Oświadczenie Benefit Systems w związku z koronawirusem

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 15. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Benefit Systems wydało oświadczenie odnośnie panującej na świecie pandemii koronawirusa. Co stanie się z użytkownikami kart Benefit Systems, MultiSport

- Drodzy MultiSportowcy,

W tej wyjątkowej sytuacji, wynikającej z rozprzestrzenia się koronawirusa w naszym kraju, w pierwszej kolejności dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Ostatnie dni to dla nas intensywny czas pracy, poszukiwania nowych rozwiązań i podejmowania niestandardowych decyzji. Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna.
Rozumiemy, że chcecie wiedzieć, jak będą rozliczane Wasze karty, jednak prosimy Was o zrozumienie i cierpliwość w tym temacie. Jesteśmy w kontakcie z Waszymi Pracodawcami i to z nimi ustalamy obecnie kwestie związane z Programem MultiSport, tam gdzie jesteśmy do tego zobowiązani umowami o świadczenie usług w ramach Programu MultiSport. Niezmiennie w kwestiach indywidualnych rozliczeń prosimy Was o kontakt mailowy z Infolinią (bok@benefitsystems.pl). - napisano w oświadczeniu na Facebooku MultiSport.

- W związku z zagrożeniem epidemicznym dostosowujemy charakter naszego Programu do panującej sytuacji. Wiemy, że dbanie o zdrowie i aktywność fizyczną są dla Was ważne każdego dnia - dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferta w nowej, tymczasowej formule, jak najlepiej wspierała Wasze domowe treningi. W tym zakresie wkrótce wprowadzimy dodatkowe rozwiązania online, które umożliwią Wam wspólne treningi z instruktorami oraz trenerami w warunkach domowych. Nadal macie stały dostęp do rozwiązań, z których możecie korzystać online po zalogowaniu się do swojego konta na stronie www.kartamultisport.pl. Są to m.in. ebooki i audiobooki oraz profesjonalne programy żywieniowe, takie jak MultiSport Diet. Mamy dla Was także wyzwania budujące zdrowe nawyki. - dodają.- Pragniemy Wam serdecznie podziękować za cierpliwość i zrozumienie, które wykazujecie w kwestiach działania Programu MultiSport. Obecna sytuacja to dla nas wszystkich duże wyzwanie, więc prosimy Was o troskę i dbanie o siebie i Waszych bliskich, a jeśli pozwala Wam na to zdrowie, zachęcamy do aktywności fizycznej w warunkach domowych. #zostanwdomu Działając odpowiedzialnie i zgodnie z rozporządzeniami Ministra Zdrowia dążymy do tego, żebyście możliwie jak najszybciej mogli korzystać w pełni z Programu MultiSport, jaki znacie i lubicie. - napisało Benefit Systems.

- W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z naszą Infolinią (bok@benefitsystems.pl), która intensywnie pracuje w zwiększonym zespole konsultantów, byście jak najszybciej otrzymywali odpowiedzi na Wasze pytania i wątpliwości, lub z Pracodawcą. Jesteśmy w kontakcie... i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się znowu! Drużyna MultiSport - napisano w oświadczeniu.

"• Decyzja na podstawie postanowień Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego. Obiekty sportowe począwszy od dnia 14 marca 2020 r. będą zamknięte do odwołania.
• Informacje na temat Programu MultiSport można uzyskać pod numerem Infolinii czynnej 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-22.00. Numer telefonu to 22 242 42 42, adres mailowy: bok@benefitsystems.pl."


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Oświadczenie Benefit Systems w związku z koronawirusem

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin