Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
RIP Jusup Wilkosz
Shawn Rhoden już nie jest IFBB Pro!?Shawn Rhoden już nie jest IFBB Pro!?
RIP Pit Trenz 1966-2019RIP Pit Trenz 1966-2019
RIP Sebastian KąkolRIP Sebastian Kąkol
Ben Tells: Geneza śmierci - wada serca, sterydy, clen i T3Ben Tells: Geneza śmierci - wada serca, sterydy, clen i T3
Calum Von Moger chce zostać Mr. OlympiaCalum Von Moger chce zostać Mr. Olympia

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 11-08-2016, 23:07
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Problem z tesciem. Poniżej normy w badaniach.

Witam. Mam dość poważny problem. Mam 30 lat. Na siłowni ćwiczę od około 10lat. Oprócz tego ćwiczę tajski Box od 4 lat. Na cyklu pierwszy raz byłem w wieku 16 lat. Wtedy jak to w tamtych czasach sama omka w dawkach kosmicznych bez odbloku. Pózniej jakies propionaty także bez odbloku. Dalej zabawa z deka... Odblok zacząłem stosować w wieku 25lat. Wtedy bawiłem sie z trenem acet i enanem, pózniej mix krótka deka metka i prop.... Gdy zacząłem zabawę z tajskim boxem zacząłem stosować teścia w czasie przygotowawczym do walk. mialem 3 walki jak narazie. Przy ostatniej (4) naderwałem sobie przedramię. Walkę odwołali. Zszedłem z teścia. Biłem go 500mg tyg. Po tym Hcg 15000 tys przez 3tyg pózniej mix clom 50mg i nolvadex 20mg przez 4tyg.
Teraz mój problem. Odblok skończyłem koniec maja. Moje libido spadło. Moje kontuzje sie nie lecza. Zrobiłem badania. Nie dostałem cyfr oprocz ck 750(biorę kreatynę) , alat 55 oraz aspat w normie, nerki w normie, lh w normie, fsh w normie, testosteron 6,5!!! I teraz tak. Mam walkę w październiku. 2tyg temu wszedłem na mk 677 z hades i ostaryne 10mg z Olympusa.
Mam dorzucić jakis booster? Nie chce juz sie kłuć. Możliwe, ze test spadł i juz nie wróci do normy? Czy potrzebuje więcej czasu na powrót testa do normy? Dieta jest. Obecnie redukcja bo muszę zejść do 92.9kg. Tłuszcz 100 (50nasycone,50 nienasycone) [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 200 i węgle startuje od 300, 250 w dni nietreningowe. Suple [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] arginina, wit mineraly, izolat osłonki itd
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 9_3_3 like Mac OS X) AppleWebKit/601.1.46 (KHTML, like Gecko) Version/9.0 Mobile/13G34 Safari/601.1
Shabi jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK CREAZ-ATP
stare 12-08-2016, 11:35
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 5 postach
Domyślnie Odp: Problem z tesciem. Poniżej normy w badaniach.

Myślę, że czas może zrobić swoje, więc spokojnie.
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania