Phil Heath chce pozwać YouTubera

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 11. Październik 2018 Dodane przez: KO Team

Nick’s Strength and Powerjest obecnie jednym z najpopularniejszych kanałów youtubowych poruszających tematy kulturystyki i fitness oraz trójboju siłowego.

Ostatnim czasy właściciel kanału poruszył temat byłego Mr. Olympia Phila Heath. Gracz NFL Jimmy „Grizz” Kennedy oskarżył Phila o kradzież złotej bransoletki - faktycznie sam Phil się przyznał do faktu, że zgubił wypożyczaną mu bransoletkę (później oskarżył o to swoją byłą dziewczynę).

Ciekawy jest fakt, że pomimo oferty Jimmi'ego, by Phil zapłacił mu tylko polowe ceny oraz rozbiciu kwoty na dwie raty, Phil po przelaniu pierwszej raty zerwał kontakt.

Nick jedynie co zrobił, to zacytował słowa, które Kennedy opublikował na swoim Facebooku, jak sporo innych stron oraz YouTuberow. To przecież nic złego. Każdy może to zrobić - spójrzmy tylko na portale jak TMZ.com. Jednakże nie spodobało się to Philowi. Chcę on pozwać Nicka Millera za opublikowany film.

Były Mr. Olympia napisał do Nicka prywatną wiadomość o treści: „Nasz prawnik skontaktuje się z tobą. Masz mało czasu, aby sprostować całą sytuację. Sprawa trafi do sądu”. Jednakże twórca kanału nie wie, co tak naprawdę zrobił źle. W końcu powiedział o tym, co już zostało wcześniej napisane publicznie. W swoim filmie Nick zamieścił również oświadczenie, że wszystkie oskarżenia nie pochodzą od niego, lecz od Jimmiego Kennediego, a on jedynie cytuje, Nick podkreślił też w filmiku, że są to jak dotąd tylko oskarżenia.

Nick chciał polubownie rozwiązać sprawę i usunąć film o czy zawiadomił Phila. Jednakże jemu to nie wystarczyło. Napisał do Nicka taką samą wiadomość prywatną co wcześniej… „Nasz prawnik skontaktuje się z tobą… „

Po wojnie słów, jaką Nick i Phil stoczyli na swoich Instagramach, YouTuber otrzymał eMaila od prawnika Phila. Zawarta była w nim bardzo długa i nieuprzejma prośba o usunięcie filmu.

Aaron Singerman, szef firmy RedCon1, który sponsoruje Nicka, zaoferował mu bezpłatną pomoc prawną. Według niego jest to coś więcej niż tylko kwestia czy Phil ukradł bransoletkę, czy nie. Tutaj chodzi o wolność słowa i prasy.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Phil Heath chce pozwać YouTubera

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin