Wybierz jakość Body Attack!

Rhoden: Nowe dowody / przygotowania do Mr. Olympia

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 31. Lipiec 2019 Dodane przez: KO Team

Po prawie dwóch tygodniach abstynencji na social media Shawn Rhoden nie tylko opublikował publiczne oświadczenie, ale również ogłosił, że kontynuuje przygotowania do Mr. Olympia. Czy aktualny mistrz naprawdę ma szanse wejść we wrześniu na scenę?

Odpowiedź na to pytanie ma być może Dave Palumbo, ponieważ uzyskał on informacje z najbliższego otoczenia Shawna Rhodena, że oskarżony najwyraźniej dysponuje SMS'ami domniemanej ofiary gwałtu, które pokazują, że Shawn i jego oskarżycielka miały wyraźnie wzajemny stosunek, być może także w sensie seksualnym.

W rogu Shawn Rhoden uważa się, że proces się szybko skończy, a tym samym start na Mr. Olympia mógłby jednak stać się rzeczywistością. Przypominamy, że AMI, właściciel Mr. Olympii zmienił swój statement z "wykluczony dożywotnie" na "wykluczony, dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona. Dave Palumbo odnosi się do nienazwanego, ale wiarygodnego źródła z wewnętrznego kręgu Shawna. Prawdopodobnie jest mowa o trenerze Shawna, Chris Aceto, z którym Palumbo przyjaźni się od dekad.

Z obozu rzekomej ofiary słyszymy pogłoski, że dowody Shawna są słabe i z rozmów z prokuratorem okręgowym wynika, że mamy tu do czynienia z poważną sprawą. Z tego punktu widzenia szybkie zakończenie procesu wydaje się mało prawdopodobne.

Oczywiście policja dokładnie zbadała telefon ofiary, zabezpieczając wszystkie dane. Pamiętajmy, że władze mają tutaj inne podejście i są w stanie zabezpieczyć np. już dawno usunięte wiadomości...

Kolejna rozprawa sądowa została odbędzie die 28 sierpnia 2019 r.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Rhoden: Nowe dowody / przygotowania do Mr. Olympia

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin