Wybierz jakość Body Attack!

Polska firma zrezygnowała z powodu koronawirusa

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 18. Luty 2020 Dodane przez: KO

O tym, że linie lotnicze LOT zawiesiły loty do Chin wiadomo już od kilku tygodni. Podobnie postąpiły inne linie m.in. amerykańskie American Arlines, czy United Airlines. Jedna z polskich firm farmaceutycznych także nie chce narażać swoich klientów z powodu epidemii koronawirusa, która aktualnie rozprzestrzenia się na terenie nie tylko Chin, ale dalszych zakątków świata.

Okazuje się, że działania prewencyjne spowodowane możliwością zakażenia wirusem podjęła też polska firma Olimp Labs. Zarząd zdecydował, że odwołuje wszelkie zagraniczne podróże służbowe pracowników w pierwszym półroczu 2020 roku. Chodzi nie tylko o zdrowie i troskę pracowników, ale przede wszystkim klientów. 

Olimp Labs sp. z o.o. w związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), mając na uwadze nadrzędne dobro swoich klientów, kontrahentów i pracowników, zdecydowała o wycofaniu się z wszelkich międzynarodowych wydarzeń odbywających się w przeciągu pierwszego półrocza 2020 roku. Ponadto spółka podjęła nadzwyczajne środki ostrożności związane z jej codziennym funkcjonowaniem. Jako odpowiedzialna firma farmaceutyczna, wierna swoim wartościom, na pierwszym miejscu Olimp Labs stawia troskę o zdrowie wszystkich, którzy jej zaufali. - napisała w oświadczeniu na Facebooku firma. 

 

Myślicie, że to dobry ruch?


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Polska firma zrezygnowała z powodu koronawirusa

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin