Patrick Reiser odpowiada na zarzuty Gabela i Woltera

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 17. Luty 2020 Dodane przez: KO

Tematem, który często pojawia się w kulturystyce to oczywiście to, czy dana osoba spożywa sterydy anaboliczne, czy nie. Po wspólnym filmie Tima Gabela i Kevina Woltera, w którym Patrick Reiser jest oskarżony o branie tych środków, ten odpowiada na zarzuty i udziela wyjaśnień.

W jednym z odcinków serii "Natural or Fabric" Kevin Wolter zaprosił do swojego programu gościa, Tima Gabela. Dwójka sportowców m.in. pochwaliła Christopha Gehrke, który według nich uzykał wyniki w naturalny sposób. Podzielili się takimi wnioskami ze wględu na jego posturę oraz plotki, które mają potwierdzać taki stan rzeczy. 

Kiedy kolej zaś przyszła na ocenę Patricka Reisera, zdania Woltera i Gabela były odmienne niż te o wcześniejszym zawodniku. Według nich weganin spożywa substancje, dzięki którym odnosi o wiele lepsze wyniki. Ma o tym świadczyć jego obecna, według nich, nienajlepsza forma. Chociaż sam zainteresowany twierdzi, że nadal prowadzi fitnessowy tryb życia, Kevin i Tim nie byli tego pewni. 

Fot. instagram.com/wolterkevin

 

Reiser postanowił odnieść się do tych zarzutów najpierw w relacjach na Instagramie, a teraz na swoim vlogu. Kulturysta skorzystał z okazji pytań i odpowiedzi, w których poproszony o skomentowanie zarzutów i o to, że nie zawsze miał taką sylwetkę, odpowiedział po prostu - "Nic". 

- Wyobraź sbie, że nigdy nie spożywałem sterydów. Wiem, że jestem w 100% naturalny przez całe życie. Co możesz odpowiedzieć ludziom, którzy nie wierzą w to i nie chcą w to uwierzyć? Nic. Jestem szczęśliwy, ponieważ w moich oczach to zawsze jest jeden z najlepszych komplementów w historii. Zawsze jestem szczęśliwy, ponieważ pokazuje to, że moja genetyka jest dobra i że wykonałem kawał dobrej pracy - komentuje sprawę Patrick Reiser

Jest także wdzięczny za zarzuty, bo to właśnie one jeszcze bardziej motywują go do dalszej pracy nad sobą. Sportowiec odnosi się także do tego, że według wielu osób to niemożliwe, że weganin może być dwukrotnym mistrzem Szwajcarii oraz mistrzem świata, on jednak chce pokazać, że może być właśnie inaczej. 

Patrick Reisner odpowiada na zarzuty

Fot. instagram.com/patrick.reiser


A Wy, jakie macie zdanie na ten temat? 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Patrick Reiser odpowiada na zarzuty Gabela i Woltera

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin