Mr. Olympia 2019 - Wyniki & Wrap-up

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 15. Wrzesień 2019 Dodane przez: KO Team

1. Brandon Curry ($400,000)
Bandon to zawodnik, który dopiero, od kiedy trenuje w Oxygen Gym Kuwejt (od 2017), zrobił ogromne postępy.
Zmniejszył film wody podskórnej w ostatnich 24h i się trochę wypełnił, dzień wcześniej, mimo że był faworytem, to jednak nie wszyscy byli pewni, że wygra - w jeden dzień może się po prostu za dużo wydarzyć. Najbardziej kompletny zawodnik i trzyma talie jeszcze pod kontrolą - ma genetycznie super wąską, więc ma szanse, by być nawet kilka lat Mr. Olympia, zanim ta partia się zbyt mocno poszerzy.

2. William Bonac ($150,000)
Zawodnik, który musi być naprawdę mocno wycięty i w perfekcyjnej formie, bo jest niski i ma ograniczony frame, wiec nigdy nie zaskoczy nas klatka typu Arnold - na szczęście dzisiaj trafił z formą! Wygląda super w prawie każdej pozie i jak by Brandon był podlany, to nasz nowy Mr. Olympia byłby Bonac (lub Hadi, zależy kto co preferuje).

3. Hadi Choopan ($100,000)
Niespodzianka tego Mr. Olympia, masywny i wycięty, nie całkiem to, co widzieliśmy w Kanadzie, ale widać, że Hadi ma bardzo dobrą muscle matureness. Jego sylwetka dzieli fanów na dwie grupy, dla jednych jest zbyt kwadratowy, bez formy V z powodu szerokiej talii i tutaj trzeba tej grupie przyznać trochę racje, Hadi nie przeskoczy swojej szerokiej talii, lecz prezentuje się perfekt, do tego dysponuje brutalnymi nogami. Paweł Głuchowski, który był na widowni, pisał online, że Hadi mógł być dalej z przodu. Widzicie, sprawa jest taka ... fotki oraz film NIE pokazują całej prawdy, trzeba być na miejscu.

4. Dexter Jackson ($45,000)
Pełniejszy niż podczas prejudging, ale nadal trzymał sporo wody i był zbyt płaski, zasłużone 4 miejsce. Prawie 50 lat i nadal taka forma - pełen respekt za ten wyczyn! Dexter szczególnie w pozach od tyłu niestety już nie jest ten "The Blade" co za dawnych czasów. Do tego dolna część talii jest już widocznie szersza niż górna, co zakłóca jego symetrie.

5. Roelly Winklaar ($40,000)
Tylko dwa punkty za Dexterem (45 VS 43) - niestety Roelly po raz kolejny nie trafił z formą. I tutaj widać, że Mr. Olympia nie jest wygrywany na Instagramie, lecz w tych 60 minutach na scenie. Roelly niestety podlany, co zupełnie zmienia jego sylwetkę. Jednak porównując strukturę pozę za pozą widać, że nawet docięty Winklaar jak na ten moment nie upozycjonuje się przed Brandonem.

6. Steve Kuclo
Większy niż zazwyczaj, odrobił swoje zadania domowe, jedna z jego najlepszych form, trochę brak 3D look w plecach i ogólnie wycięcia w tylnych pozach oraz na brzuchu.

7. Cedric McMillan
Co tu powiedzieć, nie ma nikogo na scenie, kto by nie miał większych predyspozycji, by wygrać ten tytuł, Cedric jest kompletny i jak mowie kompletny to mam na myśli naprawdę kompletny, piękna symetria, duża masa, do której na pewno można jeszcze co nieco dodać. Gdyby Cedric wyszedł na scenę ścięty do kości, to żaden Brandon, William lub Hadi by nie mieli najmniejszej szansy. Być może Cedric - skoro jest żołnierzem, zakończy wcześniej swoja zawodowa karierę i jeszcze nas zaskoczy?

 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Mr. Olympia 2019 - Wyniki & Wrap-up

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin