Wybierz jakość Body Attack!

Potworny ropień po iniekcji Trenbolonu

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 23. Marzec 2017 Dodane przez: KO Team
Chirurdzy z Uniwersytetu w Tel Awiwe opisali przypadek izraelskiego kulturysty, który zgłosił się do szpitala z ogromnymi ropniami na pośladkach. Nie wiadomo co było przyczyną ich powstania, lecz lekarze podejrzewają dwie opcje – jedną z nich jest bakteria w trenbolonie, który zapewne został wyprodukowany w podziemnym laboratorium, drugą jest fakt, iż kulturysta mógł użyć zakażonej igły.

Ostrzeżenie

Chirurdzy wykonali fotografie ropni. Są one dość obrzydliwe także, jeśli jesteś wrażliwy na tego typu rzeczy, nie czytaj dalszej części tekstu.

Bohaterem tego artykułu (o ile można go tak nazwać) jest 35-letni mężczyzna. Nie startował w zawodach, lecz używał sterydów anabolicznych od czterech lat. Trzy tygodnie przed rozpoczęciem kłopotów zaczął wstrzykiwać sobie trenbolon. Zauważył, że jego pośladki bolę go po iniekcji bardziej niż zwykle. Wykonywał on naprzemiennie zastrzyki w prawy i lewy pośladek.

Po kilku tygodniach u mężczyzny rozwinął się silny ból i zaczerwienie skóry w miejscu, gdzie wstrzykiwał sobie trenbolon. Gdy ropa zaczęła wyciekać z rany, kulturysta poszedł do lekarza. Ten przepisał mu antybiotyki najpierw cefalosporyny, a następnie połączenie amoksycyliny i kwasu klawulanowego. Gdy to nie pomogło, lekarz wysłał kulturystę do kliniki uniwersyteckiej w Tel Awiwie.

Poniższe zdjęcia pokazują dwa ropnie, każdy o wymiarze około 5 × 5 cm. Z ran sączyła się ropa, a także wystąpiła martwica skóry, tłuszczu i tkanki mięśniowej.

Zdjęcia

Lekarze znaleźli bakterie Staphylococcus aureus w ranie. Podano antybiotyk octan mefenidu. Leczenie okazało się skuteczne, jak przedstawiają poniższe zdjęcia.

Pierwsze zdjęcie 7 dni po rozpoczęciu leczenia, drugie 2 miesiące po zabiegu.

Ben tells:

W przypadku infekcji poinjekcyjnej (wypukła, ciepła, czerwona opuchlizna nawet kilka cm plus gorączka) powinniście na prawdę iść do lekarza, wiem że w PL jest problem, zbyt często chcą was od razu nacinać skalpelem, wymagajcie wyciągnięcia ropy grubymi igłami.

Stan takiej infekcji powinien być oceniony przez dobrego lekarza i wybór leków też, bo nie powinniśmy zapodawać od razy antybiotyki w ciemno.

Mimo temu info, co jest robione w praktyce, jeśli ktoś nie może lub nie chce iść do lekarza:

Zapodajemy w pierwszy dzień 1.5 tabletek (= 1200mg sulfametoksazolu i 240mg trimetoprimu) leku o nazwie "Bactrim Forte". To jest lek bakteriobójczy, który jest stosowany od lat przez kulturystów, zabija on bakterie jak np. Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), które zazwyczaj powodują takie infekcje, kiedy nie dotrzymujemy wskazanej higieny podczas aplikacji sterydów.

W kolejne dni można stosować po 1 tabletce, aż widzimy wyraźną poprawę. Nie chcecie być nacinani, więc nie ignorujcie takich stanów! Uwaga po pierwszej dawce często następują lekkie nudności. Środek niestety obciąża wątrobę.

https://bazalekow.mp.pl/lek/27752,Bactrim-forte-tabletki


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Potworny ropień po iniekcji Trenbolonu

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
BODY ATTACK