Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Offtopic (http://www.kulturystyka-online.pl/offtopic-f12.html)
-   -   Jan Paweł II (http://www.kulturystyka-online.pl/jan-pawel-ii-t23843.html)

Convallis 16-10-2008 17:24

Jan Paweł II

Co o nim sądzicie? Kim dla was był [jest]? :)

Fioletowa:*Fotografka 16-10-2008 17:29

RE: Jan Paweł II

jest dla mnie wielkim czlowiekiem ,autorytetem

Zapomnij 16-10-2008 17:36

dla mnie też ...

Hekate 16-10-2008 17:44

Cytat:

Napisał meineistderfreundvondaniel
jest dla mnie wielkim czlowiekiem ,autorytetem

zgadzam sie

Convallis 16-10-2008 17:57

ciągle takie 'zgadzam się' xd A może zmnieł cos w waszym życiu? Jakie macie o nim zdanie? Co myślici eo jego działalności? :) Prosze o dłuższe wypowiedzi! xp

Fioletowa:*Fotografka 16-10-2008 18:05

a moze ty convalis powieszczy cos zmienil w twoim zyciu?

Convallis 16-10-2008 18:27

Wiesz, pokazał mi że można byc wspaniałym człowiekiem, z marzeniami. Być przy tym tolerancyjnym, dobrym i pracowitym. Naprawdę trzeba byćbardzo odpowiedzialnym aby uznac go za swój autorytet, bo zdecydowanie trudno byłoby mi go naśladować. Ale mbudzi we mnie szacunek przez jego kontakt z młodzieżą, amibicje i tolerancję. Dzisiaj po skonczonym apelu własnie o JPII pierwszy raz widziałam jak szkoła wychodzi w spokoju i nawet przez część czasu zachwowywa się spokojnie. To znaczy, ze postać tego papieża budzi naprawdę ogromny respekt.

iris 16-10-2008 18:31

taak, uwarzam go za Świętego człowieka...
jestem dumna, że był polakiem ;)
bardzo przeżyłam Jego śmierć ..
pokazał że można być wspaniałym i dobrym człowiekiem nawet dla wroga.
Myśle, że na drugiego tak Wielkiego [pod względem ducha] papieża trzeba będzie długo poczekać, o ile jeszcze kiedykolwiek takiego ujrzymy...

Drevni Kocur 16-10-2008 18:52

Jan Paweł II był Wielki Człowiekiem, także się zgadzam z koleżanką, że trzeba będzie długo poczekać na takiego papieża jak nasz Jan Paweł II.
Był dla mnie wzorem.

23.10 w mojej szkole jest nadawanie im. Właśnie Jana Pawła II ;)

Fao 16-10-2008 19:09

a w moim życiu nic nic nie zmienił ... Owszem był wielkim człowiekie ale denerwuje mnie to że każdy pisze 'no tak jest autorytetem' 'dużo zmienił w moim życiu' i takie ble ble ble a tak naprawe nie ma na was większego znaczenie ;/

ariana 16-10-2008 19:13

Jedyny taki czlowiek na ziemi ktory pokazal jak bardzo swita osoba jest juz za zycia:] kiedy umarl doslownie sie poplakalam:( poruszal tlumy i to przemawia za tym jaka wielka osoba byl wtedy kiedy zyl i teraz gdy odszedl.

sweet_barbie 17-10-2008 06:52

Myśle że był bardzo dobrym człowiekiem... no i tyle...

wdz 17-10-2008 10:44

był wielkim człowiekiem ..bardzo dużo zmienił w świecie na lepsze.... pomimo swojego wieku i bardzo złego stanu zdrowia kontynuował swoją misję do końca. JEST DLA MNIE KIMŚ Wielkim. podziwiam go za to co zrobił. pzdr ;)

mala1010 17-10-2008 11:46

nie ma tyle słów by opisać jego wszechstronność...
był to wielki człowiek...
tak wiele mu zawdzięczamy...
tak bardzo cierpiał przez swoje życie lecz uśmiech z jego twarzy nie znikał...
mogła bym jeszcze pisać i pisać bo to osoba wyjątkowa którą bardzo cenie...
jego słowa które kierował do wiernych poruszały nie tylko starszych ale i młode osoby...
nigdy już nie będzie takiego papieża jakim był Jan Paweł II...

Convallis 17-10-2008 14:34

Cytat:

Napisał Fao
a w moim życiu nic nic nie zmienił ... Owszem był wielkim człowiekie ale denerwuje mnie to że każdy pisze 'no tak jest autorytetem' 'dużo zmienił w moim życiu' i takie ble ble ble a tak naprawe nie ma na was większego znaczenie ;/

Dokładnie. Denerwuje mnie że ludzi biora sobie go na autorytet. Przecież to prawie niewykonalne, a osoby które tak pisza ni erobią niczego w tmy kierunku :/

Lestat 17-10-2008 15:31

Cytat:

Napisał ariana
Jedyny taki czlowiek na ziemi ktory pokazal jak bardzo swita osoba jest juz za zycia:] kiedy umarl doslownie sie poplakalam:( poruszal tlumy i to przemawia za tym jaka wielka osoba byl wtedy kiedy zyl i teraz gdy odszedl.

Coś takiego... obudziły się w Tobie ludzkie uczucia? Niespotykane...

Wiem, że dla wielu osób był człowiekiem bardzo ważnym. Dla wielu był przykładem. Ja jednak nigdy nie interesowałam się jego czynami za jego życia. Był dla mnie po prostu... kolejnym kościelnym. Widocznie trzeba dojrzeć do niektórych spraw...
Kolejny przypadek, ze kiedy kogoś już nie ma, bardziej się go docenia, niż kiedy żył

tytanowy janusz 17-10-2008 22:58

z góry przepraszam, ale naprawdę *******icie głupoty. 90% z was przekonało się o jego wielkości dopiero po smierci. za życia to pewnie nie wiedzieliście, że był papieżem. przyznam, że miał jakąś moc skoro podczas transmisji z pogrzebu poleciały mi łzy, jednak w życiu moim się nie zmieniło nic.

Catherine 18-10-2008 13:48

dla mnie jest autorytetem ,nikogo tak niepodziwiam jak jego ;) byl czlowiekiem bardzo dobrym umial zrozumiec problemy innych ludzi dla mnie jest już świętym :)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:44.