Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Cykle (http://www.kulturystyka-online.pl/cykle-f313.html)
-   -   Pierwszy cykl EnduraShred (http://www.kulturystyka-online.pl/pierwszy-cykl-endurashred-t47329.html)

Gr3g 21-06-2016 23:30

Pierwszy cykl EnduraShred
 
Witam serdecznie.

Jestem obecnie na 4 tyg. redukcji. Zaczynałem z wagę 87 kg, a obecnie ważę 80 kg wzrost 181cm. dieta dopięta na maxa.

W:130 B:200 T:130 Dieta low carbs. Mój cel, to maksymalna wycinka.
Zakupiłem EnduraShred, jeszcze nie przyszedł i tutaj mam pytanie, czy do tego coś dokupić, czy wystarczy to ?

Wcześniej nie używałem żadnych SARMÓW.

Niestety po kontuzji barku strasznie mnie zalało, bo przestałem ćwiczyć i nie trzymałem diety. Teraz zostało mi zrzucić ten brzuszek, najtwardszy tłuszcz, który nie chce za cholerę iść.
Robię 5-6 treningów tygodniowo. Kręcę 20min cardio z czego 10 to interwał, a trening to HIT 2x klata i 2x barki 1 raz plecy i nogi w tyg. na przemian triceps i biceps przy każdym treningu, a brzuch robię co 2 trening.

Rising 22-06-2016 13:41

Odp: Pierwszy cykl EnduraShred
 
Za szybko zrzucasz, oczywiście wolnoć Tomku w swoim domku, ale zdrowa maksymalna redukcja masy ciała to 1kg/tydzień. Moim zdaniem za dużo aktywności, za dużo treningów, za mało regeneracji, zbyt agresywna wycinka. To moje zdanie. Co do EnduraShred - nie wiem co z tego będzie, więc się nie wypowiadam ;)

Gr3g 22-06-2016 16:56

Odp: Pierwszy cykl EnduraShred
 
Z rzucaniem jest tak, że bardzo szybko zleciała woda z organizmu, a fat leci w normalnym tępię 1kg na tydzień. Z regeneracją nie mam problemu, bo bardzo dobrze się odżywiam, dużo śpię do tego biorę bcaa, glutaminę, witaminki i minerały. A z aktywnością, to po prostu lubię tak i przyzwyczajony jestem do takiego trybu życia. Jak czuję zmęczenie, to nie idę na trening. A co do EnduraShred, to właśnie przyszło dzisiaj i tak myślę, że zacznę od 1 tabletki w 1tyg i odstawiam teraz kofeinę bezwodną która brałem przed treningiem i spalacz hellfire. i tutaj pytanie, czy EnduraShred nie uszkadza wątroby, czy brać coś na nią, czy nie ?

Rising 23-06-2016 09:55

Odp: Pierwszy cykl EnduraShred
 
No to okej, warto słuchać się swojego organizmu :) Ale skoro retencja wody była duża, to też była jakaś przyczyna tego stanu ;)

Nikt nie wie co w tym EnduraShred siedzi, może być czyste i nie wpływać na wątrobę, a tak jak inne SARMy może mieć nie wiadomo co i może szkodzić. Ja bym profilaktycznie wrzucił NAC 600mg do każdej kapsułki Endura ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin