Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 30-12-2015, 17:52
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie PCT + Ostarine

Witam, ponieważ mnóstwo logów z przebiegów cykli z uzyciem sarm jest często zaśmiecanych powtarzającymi sie pytaniami lub wpisami innych osob uzywajacych danego środka, postanowilem załozyć wątek zamiast gdzieś sie dopisać.

Generalnie jest tak:
mam 39 lat, 183 cm obecnie 105-106kg

Jestem po cyklu umiarkowanie długim: poczatkowo był to powrót po chorobie ktora mnie zjadla mocno aż do 78 kg.

W połowie lipca zacząłem sie wzmacniac w domu i doprowadzac porządek w kuchni.

Sierpień waga 82kg Pierwsze treningi i od razu [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 5 gr na czczo i 5 gr po treningu oczywiście mono.

Wrzesien do [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] doszedl metanabol w znikomych ilościach tj 0,25 tabsa do posiłku póżniej zmieniłem na 0.5 tabs rano i 0,5 tabs do posiłku przed treningowego. Od Połowy września 100mg test prop i 100mg npp pon/srod/piątek rano/połud/ wieczór.

Na samej mecie + kreatyna dobiłem do mojej normalnej wagi 96kg

Prop + npp dobiły do aktualnej wagi 105-106 kg przy 15,5-16%BF

Przyrosty fajne, cykl zakonczony 2 tyg temu ponad na propie ciągniętym 2 tyg dłużej.

Po 3 dniach od ostatniego propa zacząłem Clomid 150mg przed snem dnia pierwszego i 100mg przez kolejne 4 dni i teraz 50 mg ed.

Ostaryna leci od dnia pierwszego PCT najpierw bralem 5 mg rano 5 wieczorem ( nie zorientowany za bardzo w czasie półtrwania bylem)

Dałem 15 mg w 3 dawkach dnia 2 i 3 co już poczułem fajnie
Potem 10 mg rano i 10 mg popoludniu ale od 2 dni daje 20 mg do posiłku porannego i jest ok.

Efekty Osty w PCT siła na + co trening, większa wytrzymałość mięśniowa, nabicie mięśni długo sie utrzymuje po treningu ( zrobilem lapy to nabite 3 dni sie trzymaly)

Kolejny + to stawy... rewelka... łokcie które przy robieniu tricepsów bolały niemiłosiernie, praktycznie przestały boleć. Kolana przy robieniu nóg pracuja fajnie i dają komfort psychiczny czego wczesniej nie mialem.

Z minusów hmm... mocno mnie bolała głowa cały dzien ( nie wiem czy to ostaryna czy cos innego)
Nie zgadzam sie z Benem że nie ma wpływu na sen, w moim przypadku koszmarów nie miałem, jakichś specjalnie pokręconych snów tez nie ( moze dlatego że wszystkie sa pokręcone hahah) Ale... sny sa tak realne ze jpd!!!

Generalnie po przebudzeniu dłuzsza chwile zajelo mi uswiadomienie sobie ze to sie nie stalo naprawde :P Także jadę dalej na Oście 20mg do sniadania.

Waga po świętach na chwile skoczyla ale to przez serniki teraz znów 105,5- 106 ,

Z suplementacją jak to teraz wygląda:

dziennie 15.000mg Vit C
150mg cynku ( zincas forte jakos 5 tabs + z witamin Olimpu mam 15mg chelatu)
Biore Vitax 2 kaps rano 2 popoludniu ( miałem krotka deke na cyklu więc prolaktyna prewencyjnie)
Kreatyna leci znowu jakoś tydzien przed koncem cyklu zacząłem 5mg rano na czczo i 5 mg po treningu.
Przed treningiem piję mocna kawe + 200mg w tabsie.

Tyle póki co ode mnie. Jesli bedą zauwazalne zmiany to napiszę. Jesli nie to dopiero po zakonczeniu PCT.
nayas4 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-12-2015, 19:14
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 5 razy "Dzięki" w 4 postach
Domyślnie Odp: PCT + Ostarine

Jak libido?nie uzywasz hcg?
sidus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-12-2015, 21:54
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach

Libido cały czas wysokie. HCG w trakcie sermsów mija sie z celem.
nayas4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-12-2015, 08:05
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 5 postach

po co ci az tyle wit c
Mozilla/5.0 (Mobile; Windows Phone 8.1; Android 4.0; ARM; Trident/7.0; Touch; rv:11.0; IEMobile/11.0; Microsoft; Lumia 640 XL LTE) like iPhone OS 7_0_3 Mac OS X AppleWebKit/537 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537
mk677 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania