Body Attack YamBam - KOKOS NOWY!

Niepublikowane zdjęcia Ronnie Coleman

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 22. Luty 2017 Dodane przez: KO Team
Chad Nicholls opublikował ostatnio kilka zdjęć Ronniego Colemana, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

Fotki były zrobione tuż przed Arnold Classic 2001. Ronnie wyglądał wtedy niesamowicie.

Miałem zamiar opublikować te zdjęcia dopiero w czwartek tuż przez Arnold Classic, ale po prostu nie mogłem się doczekać, aby to zrobić. Tak się składa, ze zdjęcia te zostały wykonane w tym samym czasie. 17 lutego 2001 roku do Arnold Classic zostało również 2 tygodnie.

Ronnie skontaktował się ze mną zaraz po Mr. Olympia 2000 i zapytał mnie, czy mógłbym go przygotować do Arnold Classic 2001. Bez zastanowienia odpowiedziałem „Oczywiście, że tak” – co zresztą okazało się wielkim błędem, ale to już historia na inny artykuł. Oznajmiłem mu, że nie będziemy koncentrować się na wadze i wielkości, lecz na perfekcyjnej rzeźbie ciała. Ronnie zgodził się z moją teorią, mówiąc: „Ok zróbmy to!„

Plan był bardzo prosty: kasza kukurydziana, ryż, ziemniaki, stek i kurczak – aha no i oczywiście sos BBQ. Nic nadzwyczajnego, po prostu hardkorowa old schoolowa dieta. Ponadto chciałem wiedzieć o nim dosłownie wszystko. Chciałem widzieć jak się, czuje, opierając swoje odczucia na tym, jak, brzmiał jego głos przez telefon. Chciałem także uzyskać informacje na temat jego wagi oraz czy trening został wykonany na 100%. Codziennie nieustannie zmienialiśmy jego dietę. Wykorzystaliśmy rotację węglowodanami, co spowodowało, iż w pewne dni Ronnie spożywał 100 g węglowodanów na dobę a w inne 500 g. Ilość białka była bardzo stabilna i wahała się między 400-500 g. Ciało Ronniego zmieniało się bardzo szybko dlatego, też mógł On sobie pozwolić na kilka oszukanych posiłków nawet tuż przed zawodami. Ronnie podchodził w bardzo reżimowy sposób do diety. Nawet jego cheat meale składały się ze ściśle określonych składników odżywczych.

Wykonywał codziennie 2-godzinne cardio, lecz musiał zaprzestać ich wykonywania 3 tygodnie przed zawodami. Przygotowanie Ronniego do zawodów było banalne. On po prostu był stworzony do tego sportu. Pamiętam jego sobotnie spacery na bieżni. Zapytałem go jak się, czuje, a On odpowiedział: „Człowieku, jeszcze nigdy nie czułem się tak dobrze przed zawodami „– wtedy wiedziałem, że to będą bardzo udane zawody, opowiada Chad.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Roughneck - Kolekcja wyjątkowych, hardcorowych koszulek. Dzięki nim wybijesz się z tłumu!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz YouTube

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Niepublikowane zdjęcia Ronnie Coleman

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
Kategorie / Producenci
Body Attack Sports Nutrition
Sylwester Szymczuk