Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 29-03-2016, 13:53
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Młody wiek-testosteron

Cześć mam pytanie otóż mam 17 lat zdecydowałem się na cykl 12 tygodni prop jestem w środku cyklu badania okej przed w trakcie są teraz zrobie pod koniec i po odbloku,mam zamiar startować w zawodach i chciałem sobie dopomoc,jestem jak narazie zadowolony kontroluje estrogen bo troche podszedł arimidexem zbiłem i trzymam go troche ponad widełki,wiem ze wielu chlopakow w moim wieku tez bierze i startuje jednak czy takim cyklem nie zaszkodze sobie bardzo ? wiem ze wiekoszsc ludzi wlasnie w takim wieku juz sobie dopomaga jednak jesli wszystko pojdzie okej to nei odbije sie to w przyszlosci ? tzn odblok z hcg i clomidem z glowa dawki to 100mg e2d prosze o odpowiedz,pozdro
FeelthePain jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 29-03-2016, 14:39
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odp: Młody wiek-testosteron

Siemka, nawet jeżeli dobrze się odblokujesz to niestety, ale istnieje ryzyko, że w tym wieku, kiedy układ hormonalny nie jest ustabilizowany możesz odczuć skutki uboczne nawet za pare lat. W każdym razie twoja decyzja jest jakoś uzasadniona i jeśli jednak sie decydujesz, poleciłbym ci polecieć długim estrem cypkiem albo enanem solo przez 14 tyg w dawce 250mg e5d, sam zrobiłem cykl w wieku 18 lat propem i masteronem w dawce obu środkow 100mg e2d 1-8 i powiem ci, że dosyć żałowałem, wchodząc na długi estr oszczędzisz sobie dziurawienia się co 2 dni i kiedy ten cykl trwa chociaż te 14-16 tyg to ma to jakiś sens z przyrostami. Jeśli byś się decydował na moją opcję to musi też polecieć HCG w trakcie cyklu, tu na forum masz zresztą opisane, to pomaga się łatwiej odblokować.
Baldrick jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2016, 15:10
Użytkownik
Nowicjusz

tak wiem ale ogolnie jesli jakies nieporzadane efekty uboczne to latwo moge z tego zejsc klucie sie mi nie przeszkadza ale pociagne to tak 14 tygodni w planie było 12 ale dokupie jeszcze flakon i hcg juz bije bo zaczal sie 6 tydzien 1500iu co 3 dni i tak z tydzien przed koncem wbije tez to hcg i pozniej clomid bedzie okej ?
FeelthePain jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2016, 18:27
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście

Moim zdaniem dwie opcje dawkowania.

1] od 1-4 tygodni 250iu -1500iu
2] 250iu e4d przez cały cykl lub 125iu eod

Co prawda ja bym zaryzykował nawet bicie hcg do 8-12 tygodni, kiedy miałoby to uzasadnienie ale mówimy tu o stadardowym, dozowaniu hcg podczas cyklu lub po cyklu tzw PCT.
Marcin.K jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2016, 19:59
Użytkownik
Nowicjusz

A jeśli chodzi o te całe sarms co o nich myślicie jednak teść to teść wiadomo ale po tym chciałbym sobie zarzucić coś oczywiscie po przerwie minimum tyle co trwal cykl + odblok czy jednak zainwestować tą kase w saa jeśli już miałbym coś drugiego brać ?
FeelthePain jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2016, 20:24
Użytkownik
Nowicjusz

Ja mysle ze suple naprawde zrobia robote po cyklu, zarzucisz [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , arginine, moze byc do tego beta alanina, witamny itd po cyklu mialem spory spadek sily, ale na wyzej wymienionych suplach udalo mi sie dosyc niezly % sily odzyskac z tego co bylo na cyklu. W sarmy nie musisz sie pchac, tym bardziej, ze teraz cos jest z nimi niepewnego o czym ben mowil w swoich materialach.
Baldrick jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania