Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 21-01-2016, 01:08
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie O-BOL Brawn 18.01.2016 SOLO LOG

Siemanko. Jakiś czas temu zainteresowałem się SARM'ami - po konkretnym zaznajomieniu się z tematem, postanowiłem wypróbować coś na sobie. W związku z tym, że nigdy nie miałem do czynienia z SAA postanowiłem, że na pierwszy ogień pójdzie dość popularny O-Bol od Brawn Nutrition.
21 lat
Wzrost 180cm
Moja waga aktualnie(w dniu zaczęcia cyklu) z samego rana wynosiła 75,2kg.
Body fat coś w przedziale od 15-20(mimo to, że jestem ekto, to mam typ budowy raczej skinny fat, w związku z czym tłuszcz odkłada się w okolicy brzucha)
Dieta IIFYM. Staram się kontrolować wszystkie makrosy, bilans kaloryczny dodatni - jem co chce.
Trening FBW 3x w tygodniu.
Badania przed rozpoczęciem cyklu oczywiście wykonane, wszystko elegancko z wyjątkiem nieznacznie zwiększonej prolaktyny, myślę, że może być to związane z tym, że jakiś czas temu wspomagałem się DAA. Mimo wszystko już uzbroiłem się w witaminę B6.

Samą ostarynę przez pierwszy tydzień, czyli od poniedziałku dawkuję 10mg. Od następnego tygodnia, do samego końca będę ją dawkował 20mg/dzień. Cała przygoda z ostaryną planowo ma potrwać 7 tygodni bez jednego dnia gdyż z tego co wyliczyłem na tyle pozwoli mi ilość tabletek którą zawiera opakowanie.

Jeżeli chodzi o wszelakiego rodzaju [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] przyjmowane podczas cyklu będzie to;
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - przyjmuje ją już od jakiegoś czasu.
naturalnie odżywka białkowa
selen + cynk(również wdrążyłem do swojej diety jakiś czas temu)
melatonina - 5mg około godziny przed planowanym snem (używam od około miesiąca, gdyż prowadzę dość zwariowany tryb życia i często miewam problemy z zasypianiem).
filomag memory w dawce 2 tabletki dziennie.

Jak na razie, za mą trzeci dzień przyjmowania ostaryny, przez pierwsze dwa dni nie zauważyłem żadnych zmian - pod koniec środy(dzień trzeci) przysnąłem koło godziny 21. Przed 24 obudziłem się z lekkim bólem głowy - który choć trwał około 20minut, dość uciążliwy, to był do przeżycia, aczkolwiek jestem pewien, że prawie na 100% był skutkiem ubocznym zażywania środku, gdyż na co dzień nie miewam/miewałem takich bóli.
Dzisiaj to by było chyba na tyle, pozdro piątka.
lepszegozyciadiler jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
lepszegozyciadiler otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
sno1 (26-01-2016)
stare 21-01-2016, 22:21
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odp: O-BOL Brawn 18.01.2016 SOLO LOG

Dzień 4

Kolejny dzień, dzisiaj bez treningu, czy też jakiegokolwiek wysiłku fizycznego.
Sama micha elegancko, dzisiaj byłem lekko ospały - sam nie wiem czy był to jeden z sidów, czy nie - szybka, 30 minutowa drzemka w okolicach godziny 19 załatwiła sprawę
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2016, 23:28
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 5

Dzisiaj na treningu odczuwalna nieco większa 'pompa' niż zazwyczaj. Coś zaczyna się dziać - już nie mogę doczekać się przejścia na nieco większa dawkę. . Brak jakichkolwiek efektów ubocznych.
Odpowiedź z Cytatem
sno1 (26-01-2016)
stare 24-01-2016, 22:54
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 6

Niestety w związku z tym, że studiuję zaocznie i w tym tygodniu wypadł mi zjazd, to nie udało mi się dopiąć diety w 100% tak, jak chciałem.
Zabrakło koło 300 kalorii do nadwyżki, jak się nie da, to się nie da - no i z powodu zajęć się nie dało
Brak żadnych sidów, tabletka jak zazwyczaj przyjęta chwilę po godzinie 10.

Dzień 7

Dzisiaj brak żadnego problemu z michą , właśnie kończę dopijać [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] . Jak na razie nie doświadczam żadnych efektów ubocznych przyjmowania ostaryny, z wyjątkiem jednorazowego bólu głowy opisanego w jednym z poprzednich dni. Jutro zaczynamy 20mg/dzień, już nie mogę się doczekać Dobranoc.
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2016, 22:47
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 8

Zmiana dawki na 20mg/dzień Na treningu lekka pompa, wydaje mi się, że siła idzie trochę w górę - aczkolwiek nie musi być to koniecznie efekt działania ostaryny. Wydaje mi się, że chwila jeszcze minie, zanim zacznie się na poważnie wkręcać. Brak efektów ubocznych.
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2016, 21:50
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 9

Cięzko coś powiedzieć - dzień bez treningowy. Micha elegancko, tak wiec mam nadzieję, że waga powoli idzie w górę.
Nie wystąpiły żadne efekty uboczne, brak nadmiernego pocenia się czy jakichś dziwnych snów. Zobaczymy, co przyniesie jutrzejszy trening
Pozdro.

Ostatnio edytowane przez lepszegozyciadiler ; 26-01-2016 o 22:40
Odpowiedź z Cytatem
sno1 (26-01-2016)
stare 28-01-2016, 00:51
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 10

Dzisiejszy trening poszedł na prawdę sprawnie, triceps mocno dojechany . Z tego jak i ile udało mi się zjeść również jestem zadowolony.
Żadnych sidów, w dodatku siła lekko poszła do przodu - po raz kolejny napiszę, że nie wiem czy to skutek działania ostaryny, raczej nie jestem sceptykiem, aczkolwiek chyba po prostu jest jeszcze za wcześnie, żeby notować nie wiadomo jak wielkie zmiany.
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 01:50
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Z tą witaminą B6 to nie do końca jest tak super. Są badania, które potwierdzają, że BARDZO WYSOKIE dawki B6 potrafią obniżać poziom prolaktyny, ale gdzieś mi się obiło o uszy, że już średnio-wysokie dawki obniżają poziom dopaminy i nie wiadomo dlaczego tak się dzieje. A wiadomo, że jak mało dopaminy to prolaktyna robi co jej się podoba.
strzelec2305 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 06:19
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 9
Dostał 43 razy "Dzięki" w 40 postach

"Witamina B6 jest koenzymem zaangażowanym w syntezę dopaminy, więc jej suplementacja (szczególnie wysokich dawek) powinna prowadzić do wzrostu poziomu tego przekaźnika. A jest to o tyle ważne, że dopamina silnie blokuje uwalnianie prolaktyny - z przysadki mózgowej.

Wszystko byłoby bardzo pięknie, gdyby nie jeden szczegół... Witamina B6 pełni taką samą funkcję - w procesie produkcji innego przekaźnika - sreotoniny, zaś ta jest - niestety - przekaźnikiem sprzyjającym uwalnianiu prolaktyny... Możemy jednak założyć, bo taką możliwość dopuszczają podręczniki, że serotonina jest słabszym stymulatorem prolaktyny, aniżeli dopamina - blokerem. Możliwe więc, że po wysokich dawkach naszej [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - efekt blokowania przeważa nad efektem stymulacji."ambroziak
maceek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 23:38
Użytkownik
Nowicjusz

Dzień 11

W zasadzie, to dzisiaj zdałem sobie sprawę z tego, że od wczorajszego treningu mam wrażenie jakby lepszego 'nabicia' mięśni. Nie wiem ile w tym prawdy a ile placebo, no i czy jest to efekt osty - być może, prawdopodobnie tak, aczkolwiek jeżeli już to na prawdę znikomy. Niemniej jednak to dopiero 11 dzień - tak więc nie oczekuję niczego turbokonkretnego, na coś więcej chyba będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać. O wszystkim będę informował Na szczęście brak sidów

Nie wiem zbytnio sam jak mam się odnieść strzelec do Twojej wypowiedzi. Tak jak napisałeś bardzo wysokie dawki, niektórzy biorą po 400, dochodzi do nawet 600mg dziennie. Ja staram się przyjmować od około 150 do 200mg/dzien. Wydaje mi się, że Maceek w jakiś sposób wyjaśnił
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania