Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 06-12-2015, 18:03
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 7
Dostał 8 razy "Dzięki" w 8 postach
Domyślnie Odp: Pewne SARM'y, mk-677 itp.

20mg osta , 30mg mk. Brawn Nutrition.
14 dzien osty , 7 dzien mk.
1 tyg osty solo - Pobudzony bylem dosc mocno , sila lekko w gore , samopoczucie na duzy +
2 tyg osta + mk , - pierwsza dawka mk po 30 minutach apetyt konkretny , zjadlem odrazu po 30 minutach bo zaciskalo troche , a dodam ze jestem na If , wiec postanowilem wziac przed oknem , teraz biore juz przed snem. Pierwsza noc byla mega gleboki sen , rano wstalem zajebiscie wypoczety jak nigdy. Druga dawka (tez przed oknem) glod o wiele mniejszy apetyt caly czas byl , dodam ze bol brzucha za kazdym razem 30 minut po zazyciu. Snow zero , sen byl gleboki ale rano wstalem niewyspany bardzo mimo dlugiego dosc snu , przedtreningowka rano + osta i jazda na silke , motywacja juz nie taka wielka jak przy samej oscie , troche samopoczucie spadlo. Trzecia dawka przed snem , rano to samo juz nie bylo tego wyspania co za pierwszym razem , na silce progress jakis tam byl ale nic specjalnego , nie bylo tego - ' wow ' co po oscie solo , zdecydowanie na poczatku zmulilo pobudzajace dzialanie osty jak dla mnie . Dzien czwarty w zasadzie to samo moze samopoczucie sie troche poprawilo. Dzien piaty przelom bo libido na spory + , znowu czuje sie energicznie. Dzien 6-7 dla mnie to cheatday wiec, ' god mode ' , zobaczymy jak bedzie na silce jutro.

Jesli chodzi o mk , to czulem pulsowanie w skroni lekkie na poczatku teraz juz tego tak bardzo nie odczuwam tak samo pulsowanie z tylu glowy i klatce piersiowej , no i praktycznie za kazdym razem lekki bol brzucha 30 min po , po 1-2h przechodza te jazdy. Dajcie znac czy mieliscie lekko pulsujaca glowe czy lekki bol brzucha po mk , Opisze 2 tydz jak skoncze pzdr
umirinbrah jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
umirinbrah otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Michalus (09-12-2015)
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 06-03-2016, 12:33
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: Pewne SARM'y, mk-677 itp.

Witam!
Ben - zapoznałem się z Twoimi super filmikami na temat SARM-ów - naprawdę super materiał !!!
W jednym z filmików z odpowiedziami zalecasz:

Na cykl 20 tyg:

1-20 tydzien: 30mg MK-677 przez caly cykl
1-2: tydzień: 10mg Ostaryna
3-8: tydzień: 20mg Ostaryna
9-10: tydzień: 4mg LGD
11-14: tydzień: 8mg LGD
14-20: tydzień: 30mg Ostaryna

Czy taki cykl jest ok dla mnie ?

Moje parametry:

wzrost: 168 cm
waga: 63 kg
pas: 74 cm

praca: głównie siedząca
treningi: 4-6 w tygodniu (około 2 godzin dziennie- uwzględniając rozgrzewkę, plan na dzień i aeroby)
plan treningowy i dieta w załącznikach.

Suplementacja do tej pory:

- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : Biotech ISO WHEY Zero (rano i wieczorem do owsianki) 25g na porcje
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] UMTS RELOADER (podczas treningu) 15 g na porcje
- OMEGA 3 RANO - 2 tabl.
- Biotech Creatine Phosphate (rano i przed treningiem) - 3g na porcje
- przed treningówka: Napa Furry a ostatnio Venom 2.0 według zalecanych dawek na opak. 1 miarki

W zeszłym roku w marcu zacząłem od powolnej suplementacji i codziennych ćwiczeń w piwnicy przy hantlach, sztandze i ławce skośnej.
Od listopada do stycznia dużo biegałem. Złapałem bakcyla więc co drugi dzień co: 12-15 km. (Rekordy życiowe ze startów: 21:07 na 5km, 43:38 na 10 km i 1:43:52 na półmaratonie).

Od stycznia odstawiłem biegi i regularnie chodzę na siłownię i stosuje w/w suplementacje. Zależy mi na masie jakościowej / czysty mięsień.

Jestem za stary by startować w zawodach kulturystycznych itp.
Ale zależy mi na dobrym samopoczuciu, zwiększeniu max do 70-75 kg z zachowaniem rzeźby.
Nie chcę robić nic kosztem utraty zdrowia. Chciałbym w wieku 50 lat wyciskać: 120 kg na klatę zamiast się dializować po stero - stąd zainteresowanie sarmami i mk-677.

Będę Ci bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam:
Damian
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
1.jpg   3.jpg   2.jpg  
Załączone Pliki
Typ Pliku: doc Damian-Zet.doc (35.0 KB, 6 wyświetleń)
Typ Pliku: doc Trening-4-dni-masa-jakosciowa.doc (15.0 KB, 10 wyświetleń)
querez jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania