Mr. Olympia 2018 - lista zakwalifikowanych

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 28. Czerwiec 2018 Dodane przez: KO Team

2018 MR. OLYMPIA

Qualified
Phil Heath (USA)
Mamdouh Elssbiay (Egypt)
William Bonac (Netherlands)
Dexter Jackson (USA)
Shawn Rhoden (USA)
Roelly Winklaar (Curacao)
Brandon Curry (USA)
Cedric McMillan (USA)
Steve KucIo (USA)
Nathan de Asha (UK)
Juan Morel (USA)
Charles Griffen (USA)

Points
Josh Wade (USA), 11
Akim Williams (USA), 10
Lukas OsladiI (Czech Republic), 9
Justin Rodriguez (USA), 8
Rafael Brandao (Brazil), 8
Hidetada Yamagishi (Japan), 5
Jon De La Rosa (USA), 5
Hadi Choopan (Iran), 4
Sasan Heirati (UK), 4
Antoine Vaillant (Canada), 4
Luke Sandoe (UK), 3
Maxx Charles (USA), 3
Jose Raymond (USA), 2
Tim Budesheim (Germany), 2
Iain Valliere (Canada), 2
Manuel Romero (Venezuela), 1
Essa Obaid (UAE), 1
Lionel Beyeke (France), 1
Michael Lockett (USA), 1

2018 212 OLYMPIA

Qualified
James Lewis (UK)
Ahmad Ashkanani (Kuwait)
Jose Raymond (USA)
David Henry (USA)
Derek Lunsford (USA)
Ricardo Correia (Cape Verde)
Dwayne Quamina (USA)
Kamal Elgargni (Libya)
Jafar Ghaffarnezhad Azizi (Iran)
Charles Dixon (USA)
Shaun CIarida (USA)
Zane Watson (Canada) Sami AI Haddad (Bahrain)
Alejandro Cambronero (USA)

Points
Samir Troudi (Sweden), 15
Ahmed Elsadany (Egypt), 13
Ahmad Ahmad (Iraq), 13
Mahmood AI Durrah (Canada), 11
Steve Benthin (Germany), 7
Jacob Wilson (USA), 7
Cody Montgomery (USA), 6
Silvio Samuel (Spain), 5
Hadi Choopan (Iran), 4
Pascal Chukwa (Netherlands), 4
Vahid Baharlou (Iran), 4
Craig Richardson (USA), 4
Zoran Kolevski (FYROM), 3
Milton Martinez (Puerto Rico), 3
Adolphus Quoida (Canada), 3
Jorge Zamorano Avila (Spain), 3
Caleb Blanchard (USA), 2
Babak Akbarniya (Iran), 2
Fahad Zaid Hazzazi (Saudia Arabia), 2
Vojtech Koritensky (Czech Republic), 2
Angel Calderon Frias (Spain), 2
Mahmut Irmak (Turkey), 1
Rixio Tapia (Venezuela), 1
Haitham AI Sadiq (Oman), 1
Morteza Oveisi Pakniyat (Iran), 1
Kim Jun Ho (Korea), 1
John Jewett (USA), 1

2018 BIKINI OLYMPIA

Qualified
Ruth Wood (USA)
Jennifer Ronzitti (USA)
Angelica Teixeira (USA)
Romina Basualdo (Argentina)
Casey Samsel (USA)
Narmin Assria (USA)
Jennifer Caban (USA)
Margret Gnarr (Iceland)
Monica Ellis (USA)
Elizabeth Yisrael (USA)
Tawna Eubanks (USA)
Breena Martinez (USA)
Katya Nosova (New Zealand)
Kim Hayeun (South Korea)
Ashley Kaltwasser (USA) [former Olympia winner]

Points
Elisa Pecini (Brazil), 40
Marcia Goncalves (Brazil), 32
Mariella Pellegrino (Italy), 27
Kim Gutierrez (Chile), 24
Frida Paulsen Stern (Sweden), 23
Janet Layug (USA), 22
Raphaela Milagres (USA), 20
Darah Diaz (USA), 19
Camile Periat (USA), 17
Sherry Espera (USA), 16
Ashley JeneIIe (USA), 15
Sheena Jayne Martin (New Zealand), 14
Natoshia Coleman (USA), 14
Lauralie Chapados (Canada), 12
Eli Fernandez (Mexico), 11
Isha Barrow (USA), 10
Cristobalina Pajares (Spain), 10
Kerryne Henich (USA), 9
Michelle Hurst (USA), 9
Amber Callahan (USA), 8
Olha Horobets (USA), 8
Tiffany Servatius (USA), 8
Stacy McCloud (USA), 8
Francesca Lauren (USA), 7
Geri Berger (USA), 6
Diana Salamon (Hungary), 6
Morgan Barnes (USA), 5
Jennifer Dorie (Canada), 5
Francesca Stoico (Italy), 5
Renata Benigno Wisskirchen (Germany), 4
Keisha McKenzie (Bahamas), 4
Kate Abate Schwartz (USA), 4
Kacy Clark (USA), 4
Rodika Bodrug (Sweden), 4
Sandra Reardon (USA), 4
Jasmine Gonzalez (USA), 4
Ashley Nicastro (USA), 4
Florina Ramona Andrei (Italy), 4
Phoebe Hagan (UK), 4
Sethia Daigle (USA), 3
Lauren Irick (USA), 3
Adriana Gonzalez (Hong Kong), 3
Olivia Pohankova (Slovakia), 3
Abbi Gaetano (USA), 3
Maria Robles (USA), 2
Miharu Kurachi (Japan), 2
Brittany Nguyen (USA), 2
Shelby Pierce (USA), 2
Sabina Plevakova (Slovakia), 2
Eva Victoria Saenz (USA), 2
Jodi Akins (USA), 2
Jacqueline Gomez (USA), 2
Marissa Rivero (USA), 2
Catharina Wahl (Hungary), 2
Jacquelyn Geringer (USA), 2
Samantha Bomstein (USA), 2
Carolina Araujo (USA), 2
Alessia Facchin (Italy), 2
Brittney Dayne (USA), 2
MikeIIa Dragna (USA), 1
Alexa Berg (USA), 1
Katherine Williams (USA), 1
Linnea Daker (USA), 1
Rocio Lopez Corchero (Spain), 1
Raquel Gonzalez (Mexico), 1
Breana Turner (USA), 1
Tara Grier (USA), 1
Karina Constantino (Mexico), 1
Jessica Palmer (USA), 1
Juliana Dantes (Brazil), 1
Heidi Powell (USA), 1
Katie Blanch (USA), 1
Veranika Lazutsina (USA), 1
Stefanie Gold (Germany), 1

2018 CLASSIC PHYSIQUE OLYMPIA

Qualified
Darnell Ferguson (USA)
Breon Ansley (USA)
Chris Bumstead (Canada)
George Peterson (USA)
Arash Rahbar (USA)
Danny Hester (USA)
Robert Timms (USA)
Stan De Longeaux (USA)
Mehdi Larijani (USA)
Mateo Vaihu (New Zealand)
Courage Opara (USA)
Dani Younan (USA)
Haitham AI Sadiq (Oman)
Steve Laureus (USA)
Petar Duper (Italy)
Regan Grimes (Canada)
Ali Shamsghamar (Iran)
Terrence Ruffin (USA)
David Hoffman (Germany)
Panexce Pierre (USA)

Points
Divine Wilson (USA), 16
Aaron Futel (USA), 10
Omar Bautista (USA), 10
Chen Kang (China), 8
Igor Gostyunin (Russia), 8
Kevin Ford (USA), 7
Nelson Lopes (UK), 7
Marvin Cornejo (USA), 6
Kenny O’Malley (New Zealand), 6
Rickey Moten Jr (USA), 6
Khalid Chikhaoui (Canada), 6
Roy Evans (USA), 5
Kenneth Owens (USA), 5
Hubert Kulczynski (Poland), 4
Mahdi Parvani (Iran), 4
Antwane Hamlett (Canada), 4
Roberto Martinez Pizana (Spain), 4
David Paterik (USA), 4
Majid Khorsandikolour (Iran), 4
Matt Ramseler (USA), 3
Garrott Coelho (USA), 3
Russ Allen (USA), 3
Cleveland Thomas (USA), 3
Mohamed Magdy Mohamed (Egypt), 3
Shane Makan (Canada), 3
Fabio Lopes (Portugal), 3
Lehjuan Jones (USA), 3
Abdullah AI Sairafi (Kuwait), 2
Tae Moody (USA), 2
Jason Lowe (USA), 2
Romane Lansford (UK), 2
Chang Keun Kim (Korea), 2
Michel Perez (Spain), 2
Andreu Boix (Spain), 2
Nhon Ly (USA), 1
Luigi Sarni (Italy), 1
Shavis Higa (USA), 1
Paul Vu (Australia), 1
Chris Ford (USA), 1
Zoheb Razak (Fiji), 1
Ani Saliasi (USA), 1
Sung Jim Kang (Korea), 1
Brian Martinez (USA), 1
Francisco Navarro (Spain), 1

2018 FIGURE OLYMPIA

Qualified
Marta Gorzynska (Poland)
Ivana Ivusic (USA)
Cydney GiIIon (USA)
Latorya Watts (USA)
Candice Lewis-Carter (USA)
Heather Dees (USA)
Nicole Wilkins (USA)
Karina Grau (Paraguay)
Andrea Calhoun (USA)
Brittany Campbell (USA)
Zulema Duran (Italy)
Natalia Soltero (Mexico)
Nadia Wyatt (USA)
Felisha Livezey (USA)
Sandra Grajales (Mexico)
Melinda Mercz (Hungary)
Maria Baeza Diaz (USA)
Carly Starling Horrell (USA)
Alexis Sullivan (USA)
Louise Rogers (UK)
Martina Yabekova (Canada)

Points
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico), 22
Bojana Vasiljevic (Serbia), 21
Wendy Fortino (USA), 20
Michele Silva (Brazil), 15
Tarryn Garlington (USA), 9
Stacy Fujarski (USA), 9
Noelia Segura (Spain), 9
Julia Waring (USA), 8
Melissa Bumstead (Canada), 8
Andrea Pollard (USA), 7
Kristine Finsaas (Norway), 6
Veronica Gallego Garcia (Spain), 6
Deepika Chowdhury (India), 6
Julie Mayer (USA), 6
Arnie Adcock (USA), 5
Raynesha Sharpe (USA), 4
Zulema Duran (Italy), 4
Maria Garcia (Spain), 4
Tonya Wheatfall (USA), 4
Karen Noorlun (USA), 3
Audreana Cornelissen (USA), 3
Ellen Elizabeth Berg (Norway), 3
Georgina Lona (Mexico), 3
Stephanie Hammermeister (USA), 3
Azaria Glaim (Canada), 3
Bruna Miyagui (Brazil), 3
Maude Exantus (USA), 3
Tamara Ribeiro-Bailey (Trinidad), 2
Raquel Ramos (Spain), 2
Kelly Lyons (USA), 1
Carolyn Hudson-Harris (USA), 1
Chelsea Larson (USA), 1
Bettina Silya (Hungary), 1
Rhea Gayle (UK), 1
Latoyia Farley (USA), 1

2018 FITNESS OLYMPIA

Qualified
RyaII Graber (Canada)
Oksana Grishina (Russia)
Myriam Capes (Canada)
Regiane Da Silva (Germany)
Bethany Wagner (USA)
Ariel Khadr (USA)
Whitney Jones (USA)
Missy Farrell (Canada)
Kate Errington (UK)
Emma Paveley (UK)
Darrian Borello (USA)

Points
Dominique Matthews (Canada), 9
Sara Kovach (USA), 9
Stacy Dawn (USA), 8
Minna Pajulahti (Finland), 5
Giorgia Foroni (Italy), 4
Kristine Duba (USA), 4
Savannah Hodges (USA), 4
Marta Aguiar (Uruguay), 4
Jaclyn Baker (USA), 4
Derina Wilson (USA), 3
Jennifer Worth (USA), 3
Valentina Rodriguez (Uruguay), 2
Veronic Comtois (Canada), 1
Liudmila Somkina (Russia), 1
Aurika Tyrgale (Russia), 1
Carolina Frausto (USA), 1

2018 MEN'S PHYSIQUE OLYMPIA

Qualified
Chris Griffin (USA)
Jeremy Buendia (USA
Andre Ferguson (USA)
Brandon Hendrickson (USA)
Raymont Edmonds (USA)
Jeremy Potvin (USA)
Ryan Terry (UK)
Ondrej Kmostak (Czech Republic)
Abdullah AI Saeef (Kuwait)
Godfrey Sironda (USA)
Matt Mugford (USA)
Stan Morrison (USA)
Billyrose Femi (UK)
Tristan Murray (USA)

Points
Akeem Scott (USA), 39
Diogo Montenegro (Brazil), 20
Omid Eskandari Ghazikalaya (Iran), 16
Joseph Lee (USA), 16
Suraqah Shabazz (USA), 15
Robin Balogh (Hungary), 14
George Brown (USA), 13
Andre Smith (USA), 13
Kyron Holden (USA), 13
Chase Savoie (USA), 13
Fernando Rios (Paraguay), 13
Sam Andrews (New Zealand), 12
Jeph Gabriel (USA), 12
Felipe Franco (Brazil), 12
Antoine Weatherspoon (USA), 12
Logan Franklin (USA), 10
Greg Brant (USA), 9
Denis Gusev (Russia), 8
Michael Lee (USA), 8
Ahmad DeGuzman (USA), 8
Mustafa YiIdirim (Switzerland), 8
Davide Mazzolari (Italy), 8
Anthony Woods (USA), 7
Fernando Chala Blandon (Colombia), 7
Mohammed Buqambar (Kuwait), 6
Dean Balabis (USA), 6
Abdulaziz Al Mohandes (Saudi Arabia), 6
Kim Angel (Switzerland), 5
Frank Griffin (USA), 5
James Hurst (USA), 5
Raymond Akinlosotu (USA), 5
Andrea Mosti (Italy), 5
David Odom (USA), 4
Alexandros Staboulis (Finland), 4
Sanad AI Sanad (Jordan), 4
Dawid Wachelka (Switzerland), 4
Renato Menezes (Brazil), 4
Steven Cao (USA), 4
Xavisus Gayden (USA), 4
Gerardo Gabriel (USA), 4
Scott Dennis (USA), 4
Anas Mohammad (USA), 4
Long Wu (China), 4
Maurice Arthur (Barbados), 4
Helder Azevedo (Portugal), 4
Adriano Moreno (Spain), 4
David Anderson (USA), 3
Omar Al Khalaf (Kuwait), 3
Antoine Williams (USA), 3
Yi Peng (USA), 3
Anton Antipov (USA), 3
Arya Saffaie (USA), 3
Clinton Barbadillo (USA), 3
Jeremy Tevaga (New Zealand), 3
Louis Dominique Corbeil (Canada), 3
Shahram Nikbakht (USA), 3
Csernoch Labor Tamas (Hungary), 3
Tave Jackson (USA), 3
Justin Woodard (USA), 3
Ammar Shlash (Qatar), 3
Ty Pope (USA), 2
Fa'iq Ma'arij (Netherlands), 2
Andrew Jenkins (USA), 2
Romane Lanceford (UK), 2
Clarence White (USA), 2
Viet Doan (Australia), 2
Mu Ting Zhai (New Zealand), 2
Michael Bevins (USA), 2
Aundre Benson (USA), 2
Ricardo Paul (UK), 2
Zach Savoie (USA), 2
Brandon Robichaux (USA), 2
Leon McCall (USA), 2
Nelson Rodrigues (Portugal), 2
Emmanuel Banks (USA), 1
Deontae Higdon (USA), 1
Jake Alvarez (USA), 1
Folajaiye Dania (USA), 1
Lucas Ferrara (Brazil), 1
Jacques Dalce, Jr (USA), 1
Nimai Delgado (USA), 1
David Taghai (Iran), 1
Edward Alvarez (USA), 1
James QanuAustralia), 1
Quincey Whittington (USA), 1
Dustin Sensat (USA), 1
Tonnell Rodrigue (USA), 1
Philippe Lebrun (Canada), 1


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Roughneck - Kolekcja wyjątkowych, hardcorowych koszulek. Dzięki nim wybijesz się z tłumu!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz YouTube

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Mr. Olympia 2018 - lista zakwalifikowanych

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin