.
W pełni współpracowałem z organami ścigania, od kiedy pojawiła się ta sytuacja po raz pierwszy i ciągle podkreślałem, że jestem 100% niewinny. Dalej będę współpracować z systemem prawnym, aby udowodnić, że zarzuty te są fałszywe.

Chociaż to doświadczenie wstrząsnęło mną i tymi wokół mnie, stanowczo podkreślam moją niewinność i czekam na możliwość rozwiania tych fałszywych zarzutów, odzyskania mojej reputacji i przywrócenie możliwości konkurowania na scenie Mr. Olympia.

Z poważaniem

Shawn Rhoden, Mr Olympia


July 28, 2019

Earlier this month, I was charged with allegations of a serious crime, allegations that I vehemently deny. Like all of you, I was shocked and dumbfounded by the accusations levied against me. For those who know me, you know that it's not in my upbringing or character to commit such atrocities.

To my family, loved ones, friends, sponsors, supporters, fellow competitors and everyone in the sport, I'm sorry that these false allegations have brought embarrassment to the sport I love, especially knowing how much you, and the sport, mean to me. For all I have given to bodybuilding, and what it has done for me, I would never do what these allegations claim and jeopardize my position as Mr. Olympia, something I have trained and sacrificed over two decades for. To have my reputation tarnished, and my opportunity to compete revoked, over such falsities is devastating, outrageous and unjust.

I can tell you with the utmost confidence and sincerity that I am innocent of these alleged crimes.
I have fully cooperated with law enforcement since this situation first arose and I have never wavered from my position of innocence. I will continue to cooperate with the legal system to prove these allegations false, for that's what they are.

Although this experience has shaken me and those around me, I stand firm in my position of innocence and look forward to having my opportunity to dispel these false allegations and to have my reputation, standing, and opportunity to compete on the Olympia stage, fully restored.

Sincerely,

Shawn Rhoden Mr Olympia


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Shawn Rhoden wydał oświadczenie w sprawie gwałtu!

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin