O KULTURYSTYCE ONLINE


Nasz portal rozpoczął działalność na początku 2010 roku jako mała stronka, ale pomimo wielu przeszkód uparcie prąc do przodu, do dnia dzisiejszego staliśmy się jednym z najbardziej poważanych portali o tematyce kulturystycznej i fitness w Polsce.

Dla Was jesteśmy na każdej ważniejszej imprezie kulturystycznej, zawodach, pokazach, występach w Polsce i na Świecie. Informujemy Was o każdej nowince i ciekawostkach, prowadzimy specjalne działy m. in. dział dla Pań: Kulturystyka Girl oraz od niedawna dział: Zdrowie i Uroda. Stale wprowadzamy nowości i nie możemy narzekać na brak pomysłów. Rozwijamy się każdego dnia, i docieramy do coraz to większej grupy ludzi. Ostatnio możecie Nas także śledzić na Facebooku oraz NK gdzie także jesteśmy bardzo aktywni.

W naszym kilkuosobowy, ambitnym, dobrze zgranym zespole każdy poważnie podchodzi do swojej pracy (hobby). Naszą działania oceńcie sami! U Nas nie ma "opierdalania się", robimy wszystko najlepiej jak to możliwe. Każdy się stara abyście dostali towar z najwyższej półki.

Zawsze jesteśmy otwarci na różne formy współpracy z ludźmi, którzy podzielają naszą pasję. Chętnie nawiązujemy nowe znajomości i rozważamy każdą propozycję. Nigdy nie ograniczamy się do pracy nad jednym projektem, po jego zakończeniu wyznaczamy kolejny, ambitniejszy i realizujemy go.

Małymi kroczkami ale do przodu. Upór w tym przypadku jest naszą największą zaletą.

NIE STOIMY W MIEJSCU!
(nawet gdy inni się cofają)

Strona jest prowadzona przez firme:


W razie czego prosimy o kontakt