Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > RÓŻNE > Offtopic > Muzyka
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 02-03-2011, 11:54
Użytkownik
Expert

Podziękował: 0
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście
Domyślnie Myslovitz

Myslovitz polski zespół rockowy, którego wokalistą jest Artur Rojek. Na swoim koncie ma 9 płyt, w przygotowaniu jest następna.
Temat powstał z uwagi na rozmowy w HP. A więc zapraszam tutaj do dyskusji. Jakie są Wasze odczucia na temat zespołu? Ulubiona płyta? Ulubiona piosenka?

A dla tych, którzy nie znają, mała próbka:

http://www.youtube.com/watch?v=AbyJ_h4xfRQ
http://www.youtube.com/watch?v=7PNFJA-Aou8
http://www.youtube.com/watch?v=I0RpaPan9t4
http://www.youtube.com/watch?v=hZg2fm-3vDI
Savior jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 14:20
Użytkownik
Super Expert

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie RE: Myslovitz

Wspaniały zespól, fenomenalna muzyka. Myślę, że aby docenić Myslo trzeba dojrzeć. Nie każdy ma tę przyjemność;) Ich teksty powalają na kolana. Ubóstwiam Rojka, ma cudowny głos, akcent. Jeżeli chodzi o płyty, to tak jak z piosenkami, nie potrafię wyróżnić najlepszej, na pewno warte uwagi są "Korova milky bar" i "Z rozmyślań przy śniadaniu".
Revival jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 16:06
Użytkownik
Super Expert

Myslovitz -acidland - lubię tę piosenka , słowa są piękne.
Myslovitz- My.
Jeszcze jedną piosenkę tego zespołu uwielbiam ale nie pamiętam tytułu.
A już wiem ! Myslovitz - Długość Dźwięku Samotności
Malinkaaa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 18:36
Użytkownik
Super Expert

Gram ich kawałki na gitarze. Bardzo, ale to bardzo świetny zespół. Maja tak zróżnicowane nuty, że mogą one trafić do każdego. Nie mam ulubionego zespołu, ale ich twórczość zapadła w moim sercu (uh, ale ckliwe).
Neuma jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 18:47
WC.
Użytkownik
Super Expert

Cytat:
Napisał Revival
Wspaniały zespól, fenomenalna muzyka. Myślę, że aby docenić Myslo trzeba dojrzeć. Nie każdy ma tę przyjemność Ich teksty powalają na kolana. Ubóstwiam Rojka, ma cudowny głos, akcent. Jeżeli chodzi o płyty, to tak jak z piosenkami, nie potrafię wyróżnić najlepszej, na pewno warte uwagi są "Korova milky bar" i "Z rozmyślań przy śniadaniu".
Przeczytałam w jakimś Twoim poście, że marzysz o chłopaku ubóstwiającym Myslovitz. Mam dla Ciebie świetny materiał: mojego kuzyna, który podczas mojego pobytu w jego domu cały czas katował mnie swoimi ulubionymi piosenkami tego zespołu. Niektóre rzeczywiście wpadały mi w ucho, ale najlepiej znam te radiowe kawałki. Z nudów przejrzałam nawet album na temat Myslovitz i w sumie historię również mają ciekawą.
WC. jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 18:58
Użytkownik
Super Expert

Cytat:
Napisał WC.
Cytat:
Napisał Revival
Wspaniały zespól, fenomenalna muzyka. Myślę, że aby docenić Myslo trzeba dojrzeć. Nie każdy ma tę przyjemność Ich teksty powalają na kolana. Ubóstwiam Rojka, ma cudowny głos, akcent. Jeżeli chodzi o płyty, to tak jak z piosenkami, nie potrafię wyróżnić najlepszej, na pewno warte uwagi są "Korova milky bar" i "Z rozmyślań przy śniadaniu".
Przeczytałam w jakimś Twoim poście, że marzysz o chłopaku ubóstwiającym Myslovitz. Mam dla Ciebie świetny materiał: mojego kuzyna, który podczas mojego pobytu w jego domu cały czas katował mnie swoimi ulubionymi piosenkami tego zespołu. Niektóre rzeczywiście wpadały mi w ucho, ale najlepiej znam te radiowe kawałki. Z nudów przejrzałam nawet album na temat Myslovitz i w sumie historię również mają ciekawą.
Aaa ile ma lat? Dasz mi jego numer? (ale jestem bezczelna..)
Revival jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 19:00
Użytkownik
Super Expert

Kocham ich! Rojek, Rojek, Rojek ... Ach ten jego głos! I słowa piosenek! Ja ostatnio ubóstwiam "Myszy i ludzie" oraz "Siódmy koktajl" chociaż pokochałam ich tak naprawdę za "Długość dźwięku samotności". No i wolę ich wolne piosenki, typu "Myszy i ludzie", a nie jakieś szybsze typu "Zawód fotograf". Takie ballady rockowe No i to przez Myslo, a raczej dzięki nim, zaczęłam słuchać więcej polskiego rocka. A tym ubóstwianiem Rojka i całego zespołu zaraziłam się od Revival, za co jej dziękuję
kiss.my.ass jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 20:06
Użytkownik
Expert

To teraz ja się wypowiem. Tak jak napisałam w Hyde Parku, uwielbiam wszystkie ich piosenki, gdybym miała wybrać to chyba Peggy Brown, ale to ze względu na koncerty gdzie ta piosenka ma najlepsze wykonanie
Do szczególnie ulubionych dopisałabym jeszcze Kraków, Dla Ciebie, W deszczu maleńkich żółtych kwiatów, Scenariusz dla moich sąsiadów oraz Acidland.
Najlepsza płyta? Czysto z sentymentu Miłość w czasach Popkultury oraz Z rozmyślań przy śniadaniu

@kiss.my.ass - w HP spytałaś czy byłam na ich koncercie. Tak, byłam trzy razy. Za każdym razem w innym klimacie. Pierwszy raz przypadkowo, na festynie, jeszcze nie byłam tak nimi zachwycona, był to dla mnie zwykły koncert. Drugim razem wybrałam się na Walentynki (zeszłoroczne) z moim chłopakiem, który także ich uwielbia. Ten koncert był klimatyczny, tylko prawdziwi fani zespołu (porównywalnie bilety były nietanie). Trzecim razem była to impreza z cyklu 'Dni...'. Bawiłam się z chłopakiem i paczką znajomych przy samej scenie, na przeciwko stał Rojek, ahh! Ponadto koncert miał charakter bardziej energiczny niżeli wersje studyjne. Mam nawet zdjęcia, które sama zrobiłam! ;p
Wokalista trochę mnie zdziwił, bo ma mały kontakt z publicznością. Podczas tych koncertów praktycznie cały czas ich trwania miał zamknięte oczy, a Jego najdłuższa wypowiedź brzmiała: 'Dziękuję Wam za świetną atmosferę.' Zazwyczaj wykonawca stara się nawiązać jak najlepszy kontakt z publicznością, a tutaj niespodzianka! ;p Za to postawa gitarzysty, klawiszy (Przemysława Myszora)- bezcenna, niezapomniana
Savior jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 20:08
Użytkownik
Super Expert

to nie był film..:P
Bloody jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2011, 21:03
Użytkownik
Dobry paker

Świetny zespół. W kwietniu grają w Łodzi, oczywiście się wybiorę.
Ulubiona piosenka? Jest ich pełno. Alexander, polowanie na wielbłąda, dla ciebie, długość dźwięku samotności, peggy brown, nienawiść, wieża melancholii. Mogłabym jeszcze wymieniać. ;p
Dives jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania