Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 08-02-2016, 19:37
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 6
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie Odp: Olympus Ostar1ne solo - pierwsze starcie. Log.

TYDZIEŃ 1

Witam panowie, wczoraj minął tydzień na Ostarynie. Dawka 10mg, od dziś (poniedziałek) leci 15mg.
Podsumuję moje odczucia z 1szego tyg. Przypominam, że jest to mój pierwszy kontakt z czymś mocniejszym.

-pierwsze 3 dni czułem coś dziwnego w okolicy sutków, nie pieczenie ani swędzenia, żaden ból przy dotyku tylko dziwne uczucie przechodziło w tej okolicy czasem (nie jestem w stanie opisać tego)
-w kratkę: wrażliwe na dotyk a nawet lekko bolące prawe jądro - kojarzy mi się to z podobnym bólem z okresu dojrzewania jak miałem 17-18 lat
-dziś i wczoraj czuję wyższe ciśnienie, na razie nie wiem czy to pogoda czy efekt zażywania
-libido raczej bez zmian
-żadnych problemów żołądkowych/trawiennych (biorę essentiale i probiotyk)
-waga poszła do przodu z 2.5kg -dlatego, że chciało mi się bardziej jeść po treningu i sporo słodyczy doszło więc raczej nic nie przyrosło jeszcze
-tak jak opisywałem wcześniej częściej sikam i czuję, że mam mniej wody pod skórą, dzięki temu minimalnie lepiej wyglądam
-nie odczułem jeszcze dużych zmian w stawach

teraz przyjemne rzeczy:

-zacząłem czuć jakieś pozytywne efekty od czwartku - rano po 1 dniu przerwy od treningu byłem nabity i twardy, trening barków udał mi się niesamowicie, nie chodzi o większe ciężary bo było normalnie tylko jak bardzo były napompowane i nabite, efekt utrzymuje się do dzisiaj. w ogóle cała obręcz barkowa, klatka i łapy są odczuwalnie nabite tak jakbym dopiero skończył je trenować - myślę, że jest to efekt skierowania tam maksymalnej ilości wody i glikogenu przez organizm. bardzo dobre odczucie i nigdy wcześniej tak nie miałem
-jestem mega nabity i pompa na treningu jest świetna: mięśnie wydają się pełne i twarde, dziś po wyciskaniu na płaskiej bicepsy czułem jak po 2 ćwiczeniach tylko na nie.
-dziś trening klatki w końcu ruszył do przodu po 2 tyg postoju więc humor mega.

Podsumowując: nie jest to [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] pytanie jak będzie po dłuższym czasie i czy coś rzeczywiście urosnę i czy coś na sile zyskam więcej niż jak naturalnie. Jutro robię alat/aspat i wrzucam wyniki zgodnie z prośbą Bena. Jak będzie sporo ponad normę mimo 1 tyg stosowania i małej dawki to prawdopodobnie rzucam to skoro jest ryzyko, że jest tu dodatek PH.

Greenbastard jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 09-02-2016, 12:24
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Witaj , sledze od poczatku obys dociagnal do konca bo malo tu kompletnych relacji do samego konca ��

Sam ruszam od poczatku marca z osta solo , wiec troche doswiadczen innej osoby sie przyda ☺

Z tych 2,5 kg to obwodowo miesnie czy oponka ?
PietiaRomanowicz jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-02-2016, 12:49
Użytkownik
Nowicjusz

Cytat:
Napisał PietiaRomanowicz Zobacz post
Witaj , sledze od poczatku obys dociagnal do konca bo malo tu kompletnych relacji do samego konca ��

Sam ruszam od poczatku marca z osta solo , wiec troche doswiadczen innej osoby sie przyda ☺

Z tych 2,5 kg to obwodowo miesnie czy oponka ?
Jak wyniki będą spoko to 8 tyg na pewno pociągnę bo już trochę zainwestowałem. tak jak napisałem jest to przyrost spowodowany jedzeniem za dużo więc głównie woda i fat chociaż jakoś gorzej nie wyglądam mięśnie nie miały szansy urosnąć jeszcze.
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-2016, 12:22
Użytkownik
Nowicjusz

Witam , szybki update:
zrobiłem alat/aspat, alat prawie 100% normy i 3.25 większy niż wcześniej. Mała dawka + tylko tydzień i taka lipa? Chyba podziękuję.

Wczoraj nogi zrobione super, więcej serii przysiadów i ciężko - kolano wyraźnie lepiej pracowało. Dzisiaj też nie czuję, że jest tak przetarte jak zazwyczaj.

Dziś obudziłem się mega wzdęty, na śniadanie też jakoś gorzej zareagowałem. Czyżby dawka 15mg z dodatkiem już zaczęła ryć bebechy? A może to wczorajsze 3 pączki po treningu (były kosmicznie dobre, nie oceniajcie mnie ;d )

Dziś jeszcze wziąłem 15mg 'osty' ale czekam na opinie kogoś kto się zna czy to dalej ciągnąć. Jestem W*****Y bo sporo peklu na to poszło.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
result.jpg  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2016, 16:00
Użytkownik
Nowicjusz

Mały, cotygodniowy update:

Po słabych wynikach nie biorę osty od tygodnia. Bóle/wrażliwość w jajkach ustały od razu. Nie wiem czy sobie wkręcam (pewnie tak) ale jajka wydają mi się mniejsze i libido też czuję mniejsze przez ostatni tydzień. (pomijając dziś bo po wczorajszym treningu nóg i zajeździe totalnym to mi się chcę cały czas - organizm dobrze odpowiedział ) Siła do przodu. (waga też aż mnie zaskoczyło jak w miesiąc mi skoczyło 5kg:/ wody i sadła)

Chcę w poniedziałek zrobić badanie po 2 dniach przerwy od treningu i czystego, spokojnego jedzenia. Jeśli wynik będzie ok to chcę znów wejść na 10mg osty i zrobić kontrolę po tygodniu aby upewnić się, że czy rzeczywiście moja osta (olympus) jest lewa.

Prawe kolano po treningu nóg dostało ostro w kość, czułem dyskomfort i przetarcie w nim zasypiając - w zeszłym tyg jeszcze na oście podobne obciążenie mu zafundowałem i było wyraźnie lepiej.

Moje plany uległy zmianie bo już od Marca chcę zacząć redukcję (Święta Wielkanoce będą niezłym wyzwaniem) . Obetnę kcal i będę obserwował jak leci waga. Jeżeli osta będzie szła to pomoże mi w lajtowym, przejściu na tę redukcję nawet na progresie. Po 1szynm miesiącu przejdę na IF z oknem 8h a po 2 miesiącach dorzucę GW bo to chyba jedyny obecnie naprawdę opłacalny środek. 3ci miesiąc jest zawsze najgorszy dla mnie ale teraz mam sporo nowej wiedzy i doświadczeń więc w lipcu będzie mega kosa

Siła
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2016, 19:32
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Witam, 40lat -dziesięć ćwiczę na poważnie jeżeli chodzi o treningi i średnio jeżeli chodzi o dietę. Mój pierwszy kontakt z czymś mocniejszym od przedtreningówki w życiu- od miesiąca biorę10mg ostaryny i 30mg mk677. Zdecydowałem się napisać, bo również przez kilka dni miałem minimalny ból prawego jądra ale przeszło, poza tym trochę pryszczy doszło i krótkie kilkusekundowe tępe bóle głowy w różnych jej miejscach. Spanie, samopoczucie bez zmian ale od dawna miałem problemy z dziwnymi absurdalnymi snami i chronicznym zmęczeniem w ciągu dnia- tak więc tutaj - jak było tak jest...Kalorii nie liczę ale jestem na diecie tłuszczowej. Treningi bez zmian- są dni gdzie czuje powera i dni, gdzie samopoczucie słabsze ale podobnie miałem wcześniej. Dużo gram w koszykówkę, gdzie po meczu niekiedy jestem tak wycieńczony, że nie mogę spać i mam dreszcze, tak więc rano na siłowni dochodzę do siebie. Co na plus….I to plus duży- to sylwetka, grając w kosza jak zaczynał się sezon traciłem dużo mięśni a teraz co kilka dni dziurka w pasku mniej a obwody rosną....powiem tak- w życiu tak nie wyglądałem!!- Generalnie przez lata moja sylwetka się nie zmieniała jak się sezon koszykówki kończył to nabierałem masy mięśniowej ale tłuszczu też i to dużo i szybko, jak grałem to traciłem i to i to. (również szybko)…. Konkluzja - jak tak można urosnąć na ostarynie i mk przez trzy i pół tygodnia tracąc tłuszcz, to jak rosną ludzie na prawdziwej bombie..? Chyba, że faktycznie coś jest dosypane…? Dodam, że od kilku dni coś mnie kłuje z prawej strony i dzisiaj zrobiłem próby wątrobowej - jutro się okaże….
marcinh76 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2016, 20:09
Użytkownik
Nowicjusz

Cytat:
Napisał marcinh76 Zobacz post
Witam, 40lat -dziesięć ćwiczę na poważnie jeżeli chodzi o treningi i średnio jeżeli chodzi o dietę. Mój pierwszy kontakt z czymś mocniejszym od przedtreningówki w życiu- od miesiąca biorę10mg ostaryny i 30mg mk677. Zdecydowałem się napisać, bo również przez kilka dni miałem minimalny ból prawego jądra ale przeszło, poza tym trochę pryszczy doszło i krótkie kilkusekundowe tępe bóle głowy w różnych jej miejscach. Spanie, samopoczucie bez zmian ale od dawna miałem problemy z dziwnymi absurdalnymi snami i chronicznym zmęczeniem w ciągu dnia- tak więc tutaj - jak było tak jest...Kalorii nie liczę ale jestem na diecie tłuszczowej. Treningi bez zmian- są dni gdzie czuje powera i dni, gdzie samopoczucie słabsze ale podobnie miałem wcześniej. Dużo gram w koszykówkę, gdzie po meczu niekiedy jestem tak wycieńczony, że nie mogę spać i mam dreszcze, tak więc rano na siłowni dochodzę do siebie. Co na plus….I to plus duży- to sylwetka, grając w kosza jak zaczynał się sezon traciłem dużo mięśni a teraz co kilka dni dziurka w pasku mniej a obwody rosną....powiem tak- w życiu tak nie wyglądałem!!- Generalnie przez lata moja sylwetka się nie zmieniała jak się sezon koszykówki kończył to nabierałem masy mięśniowej ale tłuszczu też i to dużo i szybko, jak grałem to traciłem i to i to. (również szybko)…. Konkluzja - jak tak można urosnąć na ostarynie i mk przez trzy i pół tygodnia tracąc tłuszcz, to jak rosną ludzie na prawdziwej bombie..? Chyba, że faktycznie coś jest dosypane…? Dodam, że od kilku dni coś mnie kłuje z prawej strony i dzisiaj zrobiłem próby wątrobowej - jutro się okaże….
Dzięki za wpis! Tak jak pisałem to z tego co ja odczułem osta świetnie nabija mięśnie nawet na małej dawce więc pewnie stąd ten ochronny efekt i poprawa wyglądu. MK677 to chyba minimum 3 msc zanim coś zacznie działać. Od kogo towar? Czekam również na wyniki Twoje daj znać.
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2016, 23:07
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Sam lecę oste z olympusa i mam mieszane uczucia. Zacząłem od 20 mg i przez pierwsze 3 dni nieźle mi poryło bebechy, do tegomiałem gorączka. Już chciałem odstawić, ale na następny dzien wszystko się uspokoiło samo, nawet nie dodałem probiotyków. Z moich doświadczeń to już na pierwszym treningu odczułem duży efekt termogeniczny, z koszulki aż leciał pot i było mi strasznie gorąco, choć objętość treningową zmniejszyłem na tym treningu minimalnie. I taka ,,termogeneza'' trzyma mnie do teraz cały czas lecę Oste w tej samej dawce,ale mysle czy nie zmniejszyć do 10 mg. Dodatkowo z tego co mogę powiedzieć to faktycznie czuć większą pompę, również co chwila chce mi sie sikać, jednak żadnego bólu jąder nie miałem. Robię akurat rekompozycje i przebiega moim zdaniem dużo lepiej odkąd wrzuciłem oste, waga stoi w miejscu, a sylwetka wydaje się być coraz mniej odtłuszczona, mięśnie wyraźniejsze. A co do leczenia kontuzji bez dyskusji osta w tym jest w swietna, w parę dni wszystkie bóle przeszły.

Niestety jest tez sporo efektów ubocznych. Niesamowite zmęczenie i senność, jak nie nastawie sobie budzika to potrafie w dni wolne spać po 12-13 godzin. Do tego dziwne sny na jawie, chociaż nie wiem czy to akurat zasługa ostaryny. Prób wątrobowych nie robiłem na razie bo leciał do tego jeden oral, brałem liv 52 więc nie było sensu.
przemek22222 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-02-2016, 08:28
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Osta z Olympus, MK od brown- Jestem po wynikach wszystko w normie: ast 32, alt 21, birubina 0.58, ggtp 19, fz 47, trójglicerydy 42, holesterol człkowity161-hdl 35, ldl 118. Jedyny minus w stosunku dobadań z przed miesiąca to pogorszeniedobrego w stosunku do złego holesterolu i to znacznie...Byłem pewny, że po "sygnałach" z wątroby będzie to źle wyglądało a tu miła niespodzianka...
marcinh76 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
marcinh76 otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
erhau (20-02-2016)
Zasady postowania