Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 29-01-2016, 13:54
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 6
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Red face Olympus Ostar1ne solo - pierwsze starcie. Log.

Witam!

Jako kolejny laik po wybuchu info na temat SARMów ,wielokrotnym przestudiowaniu wszystkich filmów oraz wpisów Bena i tematów na forum sam postanowiłem spróbować tego środka.
Osta z Olympusa z m-z.pl , oczywiście na kod K-O od Bossa ( thx! ).

Wiek 28, 193cm. 100kg . 18-20% BF. Endo. Skłonność to trzymania wody i łapania tłuszczu. Wolny metabolizm.

Top wyniki:
Wycisk poziom: 150%BW, 125%BWx5
Przysiad 140%BWx5 - maxa nie znam z powodu dawnej kontuzji kolana.
MC: 180% BW
OHP: 80% BW ( wiem, zaniedbałem, ale zawsze mam coś z barkami przez wypadki jakie miałem )

Badania krwi dziś odebrane, wszystko w normie aczkolwiek Estradiol 34 pg/ml (8-43). (tłumaczy chyba to moją skłonność do bycia ponczkiem? )

Obecna dieta ~2600 kcal. B180W250T90. 80% czysto. (chociaż to jest dyskutowane ponieważ jem nabiał, gluten, pszenice, biały cukier)
Liczę wszystko dokładnie i monitoruję wagę. Jest to dla mnie w tym momencie odpowiednia ilość kcal żeby robić postępy. Obecnie rozkręcam kolejną fazę treningu masowego do końca marca/połowy kwietnia. Ćwiczę naturalnie jakieś 10 lat już ale tak na prawdę porządnie, mądrze - dopiero z 3-4 sezony. Sylwetka mnie prawie satysfakcjonuje, nie celuję w wielką masę - jestem amatorem, fanem rozwoju własnego ciała i siły. Doping kusił zawsze, żeby dobić szybciej do tego ideału jaki mam w głowie (96kg przy 10% BF to już dla mnie będzie optimum ) ale nie brałem ze względu na obawy przed rzekomymi efektami ubocznymi oraz wiedzą, że nadal mogę lecieć naturalnie i mieć dobre efekty.
Osta jest dla mnie idealnym wyborem bo z założenia jest lajtowa, ma małe efekty uboczne i działa pozytywnie na stawy.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim poprawy sytuacji w stawach, kolano, barki, plecy dokuczają i ograniczają obciążenia jakie mogę targać - mam moc na więcej ale ból/strach przed kontuzja nie pozwala dołożyć więcej. Dodatkowo oczekuję maksymalizacji efektów na ost odcinek masy, lepszej regeneracji. Nie spodziewam się cudów w przyrostach.

Trening:
4x w tyg, mieszanka zależnie od ćw. 5x5 i 4x8 i 3x10. Priorytety 2x w tyg.

Zmiany w diecie:
Będę monitorował lustro, wagę i reakcję organizmu więc w razie potrzeby będę podbijał T i W, B od razu dodaję 25g. Nie chcę się dolać, wręcz liczę na mały rekomp. Brak alko.

Suplementacja:
50g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] whey, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , minerały, omega 3, leucyna 4-8g dziennie, beta alanina, kofeina, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 10gDT/5g DNT ,
na podstawie tematów z forum dodaję probiotyk + essentiale forte

Plan:
6 do 8 tyg, zaczynam zgodnie z zaleceniem Bena jak najniżej czyli od 10mg, jeżeli będę czuł działanie to będę trzymał ten poziom, jak będę zwiększał to stopniowo10,15, max 20mg. Zależy mi na braku bloku, aptekę mogę załatwić bez problemu ale po co jeśli można bez. ostatni tydz, obcięcie np: 6 tyg: 10,15,20,20,20,10 lub 8 tyg: 10,15,20,20,25,20,10,5

Osta do śniadania po zjedzeniu 1/3 zgodnie z radą Bena z filmu o MK.

Coś dodać z suplementacji? Jakieś rady? Kiedy badanie po cyklu robić?

Pozdrawiam, siła!

Ostatnio edytowane przez Greenbastard ; 29-01-2016 o 14:04
Greenbastard jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
YamBam nasz najlepszy baton!
stare 30-01-2016, 10:17
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 10
Dostał 10 razy "Dzięki" w 5 postach
Domyślnie Odp: Olympus Ostar1ne solo - pierwsze starcie. Log.

olympus bardzo dobry wybor ( uzywalem ) z jedzeniem lub bez bez znaczenia / na dawce miedzy 20-25 mg nie odczulem wiekszej roznicy / pociagnol bym temat do 12 tyg blok kwestia indywidualna ja jechalem do 14 tyg i nie mialem zadnego powodzenia.
pyra jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2016, 10:53
Użytkownik
Nowicjusz

Ciekawe. Jednak będę chciał max 8 tyg robić na pierwszy raz myślę, że spoko. Jak będę zadowolony to może z LGD potem drugi wjedzie A używałeś czegoś z SAA przed ostą? Jak w ogóle efekty po 14 tyg? Dzięki za odp. i pzdr!
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2016, 12:51
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 10 razy "Dzięki" w 5 postach

3 cykle lata temu meta 2 razy i trzeci deca/wino/prop wziolem oste ze wzgledu na lokiec tenisysty poczatkowo mialem zrobic 6-8 tygodni ale po trzech przestal bolec i postanowilem ze pociagne dluzej i zrobie redukcje , lecialem na keto diecie nie byl to moj pierwszy raz uzywalem keto kilka razy tylko bez wspomagaczy . Efekty pompa od drugiego tygodnia na prawie zero carb sila na plus pomimo ujemnego bilansu kalorycznego zgubilem okolo 6kg bez maratonow na bierzni wiem to nie jest duzo ale powiekszylem tez troche sucha mase bo moglem cisnac mocniej bez bolu sama osta nie pali tluszczu ale pozwala zachowac wiecej miesni i przez to mozesz cwiczyc mocniej palic wiecej kalori itd. zalatw sobie cos na estro jak aromasin bo moze cie podlac troche jak masz duzy bf i podwyzszone estro
pyra jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
pyra otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Greenbastard (30-01-2016)
stare 30-01-2016, 13:26
Użytkownik
Nowicjusz

Dzięki za rady. Rozumiem, że takie inhibitory aromatazy raczej trzeba ostrożnie brać bo to nie cukierki. Wezmę to pod rozwagę jeśli się stanę zbiornikiem retencyjnym Czy po odstawieniu takiego czegoś nie ma efekty procy?
Odpowiedź z Cytatem
Greenbastard otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
robertjudi (31-01-2016)
stare 30-01-2016, 13:46
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 2 postach

Czy zamierzasz dodać suplementację w celu poprawy libido na cyklu z Ostaryną?
Rocky Brasco jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2016, 14:47
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

a takie pytanie czy cynk cokolwiek da radę podnieść w razie W ?
Tehaiks jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2016, 17:18
Użytkownik
Nowicjusz

Cytat:
Napisał pyra Zobacz post
3 cykle lata temu meta 2 razy i trzeci deca/wino/prop wziolem oste ze wzgledu na lokiec tenisysty poczatkowo mialem zrobic 6-8 tygodni ale po trzech przestal bolec i postanowilem ze pociagne dluzej i zrobie redukcje , lecialem na keto diecie nie byl to moj pierwszy raz uzywalem keto kilka razy tylko bez wspomagaczy . Efekty pompa od drugiego tygodnia na prawie zero carb sila na plus pomimo ujemnego bilansu kalorycznego zgubilem okolo 6kg bez maratonow na bierzni wiem to nie jest duzo ale powiekszylem tez troche sucha mase bo moglem cisnac mocniej bez bolu sama osta nie pali tluszczu ale pozwala zachowac wiecej miesni i przez to mozesz cwiczyc mocniej palic wiecej kalori itd. zalatw sobie cos na estro jak aromasin bo moze cie podlac troche jak masz duzy bf i podwyzszone estro
Elo Jaką dawką Osty leciałeś na tej redukcji? no i jak ze stanem zdrowia nie było żadnych problemów z żołądkiem, wątrobą itp? Dużo już opinii się pojawiło ze Osta ryje lipidy i "flaki" nawet w małych dawkach.
thcgt86 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2016, 17:25
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 2 postach

Oczywiście że cynk wspomoże, warto go wrzucić na stałe podczas suplementacji Ostaryną.
Rocky Brasco jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Rocky Brasco otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Tehaiks (30-01-2016)
stare 30-01-2016, 17:28
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Dzięki za odpowiedź
Tehaiks jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania