Wybierz jakość Body Attack!

Motywacja w 12 krokach

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 5. Luty 2014 Dodane przez: KO Team
Czy wiesz...
Czasami 12-tygodniowa podróż może się wydawać długa, samotna i monotonna, ale spocznij wiedząc, że miliony ludzi przetarły Ci już szlaki.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie 12-tygodniowej transformacji, musisz wziąć w garść swoją motywację i... Chcę, żeby Ci się udało więc skorzystaj z 12 poniższych porad, aby wspiąć się na 12 stopni prowadzących do sukcesu.

Motywacja w 12 krokach, czyli krótkoterminowy program, który pomoże Ci odnieść sukces w transformacji.
Kris Gethin

Motywacja jest czymś, co czeka na Ciebie z otwartymi ramionami, a w momencie kiedy Ty otwierasz swoje, by ją powitać, ona odwraca się i ucieka jak wiatr w przeciwnym kierunku, czasami na zawsze.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie 12-tygodniowej transformacji, musisz wziąć w garść swoją motywację i upewnić się, że będzie Cię prowadzić na każdym kroku Twojej wyprawy.

Od dawna jestem osobistym trenerem, szczególnie tych, którzy chcą podjąć wyzwanie 12-tygodniowej transformacji i mi, jako osobie, która sama przeszła taką transformację, oraz która skutecznie przeszkala swoich klientów, udało się zebrać 12 kroków do sukcesu transformacji, które skutecznie Cię zmotywują.

Chcę, żeby udało Ci się osiągnąć sukces tak jak moim klientom i doświadczyć radości i euforii z tym związanej, więc skorzystaj z 12 poniższych porad, aby wspiąć się na 12 stopni prowadzących do sukcesu.

1. Zrób zdjęcia "przedtem"
Dzięki kilku zdjęciom wykonanym przed podjęciem wyzwania możesz zobaczyć jak naprawdę wyglądasz. Z reguły mamy tendencję, by unikać niepochlebnych zdjęć i często patrzeć na obrazy, które ukazują nas w dobrym świetle.

Strategicznie umieścić swoje zdjęcia w miejscach, gdzie będziesz na nie patrzeć codziennie, nie ważne jak bardzo będzie to bolesne. Będzie Ci to stale przypominać, dlaczego zdecydowałeś się podjąć tak trudne wyzwanie, na którym znajdziesz nie jeden wybój lub kompletną blokadę.

Jeśli jesteś na tyle odważny, to proponuję, żebyś umieścił swoje zdjęcia tam, gdzie członkowie rodziny i przyjaciele mogą je zobaczyć. Ujawnisz w ten sposób prawdę, którą ukrywałeś tak długo, a do której
...
Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram