Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Trening i plany
stare 16-06-2012, 22:26
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Prosze o pomoc w budowaniu masy

Wiek - 24
Wzrost - 185
Waga -75
Płeć - mężczyzna
Cel - masa
Zapotrzebowanie kaloryczne - nie wiem (proszę o pomoc jak to policzyć )
Aktywność fizyczna - mam taką pracę gdzie aktywność fizyczna jest dość wysoka jest to zabawa z towarem ,produktami żywnościowymi. Mój obowiązek jest następujący przenoszenie towaru z bułek na palety ,produkty ważą mniej więcej od 5 kg do 25 kg ,przez 8 godzin przenoszę od 5 ton do 10 ton. praca jest od poniedziałku do piątku od 8 rano do 16 ( czasami do 17 ,a w czwartek tylko do 19 ,to jest 10h pracy ponad ) Co pracuję jeszcze co drugą niedzielę.
Suplementacja - aktualnie na mojej półce jest
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] (Optimum Gold Standard 2270g)
- gajner ( [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] SIZE UP 2,7kg )
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ( MET-RX [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 90 kapsułek ,MET-RX EFA's 60 kapsułek omega 3,6,9
AMINO ST 5300,OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT)
- Creatine (NAPALM Z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , AMPED nos MET RX 908g ,
MRM Creatine Monohydrate 500g )
To są moje które mam ,ale nie używam wszystkich :P
Doping - nie dotyczy
Zastrzeżenia zdrowotne - nie dotyczy
Poziom procentowy tkanki tłuszczowej - nie potrafię określić ,aczkolwiek lubię najbardziej się zalewać na brzuchu, najbardziej
boki i dolna część brzucha , a także na klatce.
Typ budowy ciała - nie potrafię określić.

Teraz coś o mnie - Trenowałem nie dawno redukcje właśnie skończyłem ją w zeszłym tygodniu,pierwszy raz to robiłem nie było źle ,aczkolwiek następnym razem będę potrafił to bardziej domknąć bo wiem jak reaguję teraz. Trenuję z granicą Polski w Norwegi co do diety mogę robić wszystko nie mam ograniczeń mam dostęp do świetnych produktów dzięki mojej pracy która mi na to pozwala . Proszę o pomoc w ustawieniu diety na masę mięśniową i trening mniej więcej ,aczkolwiek podpatruję Radka Słodkiewicza, bardzo dużo trenuję mniej więcej tak jak on na filmikach pokazuje.

Posiłki mogę jeść - 7.00, 10.00, 13.00, 16 (albo posiłek przed treningiem ,albo coś z suplementów to zależne czy praca mi się przedłuży czy nie ,jak nie to 16.15 przed treningiem i trening 17.15,30 ) po treningu suplement i godzinę posiłek po treningowy, no i nie wiem czy jeść coś na noc czy ...ten po treningowy będzie ostatni. )
grobar jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK CREAZ-ATP
stare 16-06-2012, 22:30
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odp: Prosze o pomoc w budowaniu masy

Suple mam do dokupienia bo się kończą. Też można doradzić
grobar jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-2012, 23:16
Użytkownik
Super Expert

Dostał 113 razy "Dzięki" w 113 postach

Witam, z checia Ci pomoge np 2.5g bialka na 1kg masy ciala = 187.5g B
3-6g weglowodanow ale powinnoto zrownowazone lub wegle ciutke zwiekszone 3.5g na 1kg masy ciala = 262.5 W
i 0,7g tluszczy na 1kg masy ciala = 52.5g tluszczy

Jesli potrzebujesz jakies porady treningowej, suplementacyjnej i dietetycznej, moge Ci pomoc prywatnie wraz z Radkiem czy tez Robertem oraz moimi partnerami 1052449 moj nr gg. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-2012, 23:17
Moderator
Super Expert

Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach

skup się w treningu siłowym na samych podstawowych ćwiczeniach. Żadnych zbędnych maszyn ! Same wolne ciężary. Zajrzy do działu trening i tam masz temat " trening na super mase i siłę" czy jakoś tam. Tam masz świetne plany rozpisane. Bez warunku z którego będziesz korzystał efekt będzie zajebisty.

Przedstaw swoją dotychczasową dietę bo coś widzę ze opisie ze strasznie kulała
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2012, 11:59
Użytkownik
Super Expert

Dostał 113 razy "Dzięki" w 113 postach

Dokladnie, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] tez moge Ci pomoc dobrac tylko musialbs mi podeslac swoja fote, diete dotychczasowa itd.
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2012, 16:41
Użytkownik
Nowicjusz

Jeśli chodzi o fotkę to postaram się o nią , chyba że może być taka z przed 5 miesięcy?
Dieta wyglądała następująco :
7.00 - 60g płatków owsianych 4 [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z jajka kurzego 1 żółtko 20g białka suplementowego Optimum Gold Standard i to razem w blenderze wymieszane. 1 kaps amino [AMINO ST 5300] 1 kaps omega 3,6,9 [ [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] EFA's ]
10.00 - 110 g piersi z kurczaka 50 g ryżu brązowego 30g brokuł
13.00 - 60 g makaronu brązowego 100 g tuńczyka w wodzie ,bez tej wody. 30g braokuł
16.30 - 200g piersi z kurczaka i to jest przed siłownią (1kaps amino [AMINO ST 5300] 2 kaps [OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT] ) 20 minut przerwy i 1 porcja AMPED nos MET RX 908g
17.15 około trening. Po treningu 25 g białka suplementowego z wodą Optimum Gold Standard
1 H po treningu 60 g słodkich ziemniaków udkiem z grilowanym z marketu :P bez skóry 30 g brokuł
1 H przed snem jadłem łyżeczkę czubatą masła orzechowego bez cukru i soli
30 minut przed snem [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Met-Rx 2 kaps
grobar jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2012, 16:47
Użytkownik
Nowicjusz

Jeśli chodzi o fotkę to postaram się o nią , chyba że może być taka z przed 5 miesięcy?
Dieta wyglądała następująco :
7.00 - 60g płatków owsianych 4 [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z jajka kurzego 1 żółtko 20g białka suplementowego Optimum Gold Standard i to razem w blenderze wymieszane. 1 kaps amino [AMINO ST 5300] 1 kaps omega 3,6,9 [ [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] EFA's ]
10.00 - 110 g piersi z kurczaka 50 g ryżu brązowego 30g brokuł
13.00 - 60 g makaronu brązowego 100 g tuńczyka w wodzie ,bez tej wody. 30g braokuł
16.30 - 200g piersi z kurczaka i to jest przed siłownią (1kaps amino [AMINO ST 5300] 2 kaps [OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT] ) 20 minut przerwy i 1 porcja AMPED nos MET RX 908g
17.15 około trening. Po treningu 25 g białka suplementowego z wodą Optimum Gold Standard i 1 porcja MET-RX SIZE UP 2,7kg
1 H po treningu 60 g słodkich ziemniaków udkiem z grilowanym z marketu :P bez skóry 30 g brokuł
1 H przed snem jadłem łyżeczkę czubatą masła orzechowego bez cukru i soli
30 minut przed snem [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Met-Rx 2 kaps

Mała korekta.
grobar jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2012, 20:10
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 1
Dostał 20 razy "Dzięki" w 19 postach

Kilka uwag z mojej strony na szybko:
1) Jeśli chcesz budować mase to przydałoby się troche więcej tego kurczaka lub tuńczyka i ogólnie [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] .
2) Zwiększ też ilość tego ryżu i makaronu.
3) Dołóż 100g ryżu w posiłku przed treningiem bo masz samego kurczaka.
4) Zaraz po treningu daj jakieś carbo np carbo noxa z olimpu bo jak dasz samo [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] to zostanie ono przetworzone na energię a nie na odbudowę mieśni.
5) Do tego ostatniego posułku jeśli tak można nazwać tę łyżkę masła dodaj coś, nawet jakiś twaróg lub serek wiejski.
Fakolio jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2012, 20:27
Użytkownik
Nowicjusz

Trenowałem nie dawno redukcje właśnie skończyłem ją w zeszłym tygodniu

Napisałem jak jadłem przy redukcji :P to nie masa heh masę zaczynam gdzieś za 3 tygodnie teraz mam roztrenowanie i szykowanie diety ...
grobar jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania