Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 14-01-2016, 20:11
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach
Domyślnie Ostar1ne OLYMPUS - solo, 14.01.2016 początek

Cześć, po obejrzeniu filmików Bena zacząłem intensywnie śłedzić to forum jak i tematy związane z SARMAMI, skłoniło mnie to w końcu do tego aby samemu sprawdzić jak one działają. NIgdy nie byłem przeciwnikiem sterydów czy innego rodzaju dopingu. Uważam że wszystko jest dla ludzi pod warunkiem, że robi się to z glową i umiarem . NA SAA sam na razie się nie decyduję, nie ukrywam że iniekcja jakoś mnie nie przekonuje ponadto, nie przygotowuję się do żadnych zawodów, choć w przyszlości tego nie wykluczam, więc nie jest mi to na razie nie potrzebne. Sarmy natomiast mnie bardzo zaintersowały, ze względu na swoję wąłsciwośći anaboliczne i zdrowotne, oraz małą ingerencję w gospodarkę hormonalną. Wiem ze jest juz kilka tematów związanych z ostą, ale ile osó tyle opini i nie na każego zadziała tak samo więc postanowilem założyć kolejny temat, i podzielić się relacją, może komuś on jeszce pomoże i przekona lub nie do sarmów. Ciekawe mnie jaki będzie miala wplyw na stawy. Obecnie zmagam się z bólem w stawie barkowym, od około 1.5 miesiąca. Ciężko jest mi zrobić przerwę w treningach, no po prostu nie umiem , ostatnią mialem pod koniec listopada i trwała tydzień.

Wiek; 25
Staż: ok 3 lata gdyby liczyc kilka 2-3 miesięcznych przygód rodzielonych półroczną lub dluższą przerwą, mozna by uklepać dłuższy staż, ale chyba nie ma sensu.
Wzrost 186 cm
Waga: 92.5 kg
BF: sądze że ok 14-16%
Przebyte cykle sterydowe: brak

Wyniki siłowe:
Martwy: 150kg
przysiad 110kg
płaska 100kg
Trening: do tej pory split, ale od przyszłego poniedziałku PH3 Layna Nortona

Obecnie carb back loading lekko zmodyfikwan 5 posiłków, ogólnie od rana do posiłku przedtreningowego spożywam B/T przed treningiem porcja WW/B po trneingu to samo lecz z większą ilością WW no i na ostatni posiłek WW. Do marca bedą jeszcze zwiększał WW do ok 300-320

Makro
WW - ~260
B - ~200
T - ~110

Do marca ciągne jeszce delikatną masę, po redukcji która skonczyla się w polowie sierpnia wsxzedłem na reverse, ale nie ukrywam ze nie był on przeze mnie ściślę trzymany, wiec efekt mógły być lepszy niz jeste, ale nie ma tragedii. Nie chcialem chamskiej masy i zalewania się jak świnia.

Badania wykonałem dzisiaj, gdy odbiore podziele się wynikami. Z ostaryną zaczynam już dziś.

Ostarynę OLYMPUSA (240kaps = 5mg/kaps.) zamierzam przyjmowąc pocztkowo 10mg / dobę przez 4 tyg. pozniej zobaczymy.. w zależności od efektów.

Pozdro
Adrian2108 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
YamBam nasz najlepszy baton!
stare 14-01-2016, 21:18
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: Ostar1ne OLYMPUS - solo, 14.01.2016 początek

siemka tez bede za pare dni bede jechal ostaryne ciekawy jestem efektow wynikow bede jechal pierwszy tyd 10 mg a pozniej po 20 mg razem 6 tyg polocze to z wycogiem z granata I z duzo dawko magnezu mam nadzieje ze nie bedzie bloku jutro jade Na badania przed zdawaj relacje Na bierzaco pozdro
Mozilla/5.0 (Mobile; Windows Phone 8.1; Android 4.0; ARM; Trident/7.0; Touch; rv:11.0; IEMobile/11.0; ARCHOS; - BUSH Windows Phone) like iPhone OS 7_0_3 Mac OS X AppleWebKit/537 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537
marcin1401 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2016, 12:16
Użytkownik
Nowicjusz

Cześć, jestem po 3 dniu. Ostarynę póki co dawkuje na noc. Moje dotychczasowe spostrzeżenia :

1. Zwiększona termogeneza ciała, a co za tym idzie delikatna potliwość
2. Snów jakichś dziwnych nie miałem przez ostatnie 3 noce.
3. Zmęczenia czy też sennosći itp za dnia też nie odczuwam
4. Jeśli chodzi o trening to odnosze wrażenie, że jakby pompa była trochę większa.
5. Drobne bóle głowy, ale ogolnie reaguje na zmiany pogodowe, więc może to od tego. Nie chce tutaj podciągac pod oste, zobaczymy jak będzie w kolejnych dniach.

To dopiero 3 dzień więc też nie chce wyciągać pochoopnych wnioskow bo oprócz zwiększonej potliwości to reszta nie musi być uwarunkowana stosowaniem osty.

pozdrawiam
Adrian2108 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2016, 12:35
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 12
Dostał 13 razy "Dzięki" w 13 postach

zacznijcie od 10mg a nie pchacie sie na 20mg-po co?
tumi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2016, 15:38
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 5 razy "Dzięki" w 2 postach

Salut Adrian,

W odpowiedzi na Twoje podpunkty:
1. 10 dzień i będziesz wykręcał z potu koszulkę
2. W moim przypadku sny były dość mocno pokręcone, po przebudzeniu dobrze zapamiętane ale po za tym nic specjalnego.
3. Połowa cyklu i gwarantuje że odczujesz zmulenie, delikatna ospałość w ciągu dnia, nie mniej jednak nic strasznego.
4. Pompa będzie konkretna w 4-5 tygodniu będziesz zadowolony
5. To od osty ale też nic specjalnego, to taki ból najniższej klasy

Działanie pozytywne na stawy odczujesz w połowie cyklu. Do 10 dnia więcej sobie wkręcisz niż coś odnotujesz niepokojącego czy pozytywnego. Tymbardziej przy tej dawce.

20mg solo to wersja light.
Rocky Brasco jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-01-2016, 11:04
Użytkownik
Nowicjusz

@Rocky Brasco
Czekam w takim razie, jak to będzie dalej na mnie działać. Jeśli chodzi o sny, to rano nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć o czym śniłem, mam wrażenie jakbym mial kilka snów w ciągu nocy, jeden wielki bałagan, ale bez niczego konkretnego. Sen raczej głęboki, spokojny.

Jeśli chodzi o pompe to faktycznie, fajnie się utrzymuję, nawet mimo małej objętości czy intensywności treningowej. No i nabicie, zaczęlo być odzczuwalne.. jak to Burneika powidział czuję się twardziejszy .
Co do bóly głowy, nie jest to nic wielkiego tak jak mówisz, po prostu wcześniej nie zwróciło to mojej uwagi no i deliktany szum w uchu, jak to już ktos. opisywał w innych relacjach.

Co do mg/dzień to tak jak napisałem na samym początku przez co najmniej 4 tyg. będzie to 10mg/dobe
Adrian2108 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2016, 21:21
Użytkownik
Nowicjusz

Witam ponownie,

Właściwie to jakichś nowinek dla was tutaj nie mam. Pompa nadal fajnie odczuwalna podczas treningu, co oczywiście na plus. Nabicie również, mniej wiecej od 2-3 dnia, utrzymuje sie na dobrym poziome. Nic innego nie zauwazylem.

Druga sprawa odebrałem wyniki które robiłem przed rozpoczęciem i wygląda to tak;

Estradiol: 12.83 pg/ml -> 7.63 -- 42.6 \
FSH: 4.88 mlU/ml -> 1.5 -- 12.4
LH: 5.09 U/l -> 1.7 -- 8.6
Progesteron: 0.89 ng/ml -> 0.1--1.2
Prolaktyna: 9.71 ng/ml -> 2 -- 14.5
Testosteron: 6.37 ng/ml -> 2.80 -- 8.00
Wolny testosteron: 10.94 pg.ml -> 4.25 --30.37
Globulina (SHBG): 58.09 nmol/l -> 11.4 -- 52.3

Zastanawia, albo tez bardziej niepokoi, wysoki poziom SHBG i stosunkowo niski wolnego teścia. Szperając na szybko, moze to oznaczać nadczynnośc tarczycy, dodam ze ok. 2 miesiące temu badałem TSH oraz żelazo, TSH było lekko podwyższone przyjmujać ze 0.27-4.2 wynosiło 2.7 gdzie ponoć norma nie powinna przekraczać 2.5. Żelazo natomiast mam od zawsze na niskim poziomie.

Jeśli ktoś jest badziej zorientowany w interpretacji badań, to byłbym wdzięczny za odniesienie się do wyników, póki sam czegos nie znajdę.

Pozdro
Adrian2108 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 13:00
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Jak idzie?
Strepsils jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2016, 09:03
Użytkownik
Nowicjusz

Cześć, z ostą nadal lece 10mg/ed. Dawkowanie w godzinach wieczornych 21-22. Snów dalej jakichs dziwnych nie mam i właścwie nic nie pamiętam rano Sen spokojny, głęboki. Pompa i nabicie na tym samym poziome. . . MIcha bez zmian, ale od pn dodam jeszcez z 40g węgli czyli ok 160kcal. Póki co nie mogę stwierdzić jak z siłą ze względu na specyfikę treningu. Jeśli chodzi o bark to dalej boli, ale bardzo prawdopodobne że jest to raczej problem mięsniowy niż stawu. W poniedziałek ide do masażysty i wtedy się okaże.
Od Paru dni trochę ciężej jest mi rano zwlec się z łóżka, no i też z rana to zamulenie jest większe niż do tej pory ale kawa przed pierwszym posiłkiem załatwia sprawe i w dalszej częsci dnia nie odczuwam zmeczenia czy senności. Potliwość w nocy jakoś specjalnie nie daje się we znaki może dlatego że spię bez koszulki. Natomiast nad ranem i do południa siedząc w pracy jest mi wyraźnie cieplej i ta termogeneza do południa jest największa. Bólu głowy juz nie odczuwam.

Pozdro
Adrian2108 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2016, 11:54
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 5 razy "Dzięki" w 2 postach

Nie przejmowałbym się wynikami, osobiście mam bardzo nisko wolny testosteron. Chyba tylko wejście na teścia rozwiąże sytuacje
Co do Twojego cyklu, jak długo zamierzasz lecieć na tej dawce?
Rocky Brasco jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania