Sergio Oliva Jr. zdradza sekret pozowania. Zaliczył wpadkę [WIDEO]

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 11. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Sergio Oliva Jr. w swoim debiucie na Arnold Classic 2020 uplasował się na 5. miejscu. Kulturysta otrzymał także dodatkową nagrodę Ed Corney Best Poser Award za najlepsze pozowanie ($10.000). Sergio postanowił podzielić się z fanami jak przygotowywał się do tego wyjścia. Okazuje się, że o mały włos nie doszło do wielkiej wpadki! Wszystko przez jego... spontaniczność. 

- Nie ma nic gorszego, niż grupa ludzi publikująca Twój układ na scenę i wybierająca do tego własną muzykę. Nie tworzę żadnych układów, tylko pozuję do utworów. Potem wymyślam coś pod dany utwór. Do beatu i tekstu. Utwory, które już istnieją i nie zostały specjalnie stworzone przez DJ-a. Chciałem także powiedzieć, że nie powiedzieli nam, że wychodzimy od końca kolejki aż do momentu, w którym nas ustawili w końcu do wyjścia. Początek mojego układu nie był taki, jaki sobie z początku zakładałem. W ostatniej chwili zmieniłem to, żeby zapozować na schodach przed figurą Arnolda i kiedy zszedłem na dół, żeby uklęknąć przed nią, zdałem sobie sprawę, że stopień różnił się o połowę długości od pozostałych stopni i prawie się przewróciłem. Możecie sobie wyobrazić jeżeli bym się stoczył z tych stopni podczas mojego pierwszego Arnold Classic? - napisał Sergio. 

- Ale tak się nie stało i daliśmy radę wygryać najłatwiejsze $10.000 w życiu. Podziw dla każdego, kto zna ten utwór! - dodał kulturysta. 

- W końcu staję się osobą, którą powinienem być dawno temu. - napisał także na swoim Instagramie Olivia Jr.  

Na opublikowanym filmie widać także historyczny moment, w którym Arnold Schwarzenegger robi selfie telefonem z pozującym na scenie Sergio Oliva Jr. 

Podobał Wam się jego występ?

 
 
 
View this post on Instagram

⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ Nothing worse than a bunch of people posting your routine and picking their own music to play with it. I don’t make up routines I pose to songs. Then make it up around the song. Beat and lyrics. Songs that already exist and not made by a DJ. Also wanted to say they didn’t tell us we were coming out the back till we were lining up to come out. The beginning of my routine wasn’t exactly this. I changed it to pose on the steps in Front of the Arnold statue last minute and when I went down to kneel in front of it, I realized the step was half the length of the rest of the steps and almost fell. Can you imagine if I fell and rolled down the steps my first @arnoldsports ?!!? 🤦🏽‍♂️😅😅 ......... well I didn’t and we rocked that shit and won the easiest $10,000 ever!😝 🤗 SHOUTOUT to anyone who knows this song. And @nicky_rizzles for shooting it and @radxryan for cutting it cause that song is like 10 min long and I’m OCD with the transitions #YouDoThisShitImMadeFromThisShit #OldBlood

A post shared by Sergio Oliva Jr 🇨🇺🇺🇸 (@sergioolivajr) onMar 10, 2020 at 10:36am PDT


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Sergio Oliva Jr. zdradza sekret pozowania. Zaliczył wpadkę [WIDEO]

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin