Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
RIP Jusup Wilkosz
Shawn Rhoden już nie jest IFBB Pro!?Shawn Rhoden już nie jest IFBB Pro!?
RIP Pit Trenz 1966-2019RIP Pit Trenz 1966-2019
RIP Sebastian KąkolRIP Sebastian Kąkol
Ben Tells: Geneza śmierci - wada serca, sterydy, clen i T3Ben Tells: Geneza śmierci - wada serca, sterydy, clen i T3




Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE > Aktualności ze swiata kulturystyki
stare 29-03-2017, 09:05
Moderator
Super Expert
 
Avatar Arnold
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 56 213
Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach
Domyślnie Mr Olympia 2017 - lista zakwalifikowanych zawodników. Marzec 2017

Aktualna lista zawodników którzy zakwalifikowali się/ bądź ubiegają się o start na Mr Olympia 2017.


Kategoria Kulturystyka mezczyzn Open

Zakwalifikowani

Phil Heath (USA)
Shawn Rhoden (USA)
Dexter Jackson (USA)
Mamdouh Elssbiay (Egypt)
William Bonac (Netherlands)
Nathan de Asha (UK)
Roelly Winklaar (Curacao)
Lionel Beyeke (France)
Cedric McMillan (USA)
Brandon Curry (USA)
Hadi Choopan (Iran) [Olympia Amateur World Overall Champion]


Puntkacja

Dallas McCarver (USA), 12
Maxx Charles (USA), 12
Jeff Beckham (USA), 10
Petar Klancir (Croatia), 9
Juan Morel (USA), 8
Lukas Osladil (Czech Republic), 7
Michael Lockett (USA), 6
Justin Compton (USA), 4
Brandon Ray (USA), 3
Tomas Kaspar (Czech Republic), 2
Guy Cisternino (USA), 2
Abdelaziz Jellali (Qatar), 1
Charles Griffen (USA), 1
Gerald Williams (USA), 1
Miha Zupan (Slovenia), 1
Darryn Onekawa (New Zealand), 1


Kategoria kulturystyka do 212 mężczyzn

Zakwalifikowani

James Lewis (UK)
Ahmad Ashkanani (Kuwait)
Jose Raymond (USA)
Eduardo Correa (Brasil)
David Henry (USA)
Charles Dixon (USA)


Punktacja

Guy Cisternino (USA), 10
Hidetada Yamagishi (Japan), 6
Zane Watson (Canada), 5
Babak Akbarniya (Iran), 2
Nam Eun Cho (Korea), 1
John Jewett (USA), 1



Kategoria klasyczna sylwetka mężczyzn


Zakwalifikowani

Damion Ricketts (USA)
Leonardo Pacheco (USA)
Danny Hester (USA)
Arash Rahbar (USA)
Sadik Hadzovic (USA)
Breon Ansley (USA)
Darrem Charles (Trinidad)
Antonio Mitchell (USA)
Daron Lytle (USA)
Lorenzo Jones (USA)
Terrence Ruffin (USA)
Robert Galva (USA)
Robert Timms (USA)
Mateo Vaihu (New Zealand)
Jamie LeRoyce (USA)
Flex Wheeler (USA) [Special Invite]


Punktacja


Roger Ferrer (USA), 17
Garrott Coelho (USA), 11
EJ Nduka (USA), 6
Dani Younan (USA), 6
Stan de Longeaux (USA), 6
Steve Mousharbash (USA), 5
Jose Fortuna (USA), 4
Tony Davis (USA), 4
Valentino Harris (USA), 4
Teina O’Malley (New Zealand), 4
Darnell Ferguson (USA), 4
Lee Banks (USA), 4

Ty Pope (USA), 3
Harry Freeman III (USA), 3
Chris Bumstead (Canada), 3
Santiago Aragon (USA), 3
Javier Martinez (Canada), 2
Omar Bautista (USA), 2
Kevin Wilson (USA), 2
Jeff Dunn (USA), 2
T.A. Martin (USA), 2
James Davis (USA), 2
Murat Demir (Germany), 2

Robert Johnson (USA), 1
Tim Martin (USA), 1
Frank Griffin (USA), 1
Georghe State (USA), 1
Rudy Ramirez (USA), 1
Ebrahim Abdula Brahan (Bahrain), 1
Isaac Balbi (Brasil), 1



Kategoria męska sylwetka


Zakwalifikowani

Anton Antipov (USA)
Jeremy Buendia (USA)
Ryan Terry (UK)
Jeremy Potvin (USA)
Brandon Hendrickson (USA)
Andre Ferguson (USA)
Ahmad DeGuzman (USA)
Coty Hart (USA)
Antoine Williams (USA)
Brian Barthule (USA)
Nikolay Kuleshov (Russia)
Jake Alvarez (USA)
Marvin Moss III (USA)
Ondrej Kmostak (Czech Republic)
Mohammad Kashanaki (Iran) [Olympia Amateur World Overall Champion]



Punktacja

Jonny Bernstein (USA), 12
Long Wu (China), 7
George Brown (USA), 6
Madukaife Ezimorah (USA), 5
Arya Saffaie (USA), 5
Ryan John-Baptiste (UK), 5
Jermaine Ward (USA), 4
Jason Poston (USA), 4
Dante Jones (USA), 4
Gerardo Gabriel (USA), 4
Ryan Hinton (USA), 4
Ismael Martinez (Mexico), 4
Matthew Acton (USA), 4
Jean Walkins Louis (USA), 3
Fa’iq Ma’arij (Netherlands), 3
Denis Gusev (Russia), 3
Dean Balabis (USA), 3
Geobanny Paula (USA), 2
Andre Smith (USA), 2
David Maxie (USA), 2
Raymond Akinlosotu (USA), 2
Thomas Canepa (USA), 2
Adriano Moreno (Spain), 2
Otto Montgomery (USA), 2
Jorge Gonzalez (USA), 1
Kai Spencer (USA), 1
Phillip Thomas (USA), 1
Maxime Parisi (France), 1
Mohammad Buqambar (Kuwait), 1


Kategoria Fitness kobiet

Zakwalifikowani

Giorgia Foroni (Italy)
Oksana Grishina (Russia)
Tanji Johnson (USA)
Regiane Da Silva (Germany)
Whitney Jones (USA)
Bethany Wagner (USA)
Sally Kendall-Williams (USA)

Punktacja

Fiona Harris (Canada), 9
Debbie Fowler (USA), 6
Jeanine Taddeo (USA), 4
Natalie Planes (USA), 4
Diana Monteiro (Brasil), 3
Rebecca Sizemore (USA), 3
Kristine Duba (USA), 3
Holly Semanoff (USA), 2
Kim Scoffins (Canada), 2
Derina Wilson (USA), 2
Stacy Dawn (USA), 1
Tiffany Chandler (USA), 1



Kategoria Figure kobiet


Zakwalifikowani

Candice Lewis-Carter (USA)
Latorya Watts (USA)
Cydney Gillon (USA)
Nicole Wilkins (USA)
Swann De La Rosa (USA)
Ivana Ivusic (USA)
Stephanie Hammermeister (USA)
Laurelle Martineau (USA)
Marlissa Jordan (USA)
Andrea Calhoun (USA)
Heather Dees (USA)
Natalya Zabavina (Russia) [Olympia Amateur World Overall Champion]



punktacja

Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico), 9
Gennifer Strobo (USA), 8
Camala Rodriguez (USA), 6
Wendy Fortino (USA), 6
Carly Starling Horrell (USA), 4
Cassandra Carpenter (USA), 4
Karina Grau (Paraguay), 4
Linda Crossley (USA), 4

Bojana Vasiljevic (Serbia), 4
Natalia Abraham Coelho (USA), 3
Jennifer Taylor (USA), 3
Kelly Dominick (USA), 3
Brittany Campbell (USA), 3
Julie Peterson (Canada), 3
Kati Alander (Finland), 3
Danielle Balbino (Brasil), 2
Carolyn Hudson Harris (USA), 2
Melissa Bumstead (Canada), 2
Tamika Irvin (USA), 2
Renata Benigno-Wisskirchen (Germany), 2
Angela Yamashita (USA), 2
Krista Dunn (USA), 2
Sara Ard (USA), 1
Arja Halmo (Finland), 1
Amanda Carr (USA), 1
Cinderella Richardson (USA), 1
Agnese Russo (Italy), 1

Kategoria Bikini kobiet



Zakwalifikowani


Catherine Radulic (USA)
Geri Berger (USA)
Romina Basualdo (Argentina)
Courtney King (USA)
Angelica Teixeira (USA)
India Paulino (USA)
Ashley Kaltwasser (USA)
Jennifer Ronzitti (USA)
Asia Mendoza (USA)
Elizabeth Yisrael (USA)
Yana Kuznetsova (Russia)
Anita Herbert (USA)
Margret Gnarr (Iceland)
Camile Periat (USA)
Eli Fernandez (Mexico)
Iveth Carreon (Mexico)
Paulina Tran (USA)
Cori Baker (USA)
Marcia Goncalves (Brasil)
Lauren Irick (USA)
Christie Marquez (USA)
Breena Martinez (USA)
Michelle Sylvia (USA)
Kristina Zdorikova (Russia) [Olympia Amateur World Overall Champion]



Punktacja

Janet Layug (USA), 18
Olga Putrova (Russia), 12
Vanessa Avila (USA), 11
Sheena Jayne Martin (New Zealand), 9
Angie Garcia (USA), 8
Aria Adamy (USA), 8
Diana Salamon (Hungary), 7
Laurin Conlin (USA), 6
Cynthia Benoit (Canada), 5
Sara Back (Finland), 5
Bianca Berry (USA), 5
Jessica Schiefer (USA), 5
Tamara Haddad (USA), 5
Mikella Dragna (USA), 5
Samantha Villagomez Lemus (USA), 4
Sarah Pearce (USA), 4
Jessica Wilson (USA), 4
Whitney Wiser (USA), 4
Jacquelyn Geringer (USA), 4
Olga Korchaka (Russia), 4
Lorie Forman (USA), 4
Stephanie Mahoe (USA), 4
Shandy Ortiz (USA), 4
Ashley Jenelle (USA), 4
Frida Paulsen Stern (Sweden), 4
Marrisa Rivero (USA), 4
Ekaterina Shokhina (Russia), 3
Shannon Atkinson (South Africa), 3
Tatiana Debique (USA), 3
Jessica Lynn (USA), 3
Amber Callahan (USA), 3
Keisha McKenzie (USA), 3
Karina Skowronska (UK), 3
Nikol Raszykova (Czech Republic), 3
Narmin Assria (USA), 3
Sayuri Torres (Brasil), 2
Savannah Crayon (USA), 2
Vicki Counts (USA), 2
Anna Kiseleva (USA), 2
Kelsie Clark (USA), 2
Ruth Jean (USA), 2
Stacy McCloud (USA), 2
Betty Jean Ezell (USA), 2
Michelle Mein (USA), 2
Maureen Blasquisco (Norway), 2
Natoshia Coleman (USA), 2
Beth Transue (USA), 1
Pamela John (USA), 1
Jaana Malytcheva (Finland), 1
Monica Ellis (USA), 1
Ronnice Jenkins (USA), 1
Madelen Myhr (Sweden), 1
Angelika Perez (USA), 1



Kategoria kobieca sylwetka


Zakwalifikowani

Penpraghai Tiangngok (Thailand)
Juliana Malacarne (Brasil)
Danielle Reardon (USA)
Heather Grace (USA)
Kira Neuman (USA)
Jamie Pinder (USA)
Tomefafa Ameko (USA)
Melissa Pearo (USA)
Marjorie Beck (USA)
Daniely Castilho (Brasil)
Shanique Grant (USA)



Punktacja

Sheronica Henton (USA), 8
Zoa Linsey (USA), 6
Brooke Walker (USA), 6
Victoria Flores (USA), 5
Autumn Swansen (USA), 5
Rosela Joseph (USA), 4
Candrea Judd Adams (USA), 4
Trish Warren (USA), 3
Jeannie Feldman (USA), 3
Hailey McGrath (USA), 2
La’Drissa Bonivel (USA), 2
Margita Zamolova (Czech Republic), 2
Erin Hutchinson (USA), 1
Beni Lopez (USA), 1
Jessica Gaines (USA), 1
__________________
Najlepszy portal kulturystyczny w Polsce - http://www.kulturystyka-online.pl/
Najlepszy sklep z odżywkami w Polsce - http://www.kulturystyka-online-sklep.pl/
Najlepsze forum kulturystyczne w Polsce - http://www.kulturystyka-online.pl/fo...urystyczne.php
Arnold jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów
BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Wyłączony
Pingbacks are Wyłączony
Refbacks are Wyłączony
Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odp. Ostatni post / autor
Mr Olympia 2017. Lista zakwalifikowanych zawodników + punktacja Arnold Kulturystyka Światowa 17 08-03-2017 09:30
Debiuty 2017 – lista zgłoszonych zawodniczek i zawodników Arnold Aktualności ze swiata kulturystyki 0 31-01-2017 17:26
2017 Arnold Classic Australia. Lista startujących zawodników Arnold Kulturystyka Światowa 0 09-01-2017 17:42
Mr Olympia 2016. Lista zakwalifikowanych zawodników Arnold Kulturystyka Światowa 11 09-07-2016 08:30
Mr Olympia 2015. Ostateczna lista zawodników Arnold Kulturystyka Światowa 0 01-09-2015 12:27

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:08.
BODY ATTACK

Ostatnie obrazki

Kulturystyka: Newsletter
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin