Piłkarz przeznaczył na walkę z koronawirusem MILION euro

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 22. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska postanowili przeznaczyć na walkę z koronawirusem w Polsce milion euro. Para sportowców jest wyraźnie zmartwiona obecną sytuacją w ich ojczyźnie. Proszą także o pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń.

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. - napisał na Instagramie piłkarz. 

- Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. - dodał Lewandowski. 

Lewandowscy na czas kwarantanny pozostali jednak w Niemczech. Czekają tam na narodziny drugiego dziecka. Niektórzy zarzucają im także, że to jednak mała kwota zważywszy na zarobki sportowca. Słusznie?

Lewandowski w 2019 roku z samego kontraktu z Bayernem Monachium zarobił 15 milionów euro. 

 
 
 
View this post on Instagram

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni🙏 Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. [ENG] We are all aware of the difficulties of the situation around us. Today, we are all playing in one team. Let's be strong in this fight. If we can help someone, let's do it. We have decided to donate EUR 1 million to contribute toward the fight against coronavirus. This situation affects each of us, so we are asking you again: Follow the instructions, listen to those who know best. Be responsible🙏 We believe that we will return to our normal life soon. We are in this together. @annalewandowskahpba #RL9 #RAL

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) onMar 21, 2020 at 12:16pm PDT


 
 
 
View this post on Instagram

Heavy trainings at home 😃💪 #homeoffice #familytime #workout

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) onMar 15, 2020 at 7:57am PDT


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Piłkarz przeznaczył na walkę z koronawirusem MILION euro

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin