BODY ATTACK SOSY ZERO

Ronaldo kolejnym sportowcem, który wspiera walkę z koronawirusem

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 25. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Cristiano Ronaldo, gwiazdor Juventusu, jest kolejnym sportowcem, którzy postanowił przeznaczyć pieniądze na walkę z koronawirusem. Piłkarz zakupił sprzęt dla portugalskich szpitali. O swojej pomocy nie poinformował jednak  w mediach społecznościowych... tylko zrobiły to władze szpitala, któremu pomógł. Za pomoc podziękował mu sam dyrektor szpitala Santa Maria w Lizbonie, Daniel Ferro.

Ronaldo razem ze swoim agentem, Jorge Mendesem, postanowili sfinansować aż trzy oddziały intensywnej terapii w Portugalii - dwa oddziały szpitala Santa Maria w Lizbonie oraz jeden oddział w szpitalu Santo Antonio w Porto. Zasponsorowali tam kolejno 10 łóżek i 10 respiratorów, 15 łożek i respiratorów oraz dodatkowy sprzęt, który jest teraz niezbędny na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa. Ich działania wyceniono na ponad milion funtów

- Skontaktował się z nami Jorge Mendes, który zapowiedział, że razem z Cristiano Ronaldo chce sfinansować dwa oddziały intensywnej opieki dla pacjentów krytycznych cierpiących na COVID-19. Będą tam respiratory, monitory, pompy infuzyjne... cały sprzęt stanowiący odział intensywnej terapii nad pacjentami zakażonymi koronawirusen. - powiedział Ferro. 

W Portugalii na ten moment jest ponad 2200 zakażonych. Zmarły 33 osoby.  


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Ronaldo kolejnym sportowcem, który wspiera walkę z koronawirusem

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin