Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 05-02-2016, 12:23
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 5 razy "Dzięki" w 4 postach
Domyślnie Odp: MK-677 + Testosteron + Boldenon

Cytat:
Napisał Gandalf Zobacz post
a jako ciekawostkę podrzucam link gdzie user zbadał poziom hormonu wzrostu po 2 tyg MK-677 od Brawn

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Nie czaje zbytnio co on tam napisał, a obrazka nie ma. Czyli GH wzrosło?
DamianKce jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 08-02-2016, 13:36
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 10
Dostał 23 razy "Dzięki" w 20 postach

ja już MK nie kupuje, i tak niedługo mostek na HCG z czymś (może coś polecisz ;P) a później tren + z teściem.
teraz będę trzymał 1 tydzień wysoko kcal 1 tydzień trochę poniżej 'zera'. Po grypie waga 109kg ale i jakbym z brzucha zrzucił trochę (3 dni głodówki + 2 dni jedzenia ale raczej na ujemnym bilansie) trochę płaski się zrobiłem ale dziś naładuje po treningu ww. Tak więc na masę już raczej się nie wrzucam, tak jak mówisz przygotowanie do redukcji żeby szybciej i lżej ruszyć :P
Gandalf jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2016, 17:17
Użytkownik
Bywalec

Dostał 45 razy "Dzięki" w 35 postach

Co do mostku to Ci nie polecę nic bo nigdy nie robiłem maiłem jeden cykl 8msc w tamtym roku w trakcie hcg cyklicznie leciało potem odblok reset i teraz od 1,5 msc drugi cykl leci tak to całe życie byłem naturalem na tren też raczej nigdy nie wejdę na samym teściu na siłowni jestem zbyt terytorialny nie wiem co by było po trenie . Płaskością bym się nie martwił potrzymasz trochę niżej kalorie przez jakiś czas potem nawet jeden dzień mocnego obżarstwa i mięśnie się ładnie wypełnią
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2016, 18:12
Użytkownik
Bywalec

na mostku polecę sobie na ECA żeby mocy nie tracić i trochę się przyciąć przed trenem :P
na mostek poleca mi jeden koleszka androstan podobno na forach USA chwalą
na trochę więcej miałem cykli ale krotkie (3 misięace) ale wczesniej około 4-5 lat natural bo od gimbazy ćwiczyłem a bomba pierwsza po licencjacie weszła także sporo się z Tobą zgadzam kiedy pisałeś, ze sporo ludzi nie poznało swojego maxa i nawet nie ćwiczyło nigdy z dużą intensywnością - chociaż myślą, że tak :P dopiero jak leciałeś na 100% i dodasz bombę potrafisz ją wykorzystać i docenić - bo sama nic nie zrobi ale wtedy pomaga iśc dalej i dalej :P
Gandalf jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2016, 18:24
Użytkownik
Bywalec

Dostał 45 razy "Dzięki" w 35 postach

Cytat:
Napisał Gandalf Zobacz post
na mostku polecę sobie na ECA żeby mocy nie tracić i trochę się przyciąć przed trenem :P
na mostek poleca mi jeden koleszka androstan podobno na forach USA chwalą
na trochę więcej miałem cykli ale krotkie (3 misięace) ale wczesniej około 4-5 lat natural bo od gimbazy ćwiczyłem a bomba pierwsza po licencjacie weszła także sporo się z Tobą zgadzam kiedy pisałeś, ze sporo ludzi nie poznało swojego maxa i nawet nie ćwiczyło nigdy z dużą intensywnością - chociaż myślą, że tak :P dopiero jak leciałeś na 100% i dodasz bombę potrafisz ją wykorzystać i docenić - bo sama nic nie zrobi ale wtedy pomaga iśc dalej i dalej :P
No dokładnie tak jak piszesz ja preferuje dłuższe spokojniejsze cykl jest czas dobrze popracować nad sylwetką i mniej zamieszań hormonalnych co do androstana czyli Arimistane (Androsta-3,5-diene-7,17-dione) chyba o to Ci chodzi to też sobie bardzo chwalę pare razy używałem ostatnio tak z 3 tyg temu jak zszedłem z sarmów aby wodę sobie trochę wywalić i zbić estro bo miałem wrażenie że mi podskoczyło po tych sarmach.
No chyba że chodzi Ci o ten 1,4,6 androstatriene-dione czyli Atd tego nie używałem ale jestem ciekawy jego działania

Ostatnio edytowane przez subaraszi ; 08-02-2016 o 19:01
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2016, 19:51
Użytkownik
Bywalec

Podobno firma Apex ma to w ofercie 100mg na tab..,
Dlatego teraz jadę długi cykl z mostkiem i pózniej zrobię off
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 9_2_1 like Mac OS X) AppleWebKit/600.1.4 (KHTML, like Gecko) GSA/12.0.68608 Mobile/13D15 Safari/600.1.4
Gandalf jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania