Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 22-01-2016, 20:19
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 4
Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach
Domyślnie Ostaryna+LGD cykl u wysokiej osoby

Witam państwa, postanowiłem założyć tu dziennik/log, głównie żeby wpisywać spostrzeżenia dot. pierwszego cyklu Ostaryna+LGD

A więc, na imię mam Krzysztof, jestem obecnie studentem 2 roku na Politechnice Warszawskiej, realizując przy tym swoją pasję jaką jest sport. Obecnie ważę ok 111 kg, co jest wynikiem takim dosyć normalnym przy wzroście 198 i bf na poziomie ~16-17%, ale postanowiłem dociągnąć tą masę do końca na Ostarynie i LGD do jakiś 120-125 kg, po czym rozpocząć spokojną redukcję. Zależy mi na tak dużej masie, ponieważ przy moim długim i dość wąskim szkielecie potrzebuję sporej ilosci mięsa żeby wyglądać przeciętnie (proporcjonalnie), a moim celem jest sylwetka atletyczna.

Obecny plan teningowy wprowadzony 3 tygodnie temu (obok liczba powtórzeń):
I. Klatka+triceps
1.Wyciskanie sztangi na płaskiej 12/10/8/6
2.Wyciskanie hantli na skosie w górę 12/10/8/6
3.Wyciskanie na maszynie (akcentowanie dolnej partii) 4x12
4. Rozpiętki na bramie z dołu 3x12/ 8 powt+ drop set 15 powt

5.Prostowanie ramion na wyciągu górnym (drążęk) 12/10/8
6.Wyciskanie sztangielki zza głowy 12/10/8
7.Prostowanie ramion na wyciągu górnym(linka) 2x12/ 8 powt+ drop set 15 powt

II.Plecy + biceps
1. Podciąganie na drążku 12/10/8
2. Ściąganie drążka do klatki 12/10/8/6
3. Wiosłowanie hantlą w oparciu o ławkę 12/10/8/6
4. Ściąganie uchwytu do brzucha (wiosłowanie na wyciągu) 3x12/ 8 powt+ drop set 15 powt

5.Uginanie ramion ze sztangą 12/10/8
6.Uginanie ramion z linką na wyciagu dolnym 12/10/8
7.Uginanie hantlą jednorącz na modlitewniku 2x12/ 8 powt+ drop set 15 powt

III. Barki + przedramiona

1.Wyciskanie hantli nad glowę siedząc 3x12/8
2.Unoszenie ramion w do przodu 4x14
3.Unoszenie ramion na boki siedząc 4x14 + w ostatniej serii drop set, w którym robię małymi hantlami max powtórzeń (ostatnio było 44)
4.Szrugsy ze sztangą w szerokim chwycie 4x12
5.Odwodzenie ramion z linka (odwrotne rozpiętki) 4x12
6.Przedramiona w superseriach nachwytem i podchwytem po 3x20

IV.Nogi
1.Wyciskanie platformy (ciężaru na suwnicy) 12/10/8/6
2.Leg extention na maszynie 12/10/10/8
3.Wykroki 12/10/10/8
4.Leg curl na maszynie 4x12
5. Łydki- wspęcia na palce z obciążeniem 4x15

Plan tereningowy jest efektem doświadczeń nad własnym ciałem (pierwszy raz na siłowni byłem w wieku 16 lat, ale tak na poważnie zabrałem się za to w październiku 2014) i póki co rosnę na nim dobrze, aczkolwiek pewne drobne poprawki się jeszcze znajdą. Brzuch robię co najmniej 2x w tygodniu po treningu siłowym, lub treningu Judo, który w ramach WFu mam raz w tygodniu. Po każdym treningu staram się robić jakieś cardio, najczęściej jest to w formie pracy na worku bokserskim lub walki z cieniem (wspomnienia z treningów sztuk walki) ZWYKLE zaczynam w niedzielę klata + tric
pon plecy+bic
wt Judo
środa: barki
czwartek nogi
Ale studiowanie jest mimo wszystko priorytetowe i czasem przestawia harmonogram.

Dieta
Nie będę przedłużał i tak już długiego wywodu: ok 4400 kCal, przy ok 380g węgli, 195g tłuszczy i 280g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] (liczonego ze wszystkiego, pełnego aminogramu jest ok 240) Starams się jeść clean, ale niestety mój studencki budżet sprwia, że obecnie muszę wciskać takie np serki wiejskie Dietka działa na mnie ok, robię na niej (oczywiscie wraz ze wzrostem wagi zmeniałem kalorykę) ok 0.25kg przyrostów tygodniowo, co dało taki zadowalajacy wynik, bardzo umiarkowane zalewanie się.

Cykl:
Badanka porobione: pełna morfologia, profil lipidowy, wątroba, nerki, tarczyca, test całkowity, wolny, prolaktyna, LH, FSH, estradiol. Wszystko w normach możemy jechać:
Do dyspozycji mam 2xOstar1ne 240 kaps z Oympusa i LGD 90 kaps również Olympus

1 tydzień zamierzam jechać Osta solo 10mg ED
2 tygdzień Osta solo 15mg ED
3 Tydzien dojeżdżamy do 20 mg Osty ED
przez kolejne 12 tygodni jadę 20 mg Osty ED + 4mg LGD ED
Po tym okresie zastanawiam się czy uciąć od razu czy powoli schodzić z dawek schodkowo tak jak zaczynałem (opinie mile widziane)

Następnie badanka + ewentualny odblok

Przede wszytkim spodziewam się ulgi w ścięgnach i stawach (w 2013 naciagnąłem sobie ścięgna przy zewnętrzych przyczepach klatki piersiowej i od tamtej pory mi to dokucza. Zgodnie z pewnymi zaleceniami obednie nie wykonuję np wyciskania na płaskiej z dotykaniem sztangi do klatki tylko kończę parę cm nad nią), ale no nie ukrywajmy, to jest większa dawka niż lecznicza i liczę że pomoże mi w zrobieniu masy .

Obecna suplementacja to:
Witamina D 4000 UI
Witamina B6 2x po 150mg (prewencyjnie ze względu na wysoki poziom prolaktyny)
5g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] przed i 5g kreatyny po treningu w dni treningowe oraz samo 5g w dni nietreningowe
Do tego [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] FA, które wliczam w jedzenie.

W każdym razie, jutro sobota a ja zapodaję pierwszą dawkę Ostarynki i wszystkie spostrzeżenia będę się starał tu uwzględniać.
3sztof jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2016, 10:13
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 5
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście
Domyślnie Odp: Ostaryna+LGD cykl u wysokiej osoby

Wydaję mi się że przy twojej wadze LGD 4 mg to będzie trochę mało. Ja na twoim miejscu zacząłbym od 4 mg przez 3-4 tyg a później zwiększył do 8 mg. Zresztą zobaczymy jak na ciebie podziała. Ja zwiększyłem do 8 mg i wyszło mi to na plus. Co do Osty to git. Chociarz Osta nawet 10 mg na mnie działała. Na twoim miejscu jechałbym Oste 10 mg cały czas a np w 4-5 tyg zwiększyć do 20 mg. Czemu tak? Żeby Osta nie przejęła całkowicie cyklu bo to lgd ma być głównym mass builder. Zresztą zobaczymy
szymonh jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2016, 12:06
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 10
Dostał 43 razy "Dzięki" w 34 postach

Zakładam że wybrałeś sarmy bo nie chcesz brać saa i nie chcesz aby Cię zblokowało więc aby obniżyć ryzyko zblokowania brałbym ost 10mg cały czas do tego 4tyg lgd po 8mg potem 4tyg dobry booster teścia potem znowu 4tyg lgd 8mg i znowu 4tyg booster teścia wejść za pierwszym razem na lgd możesz od 4mg przez kilka dni a schodź po prostu odstawiając . Trening całkiem ok przy twoim wzroście w ogóle bym nie robił wyciskania sztangi na płaskiej ławce jak już to na sam koniec treningu na dużej pompie umiarkowanym ciężarem , dołożyłbym jakieś ćwiczenie na plecy wiosłowanie sztangą w opadzie lub jakieś na hamerze a odjął jedno ćwiczenie na biceps po plecach na bicepsy wystarczą dwa ćwiczenia dołóż też jakieś ćwiczenie na nogi nogi lubią dużą objętość treningową i na koniec pleców zrób coś na prostowniki jesteś wysoki musisz mocno wzmacniać mięśnie stabilizujące postawę abyś nie miał w przyszłości problemów z kręgosłupem
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2016, 22:30
Użytkownik
Nowicjusz

Cieszy mnie taki odzew

Ogólnie to SARMy są pewnym wstępem, poprostu nie wiem czy chcę bawić się w SAA, chcę zobaczyć jak zareagują moje receptory na takie substancje i potem przemyśleć całą sprawę. Cykl chciałbym żeby był elastyczny, wiadomo, jeśli zobaczę że te 10 mg działa na mnie bardzo dobrze, to faktycznie nie będzie sensu tego zwiększać, aczkolwiek z tego co konsultowałem z paroma osobami to przy tej wadze to może być za mało. Zobaczymy, wyjdzie w praniu. Jeśli chodzi o blokadę to jestem swiadomy wszystkiego i w razie czego mam Clomid w pogotowiu i opcję na provion w razie gdybym czuł się "zeszmacony", booster teścia wolę brać jako dodatek, aniżeli jako główny składnik "na odblok".

Muszę też dodać że jeśli chodzi o sztangę to wyciskam ją nie do samej klatki tylko parę cm wyżej, dopóki napięcie mięśni jeszcze jest, a ściągna nie są nadmiernie rozciągane. Pełna asekuracja i pilnowanie techniki. Do tej pory robiłem hantlami wyciskania, ale na sztandze zawsze czułem, że mięsień jest lepiej przetrenowany. Na plecy dorzucę wyprosty na ławce rzymskiej, słuszna uwaga z prostownikami!

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenia to po 1 dniu zauważyłem delikatne zwiększenie apetytu i sporadyczne napady senności w ciagu dnia. Nie wiem jeszcze czy to efeket w mojej głowie czy faktyczne działanie Osty, to pierwsza dawka więc nie ma jeszcze zbyt dużo do oceniania, tym bardziej że treningu dziś nie było ze względów prywatnych i edukacyjnych. Wczoraj poszły nogi, jutro klatka z tricepsem i mam nadzieję, że wtedy zobaczę jakieś pierwsze działanie środka, zobaczymy jak tam się nogi regenerują, i czy będzie wzrost siły
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2016, 23:12
Użytkownik
Bywalec

z tymi odblokami to się tak nie rozpędzaj wszyscy zaraz piszą o clomidzie nolvadexie proviron specjalnie napisałem Ci o boosterach bo teraz są naprawdę niezłe boostery nie mówie tu o tribulusie które swoją rolę powinny spełnić a nie zaraz łapać się za mocną chęmię tu masz dobrze działający środek [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] znajomy po dwóch msc turanabolu tylko to wziął i wszystko był ok tura słabo blokuje ale to jednak steryd i to raczej mocniejsza rzecz niż sarmy
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2016, 21:10
Użytkownik
Nowicjusz

Tzn nie upieram się na ten clomid czy inne, nazwijmy to, zaawansowane formy PCT, tak jak napisałem w pierwszym poście, wszystko zależy jak wypadną mi końcowe badania. W każdym razie wolę mieć pod ręką Clomid i go nie użyć, niż potrzebować i nie móc znaleźć. Po Twoich postach jak czytam to widzę że jesteś kumaty w temacie, więc wiesz dobrze, że to wszystko indywidualna sprawa i fakt że Twojego kolegę odblokowało nie znaczy że zadziała tak samo na mnie. Aczkolwiek będę miał na uwadzę ten booster

Jeśli chodzi o wrażenia z Osty

Dzień 2:

Dziś trening klatki i tricepsu. Nie było fajerwerków, ale jednak mogę zauważyć pewien wzrost siły, szczególnie przy seriach z dużym ciężarem a mała objetością. Np na ławce płaskiej po dodaniu 5kg do ostatniej serii mogłem zrobić te 6 powtórzeń spokojnie bez pomocy, w równym tempie. Co w mojej naturalnej karierze się nie zdarzało, każde zwiększenie obciążenia o choćby 2,5kg to była walka z żelazem. Poza tym zdecydowanie szybciej dochodziłem do siebie pomiędzy seriami, a co za tym idzie trening mi się trochę skrócił. Podejżewam, że to zasługa dość silnego dokrwienia mięśni, pompa była większa niż zwykle, czuć było wyraźne napięcie skóry przy trenowanych partiach. W innych porach dnia bez szczególnych zmian, może ze 2 razy złapał mnie zjazd energetyczny, gdzie ledwo nie usnąłem, ale to tylko takie chwilowe akcje.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2016, 22:46
Użytkownik
Bywalec

Masz rację cały ten sport to indywidualna sprawa każdy organizm inny jak będziesz robił badania to będziesz miał wszystko jasne , pierwsze tygodnie osty też mi siła skoczyła regeneracja też była na plus więc musiałem dodawać posiłków aby utrzymać ten anaboliczny efekt jak dodałem do osty lgd to było jeszcze lepiej
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2016, 21:17
Użytkownik
Nowicjusz

Zapomniałem dodać że wczoraj do diety doliczyłem 200kCal aktualnie (w zachowanych proporcjach makro), prawdopodobnie jeszcze pójdzie więcej bo apetyt wzrósł.

Dzień 3:

Dziś nie było treningu, więc nie ma za bardzo czego oceniać. Mogę powiedzieć tylko że nogi po piątkowym treningu prawie całkowicie doszły do siebie, co jest zaskakująco szybko jak na tą partię. Klatkę czuję, że jest dosć mocno obolała, triceps trochę mniej, ale to chyba taki urok tej partii. Mogę dodać tylko, że czuję dużą poprawę w kolanie, które od paru dni miałem stłuczone i każde dotknięcie nim czegokolwiek wywoływało ból, więc środek chyba zaczyna działać zgodnie ze swoim przeznaczeniem.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2016, 20:39
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień4

Z powodu egzaminów Judo zostało odroczone, więc poszedł trening plecków i bicepsów. Brak znaczącego wzrostu siły jak w przypadku, był taki powiedzmy, jeszcze w naturalnych granicach. Z ciekawszych rzeczy to pojawiła się zwiększona potliwość. Wystarczyło ze wszedłem na chwilę do sklepu w kurtce, a po chwili byłem cały mokry, z kolei na treningu ze mnie kapało, podejżewam że ostaryna mogła mieć na to jakis wpływ.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 19:05
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 5

W sumie żadnych nowości, ponownie ze względów edukacyjnych praktycznie nie wstawałem od biurka, napadów senności nie było, po zwiększeniu kaloryki apetyt się ustabilizował.

Dzień 6

Dzień barków, wzrost siły był, ale bez jakiegoś szału, skok ciężaru był zrobiony niewiele większy od tych które robiłem "naturalnie", ale coś tam poszło, w sumie to jeszcze początek brania tego środka. Dalej widzę delikatnie zwiększoną potliwosć. Dokrwienie podczas treningu było wydaje mi się lepsze, efekt puchniecia mięśni i widoczność żył była na pewno większa. Poza tym bez z zmian, samopoczucie dobre, apetyt ok, brak zjazdów energetycznych.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania