Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 29-01-2016, 20:35
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 4
Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach
Domyślnie Odp: Ostaryna+LGD cykl u wysokiej osoby

Dzień 7

Dzis był dzień nóg i mimo, że na uczelni było sporo nerwów, przez co spodziewałem się, że trening może nie wyjść tak jak powinien, to byłem bardzo mile zaskoczony. W pierwszym ćwiczeniu w każdej serii na suwnicy znalazło się po 10kg więcej w pierwszych 3 seriach i 15 kg więcej w ostatniej serii w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy jeszcze osta była off. W innych ćwiczeniach też był pewien wzrost siły, więc wrażenia jak najbardziej na plus. Z tego co się doczytałem, ostaryna ma okres półtrwania ok 23-24h, więc biorąc ją codziennie z moich wyliczeń wynika że właśnie doszedłem do momentu, gdzie ta ilość substancji krążącej w organiźmie jest juz mniej więcej stabilna, nogi odpoczywały po treningu przez tydzień wystawione na działanie ostarynki, może stąd tak dobry trening, bo również spompowiadnie i wytrzymałość były na bardzo dobrym poziomie. Od jutra leci 15 mg, tu też pojawia się moje pytanie, czy jest sens rozdzielać dawki na 2 pory dnia (np 2x10mg jak juz dojdę do 20mg ED)? Np z rana i wieczorem? Czy w związku z takim a nie innym okresem półtrwania nie ma to znaczenia? Ben mówił że nie powinno się rozdzielać MK, a jak z Ostą?
3sztof jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2016, 22:00
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 8

Od dziś idzie 15mg ED osty. Dzień był beztreningowy, jedyna aktywność to rowerowa przejażdżka po Warszawie, można powiedzieć że liczy się jako cardio. Nogi po wczorajszym treningu bolą, ale reagują nawet nieźle, na niskiej intensywności da się ich swobodnie używać, nie umieram z bólu mimo że ciężary były zwiększone. Poza tym nie odnotowalem żadnych zmian.

Ostatnio edytowane przez 3sztof ; 31-01-2016 o 19:34
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2016, 20:09
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 9

Rano, naczczo waga pokazała 113,2 kg (waga 1 dnia była 111,8 kg), więc cośtam poszło, część to pewnie woda, fat, glikogen spowodowany wzrostem kaloryki również, ale w lustrze cały czas widzę jakieś drobne zmiany na lepsze. Co do treningu, to dziś klatka z tricepsem i szczerze mówiąc średnio byłem zadowolony. W pierwszych ćwiczeniach siła minimalnie poszła do góry, progresja liniowa w cieżarze jest, ale bez szału. Mam wrażenie że jeszcze bardziej zwiększyła się potliwość, kapało ze mnie bardzo mocno, do tego napompowanie mięśni podczas treningu było naprawdę niezłe. Niestety na cardio nie starczyło dziś czasu. Dieta bez zmian.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2016, 20:57
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 10

Rest day. Dziś nic szczególnego poza kolejnymi atakami energetycznych zjazdów kilkakrotnie w ciągu dnia. Często ostatnio widzę tu wpisy innych o problemach z układem trawiennym na SARMach, u mnie osobiście nie występują żadne. Nie biorę zadnych probiotyków, ostropestów, czy osłonek na wątrobę. Mam wręcz wrażenie że ostatnimi dniami perystaltyka moich jelit uległa poprawie.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2016, 09:00
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 11

Na treningu plecy+biceps, siła delikatnie się zwiększyła, ale naprawdę symbolicznie zwiększyłem ciężar w kilku seriach. Dieta bez zmian.

Ponawiam pytanie, czy warto żeby dawkowanie Ostaryny rozdzielać na 2 pory dnia, czy lepiej łyknąć wszystko naraz np z rana? Ma to w ogóle jakieś znaczenie?
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
3sztof otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
gregonrn (05-02-2016)
stare 03-02-2016, 10:39
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 2 postach

Dzień 10
U mnie również nie wystąpiły żadne problemy. Dużo osób sobie wkręca lub podpina objawy ze złej diety pod Ostarynę, ew. w kapsułkach nie siedzi to co powinno. To z założenia miałbyć delikatny środek dla starszych ludzi. Uzupełnię na dniach badania o próby wątrobowe i inne rzeczy. Da to na pewno jakiś pogląd tymbardziej że znam wszystkie wartości wyjściowe.
Ospałość, zamulenie, duża potliwość, problem z wyjściem z łóżka, wyraźne sny - TAK

Taką samą opinia może podzielić się mój kolega, zero problemów z układem trawiennym.

Dzień 11
Nie rozdzielałem ale w zależności od producenta dawkowanie może się różnić. Posiadałem wcześniej Ostarynę z Brawn Nutrition i etykieta głosiła o jednej dawce w ciągu dnia. Przyjmowałem na czczo. Zero problemów. Podobno okres półtrwania substancji czynnej wynosi ~24h.
Myślę że większego znaczenia to nie ma. W przyszłości ew. sprawdziłbym schemat porcja rano, porcja przed treningiem.
Rocky Brasco jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2016, 10:49
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 2 postach

Zresztą powiedzmy sobie szczerze. Za kwotę którą należy wydać i uzupełnić to badaniami, bo bez badań to trochę chora zabawa to ten środek wypada bardzo słabo, opcja dla ludzi z gotówką co pozwolą sobie na taką kontrolę. Do tego i tak należy doliczyć ew. odblok czy to w postaci aptecznej czy jakiś booster z dodatkami. Nie wspomnę już o ogromnym zapotrzebowaniu na magnez. Osta to wspomoże stawy i da fajną pompę ale 6 tygodni to jest za mało żeby coś fajnego zrobić. Nie wiem czy schemat dawkowania nie powinien być inny, przedłużony do conajmniej 12 tyg. ale mniejsze dawki i w tle musi coś jeszcze innego iść w zależności od celów.
Rocky Brasco jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2016, 12:40
Użytkownik
Nowicjusz

No, to prawda, koszta są dość spore. Cóż widać, ze względne bezpieczeństwo (w porównaiu do SAA) i na łatwość w dostępie producenci liczą sobie trochę... Ja w tym długim wstępie napisałem, że u mnie cykl będzie leciał co najmniej 14 tygodni, bo też uważam, że warto popracować nad masą trochę dłużej to i się coś konkretniejszego wypracuje i więcej zostanie potem. Jeśli chodzi o ukł. trawienny to nie wiem, czy pisałem, ale miałem przez dzień tak, że miałem wzdęcia mocne, ale spowodowane tym, że nawpieprzałem się makaronu ciemnego, który mi nie służy, nie leciałem więc krzyczeć, ze ostaryna miała być bezpieczna a ryje ukł. pokarmowy.

Co do dawkowania, to skoro tak, to chyba zostanę przy obecnym systemie, brania wszystkiego na 1/3 śniadania. Dzięki
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2016, 23:30
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 12

Zasadniczo nic nowego, dzień barków, siła delikatnie większa, ale bardziej skupiałem się na dopracowaniu techniki niż zwiększaniu cieżaru. Dieta ta sama, wciąż żadnych efektów ubocznych związanych z układem trawiennym. Jedyne co dziś zauważyłem to trochę intensywniejsze zamuły w ciągu dnia.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2016, 17:29
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 13

Dziś rest day, tylko delikatne cardio, rowerek, bieganie po schodach etc. Z racji tłustego czwartku pofolgowałem sobie delikatnie, aczkolwiek wszystko w racjonalnych makrosach. Z ciekawych rzeczy to zauważyłem, że mam coraz ciekawsze i wyraźniejsze sny. Dziś miałem 3, które pamiętam, z czego jeden ze znajomą w roli głównej, więc w sumie najs Jutro idę zgodnie z zaleceniem Bena na badania wątroby, zbadać ALT i AST, wyniki wrzucę w jego wątku (w porównaniu do wyników sprzed), aczkolwiek jestem raczej optymistycznie nastawiony, bo tak jak mówiłem, sytuacja z brzuchem była bez negatywnych zmian, a wręcz miałem poprawioną perystaltykę.
3sztof jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
3sztof otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
marcinv6 (19-09-2016)
Zasady postowania