Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > PARTNERZY > HiTec Nutrition
stare 04-11-2017, 09:27
Użytkownik
Expert

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Przygotowania do Arnold Classic Strongman Tomasz Lademann

Witam serdecznie , jak w temacie nazywam się Tomasz Lademann . Założyłem nowy temat po to by co nieco opisywać moje przygotowania do Arnold Classic Amator Strongman 2018 . W roku 2013 byłem już na tej imprezie , na około 60 startujących zająłem 8 miejsce, i podobnie wtedy jak i teraz byłem wspierany przez firmę Hi tec Nutrition , mam nadzieję , że po moim bardzo dobrym sezonie startowym uda się to miejsce poprawić . Z przygotowaniami na dobre ruszam od grudnia , teraz treningi są na prawdę lekkie . W miarę możliwości będę wszystko opisywał, więcej na pewno będzie się działo od grudnia, zachęcam do obserwowania mojego tematu na forum i śledzenia mojej strony na FB :

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Nyga86 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2017, 08:11
Użytkownik
Super Expert

Dostał 47 razy "Dzięki" w 47 postach
Domyślnie Odp: Przygotowania do Arnold Classic Strongman Tomasz Lademann

powodzenia
T.Pabiniak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2017, 14:49
Użytkownik
Expert

Witam, sorry że tak zamuliłem , dużo się dzieje bo po za myśleniem o Arnoldzie jestem też w trakcie budowania domu, i tak ganiam z pracy na trening i z treningu na budowę

Obiecuje poprawę, zresztą teraz już będzie co opisywać .
Co do arnolda to znam już konkurencje , wygląda to tak :
- pierwszy dzień eliminacji:
hantel 95 kg na ilośc powtórzeń
Walizki 145kg 20metrów na czas, ale po drodze mają być dwa przystanki na 4 podniesienia walizek ( coś nowego )

- drugi dzień eliminacji:
tarcza 185kg na odległość
kula metalowa 170kg na ilośc razy przez poprzeczkę

- Finał tu wchodzi najlepsza dziesiątka :
5 kul metalowych na podesty
druga konkurencja to jest niespodzianka , dowiemy się na miejscu

Ogólnie to nie jest źle , większość konkurencji mi pasuje więc będzie walka o jak najlepsze miejsce
Co do treningów to na chwilę obecną jeszcze trenuje tylko w siłowni, po świętach ruszam ostro z treningami na sprzęcie strongman. Obiecuję już teraz opisywać wszystko częściej , po za tym ciężary idą ciagle do góry więc będzie już o czym pisać
Nyga86 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2017, 13:34
Użytkownik
Expert

Wczoraj dobry trening na nogi, samopoczucie się ostatnio poprawia to i lepiej się trenuje. Od trzech tygodni staram się we wszystkich bojach dokładać ciężaru i jakoś to wychodzi, najszybciej wraca siła w nogach, przysiad wczoraj skończyłem na 250 x 6 w ładnym stylu Robiłem nogi , brzuch i na koniec 20 minut cardio, muszę troche dołożyć cardio bo słaby mam apetyt a czas zacząć pochłaniać już większe ilości jedzenia.
Nyga86 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2017, 15:35
Użytkownik
Dobry paker

Dostał 5 razy "Dzięki" w 5 postach

Powodzenia
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2018, 11:50
Użytkownik
Expert

Co do siadów to myślę , że 300 spokojnie pójdzie , ale raczej na treningu na tyle nie wchodzę , chyba że podczas tych przygotowań się pokuszę . Dziś robię nogi zobaczę jak będę się czół to może jakieś 280 skończę .

Co do diety to pochłaniam jakieś 5-6 tyś kalorii, te przygotowania są moimi pierwszymi w karierze , gdzie staram się trzymać dietę . Wcześniej jak większość Strongmanów jadłem wszystko byle dużo Do tego robię 3 razy w tygodniu po treningu 20 minut Cardio żeby podkręcić apetyt bo ciężko mi jest tyle jeść , moja aktualna waga to 132kg czyli wyrównanie mojego wagowego rekordu z tym że teraz czuje się wiele lepiej z tą wagą .

Co do supli to bazuje na podstawach tj. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , wit. C , wtaminy Adam, NaC, do tego probiotyki, raz w tygodniu wlew , nie ma się co zagłębiać bo konkurencja nie śpi , wiadomo [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , ashagandha , [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , omega 3.

A co do formy to co tydzień jest progres:
Martwy ostatnio 320 x 2
Hantel na barki jednorącz 90kg x 4 , jeszcze dwa tygdonie temu nie dawałem rady, w tym tygodniu już chce zrobić 6 razy
Walizki też idą lekko 145kg z odstawianiem.

Zostało 6 tygodni ciężkich treningów teraz forma musi się poprawiać co tydzień, nie widze innej opcji .
Nyga86 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2018, 12:25
Użytkownik
Dobry paker

Dostał 5 razy "Dzięki" w 5 postach

Fajnie jakbyś wrzucał jakieś filmiki np
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania