Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
RIP Jusup Wilkosz
Shawn Rhoden już nie jest IFBB Pro!?Shawn Rhoden już nie jest IFBB Pro!?
RIP Pit Trenz 1966-2019RIP Pit Trenz 1966-2019
RIP Sebastian KąkolRIP Sebastian Kąkol
Ben Tells: Geneza śmierci - wada serca, sterydy, clen i T3Ben Tells: Geneza śmierci - wada serca, sterydy, clen i T3
Calum Von Moger chce zostać Mr. OlympiaCalum Von Moger chce zostać Mr. Olympia

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 05-01-2016, 22:46
nix
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 11 razy "Dzięki" w 8 postach
Domyślnie Ostarine solo - day by day

Cześć!

Mnie również "zainspirowały" filmy Bena do wypróbowania MK677 oraz SAM'ów, jakich jak Ostaryna czy LGD. Po uzyskanej w filmiku odpowiedzi na pytanie postawione na forum (dzięki Ben jeszcze raz!) wiem do jakiego cyklu chcę zdążać (za radą Bena). Niemniej jednak oglądając cały film z odpowiedziami, pomyślałem, że co nagle to po diable i postanowiłem na razie sprawdzić, jak środki zadziałają na mnie solo. Wiem, jak się czuję teraz (niczego wcześniej nie stosowałem - igły napawają mnie przerażeniem, a wątroby na orale mi szkoda), więc to mi daje dobrą bazę do sprawdzenia działa każdego z osobna.

Ponieważ jestem już po okresie masowym, który trwał od września (upasłem się jak wieprzek ), to celem moim na ten moment jest wycinka tłuszczu. Oczywiście przy zachowaniu jak największej ilości masy mięśniowej. Tak sobie to zaplanowałem, żeby mieć spokojnie czas 5 miesięcy i redukcję przeprowadzić bez nerwów, pośpiechu i z uwzględnieniem ewentualnych potknięć. Nie startuję w żadnych zawodach kulturystycznych, więc nie mam napinki. Po prostu zależy mi na ulepszeniu sylwetki na lato.

Cele jakie stawiam przed Ostaryną

Jak już zostało to niejednokrotnie powiedziane, Ostaryna działa przede wszystkim lecząco na stawy. Jest to dla mnie naprawdę istotne, ponieważ borykam się z kilkoma kontuzjami od dłuższego czasu. Nawala trochę lewy bark, przyczep mięśnia w prawym łokciu oraz od miesiąca lewy nadgarstek. Zaleczyć do końca nie mam jak, bo cały czas ćwiczę. Nie ukrywam więc, że jeśli Ostaryna mi tutaj pomoże, będzie to już mega wielki plus, bo jeśli nie musimy borykać się z bolesnością i uważać na każdym kroku, aby nie spowodować większych szkód, to pozwoli na bardziej intensywny trening, który też swoją robotę wykona

Kwestia anaboliczna, to też coś czego na redukcji nie mogę pomijać. Nie chodzi tutaj o rozbudowę, a o zachowanie tego co udało się nagromadzić O ile coś pod tą warstwą fecioru jest!

Takie są więc cele: podreperowanie ciała i zachowanie jak największej ilości masy mięśniowej.

Dawkowanie

1 tydzień - 10mg
2 - 8 tydzień - 20mg

Przyjąłem na razie takie założenie. Może to się zmienić, w zależności od tego jak będę na to reagował. Po 8 tygodniach zamierzam zostawić Ostarynę i wypróbować LGD - to również zależy od reakcji organizmu.

Badania

Oczywiście wykonane - znam stan obecny, więc wiadomo do czego należy później wrócić. Wszystko normie - testo nawet wysoko Nie zaniedbujcie tego, jeśli cokolwiek będziecie chcieli zacząć!

Trening

Redukcję postanowiłem przeprowadzić planem HST - stąd też te 8 tygodni na ostarynie Treningi 3x na tydzień. Masówka była robiona splitem i muszę powiedzieć, że w moim przypadku dobrze się to sprawdziło (również 3 razy w tygodniu). Ponieważ pomijając ćwiczenia siłowe, zupełnie amatorsko biegam długie dystanse (10km, półmaraton) więc treningi biegowe przygotowujące na pewno też będą, ale z większą intensywnością racze od początku wiosny - teraz siłownia, cardio (bieżnia, basen). Dwa razy w tygodniu prowadzę również zajęcia sztuk walki - ale to zostawię dla siebie, bo są tak charakterystyczne i nietypowe w skali kraju, że ta namiastka anonimowości jaką mam, zaraz mi uleci Niemniej jednak traktuję to raczej jako ćwiczenia cardio.

Dieta

Redukcja - więc kalorie w dół. Staram się trzymać diety "carb back loading". Węglowodany idą więc na noc. O tyle mi się to dobrze sprawdza, że w ciągu dnia nie mam jakichś zjazdów energetycznych - posiłki przed treningiem są białkowo-tłuszczowe (może jakiś pomidor, trochę warzyw do kurczaka). I co dla mnie bardzo ważne - dobrze mi się śpi. Ma to dla mnie ogromne znaczenie, bo długi czas miałem z tym problem i nie muszę mówić jak nieprzyjemne to pociąga za sobą konsekwencje. Na masie oczywiście węgle szły cały dzień.

Rozkład makro:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - 180 - 200g
Tłuszcze - 80 - 100g
Węglowodany - 150 - 200g

Kalorie w granicach: 2200 - 2600. Nie liczę tego jakoś z aptekarską precyzją, bo też nie mam takiej potrzeby. Jak pisałem na zawody się nie szykuję i zaplanowałem sobie spokojne schodzenie z wagi. Jeśli będę musiał wywołać większy deficyt kaloryczny, to zwiększę intensywność treningową. Na pewno nie będę obcinał kaloryczności, bo jednak pewne rozsądne ilości makrosów są nam potrzebne do zdrowego działania organizmu!

Trochę wymiarów

Wzrost: 173cm
Waga: 89kg (aktualna)
BF: przynajmniej 20% - 6pak się schował

Bic, klata, udo itd to chyba nie ma takiego znaczenia. Ale robię nogi, mimo, że nie widać na zdjęciach!

Suplementacja

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : najwyżej 30 - 40g z odżywki
Carbo - 25g po treningu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - 5g po treningu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - 10g po trening

Dodatkowo:
Kompleks witamin, witamina C (2g), [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , potas, omega 3, D3+K - to przynosi mi dobre efekty, czuję w ogólnym samopoczuciu.
Tauryna, l-ariginina - zakupiłem niedawno i po prostu testuję, czy coś to da.

Ostaryna z firmy Olympus. Zamawiane z Muscle Zone. Dotarło dzisiaj.

Mam nadzieję, że o niczym istotnym nie zapomniałem Jakby coś to dodam potem. To chyba będzie w miarę pełny obraz sytuacji obecnej. Ewentualnie jeśli ktoś ma pytania, to śmiało.
nix jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
nix otrzymał 2 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
Ben (12-01-2016), sno1 (06-01-2016)
stare 05-01-2016, 22:51
nix
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odp: Ostarine solo - day by day

Dzień 1

Dzisiaj ostaryna do mnie dotarła. Postanowiłem, że zażyję dawkę 10mg, mimo iż zrobiłem to przed treningiem około 17.00 Normalne, od jutra będę dawkował 1 raz dziennie rano (dawki jak pisałem powyżej).

Efekty

Wiadomo - jak na razie brak No może jeden efekt: rozpoczęcie wątku na forum! Oby tylko to się komuś na coś przydało. Zaraz kładę się spać, po prostu zmęczony po całym dniu i treningu.

Także zobaczymy, czy od jutra coś się zacznie dziać.
nix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2016, 00:02
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Bede czytal i sledzil jutro samemu dostaje Oste i bede probowal . Powodzenia !
tymo jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2016, 07:34
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 9
Dostał 46 razy "Dzięki" w 42 postach

nix będę śledził...
Ten sam wiek i wzrost
Mówią, że życie zacina się po czterdziestce...ale niektórym zaczyna się dopiero po czterdziestce
Powodzenia i pozdrawiam
maceek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2016, 11:19
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 12
Dostał 13 razy "Dzięki" w 13 postach

skad masz Oste?ja wlasnie koncze 6 tyg cykl z Brawna i powiem tylko_badz cierpliwy z dawkami Osta sie naprawde wkreca choc ja juz po 1 tygodniu czulem jej dzialanie-bedziesz zadowolony
tumi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
tumi otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Punisher321 (11-01-2016)
stare 06-01-2016, 16:07
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 4
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście

Zapowiada sie swietny dziennik! Prowadź go regularnie a będzie git.
sno1 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
sno1 otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
robertjudi (24-01-2016)
stare 06-01-2016, 16:54
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Ja tez bedę śledził, mam 33 lata i 176cm wzrostu,ćwicze od 2 lat regularnie , teraz jestem na masie do marca, waga 77kg ale brzuszek już się pojawił, zamierzam od marca na redukcji zacząć stosowanie solo Ostarine
Hunter82 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2016, 18:19
nix
Użytkownik
Nowicjusz

@tumi - no tak jak napisałem, Ostaryna jest z Olympusa. Postaram się spokojnie poczekać Ważne żeby przynosiło efekty powoli ale utrzymało się długo. A od jakich zaczynałeś? Też 10mg, a teraz więcej?
nix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2016, 18:38
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach

Moze mi ktos wyjasnic dlaczego ludzie na odbloku biora ostaryne w malych dawkach, skoro ona blokuje?
qqlka jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2016, 18:45
nix
Użytkownik
Nowicjusz

@qqlka chodzi właśnie o to, że w małych dawkach 10 - 15mg nie blokuje. Zaczyna od 20mg, a przy 30mg to niemal pewne. Niemniej jednak, każdy powinien sprawdzać na sobie. Ludzie robią PCT, które ma pobudzić produkcję testo, a ostaryna ma utrzymać masę mięśniową (zmniejszyć spadki). Ale najlepiej jak zwrócisz się z tym pytaniem do kogoś kto robi PCT z ostaryną.
nix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
nix otrzymał 2 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
robertjudi (24-01-2016), sidus (08-01-2016)
Zasady postowania