Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 15-12-2015, 18:33
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 19 razy "Dzięki" w 8 postach
Domyślnie MK-677 plus ostaryna spostrzeżenia zawodnika

W ramach wielkich podziękowań dla Bena, którego miałem okazję poznać na PP NAC w Piotrkowie Tryb. będę dzielił się spostrzeżeniami na temat mk677 i ostaryny. Obecnie jestem koło 11-12dnia stosowania 30mg MK(moje inicjały) Browna i Ostaryny olympusa. Początkowo ostartyny dałem dużo tak jak pisało na opakowaniu 6 razy do każdego posiłku po 5mg, mk 30 mg rano na czczo. Pierwsze co zauważyłem była niesamowita pompa i nabicie przy zbitym poniżej 5 estrogenie bo byłem tydzień po zawodach i robiłem wszystkie badania.Ten efekt wystąpił już drugiego dnia po podaniu i mocno narastał z każdym dniem, do tego stopnia że nie mogłem skończyć serii a back pump uniemożliwiał chodzenie na bieżni, to samo łydki. Dopiero zapodanie 5-6g tauryny zmniejszyło efekt. Zmiejszyłem też ostarynę na 15 mg po tygodniu i jest tak samo dobrze jak na 25-30mg początkowo. nadal ja rozbijam rano 5 mg o 13 do posiłku 5mg i po treningu 19.00 5mg.Teraz w ciągu dnia z pompą jest ok, ale na treningu już jedna seria i kable na wierzchu, czuję każdą trenowaną partię jak się momentalnie pompuje. Utrzymuje się też efekt retencji wody pod skórą spuchnięte lekko palce u dłoni, odcisk od gumki skarpetki utrzymuje się godzinę lub dłużej. To drętwienie w okolicach nadgarstków podczas ćwiczeń angażujących przedramiona też lekko przeszkadza, taki objaw jakby rozsadzania dłoni w przegubie nadgarstka. Kolejna rzecz to ciężary moooocno w górę, trzeba naprawdę zachowywać technikę by wszystko w stawach było ok. Regeneracja stawów na plus oraz ból nawet po ciężkim treningu utrzymuje się znacznie krócej. Senność na maxa codziennie muszę 30min w ciągu dnia przespać czasem w weekend dwa razy. Mocne pocenie w nocy całe ciało nogi tak jak bym był przed zawodami i się odwadniał. Waga jaką mam obecnie 87,5kg rano-89-90wieczorem jest najwyższa jaką miałem w ostatnich 3 latach przy dobrym BF w okolicach 10%. Generalnie efekt lipotropowy zauważyłem od 2-3 dni mimo odstawienia aerobów lub robienia 30min 3 razy/tydzień.
Koniecznie trzeba podbijać węglowodany mnie jednego dni dwa razy złapała hipka. Raz 1,5 godziny po śniadaniu na którym zjadłem 40g węgli zamiast 70-80, które zwykle zjadam. Poty niepokój, drżenie dłoni. W ciągu dnia problem się powtórzył. Obecnie nie schodzę poniżej 400g węgli na dzień(czasem podbijam do 500g) około 100-120g tłuszczy i 200-220g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] .Raz w tygodniu oszukany posiłek lub jak to nazywam dzień świni jem wszystko na co mam ochotę. Mk677 wpływa też na głęboki sen spokojny całą noc, ale mimo to jak wstaję to mam ochotę jeszcze godzinkę pospać. MK biorę około 6 rano potem śpię jeszcze do 7 i szybko szykuję śniadanie bo głód jest duży. w ogóle po tygodniu głód jest wielki i niestety lub stety rośnie. dopóki jem czyste kulturystyczne jedzenie na masę nie obawiam się zwiększenia tkanki tłuszczowej. Wszystko idealnie lokuje się w mięśniach.
Ćwiczę push-pull poniedziałek wtorek oraz czwartek piątek. Duże klamoty(jak na mnie) mało powtórzeń schodzę 6-8 i jedna tylko seria robocza poprzedzona rozgrzewką i serią przygotowawczą, często jest to od razu seria robocza. Serie na duże grupy 6-7 roboczych do odcięcia plus jedno wymuszone lub oszukane, na małe 4-5 te same metody co w dużych grupach.
Dodam, że to wszystko na totalym offie i pct. Notuję progres i jest to chyba dla mnie przełom jeśli chodzi o nowe metody ,,suplementacji". Od lutego chcę przetestować LGD i RAD, a także zamówiłem od stycznia zapodam GW na spalanie, kto wie może wyjdzie mega forma na wiosnę bez innych zakazanych ,,suplementów". W planach starty dopiero jesienią ale zobaczę co ugram na nowym odkryciu. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Bena za podzielenie się wiedzą, myślę że sporo osób w PL trzymało tą wiedzę w tajemnicy.
Michał.K jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Michał.K otrzymał 12 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
Arnold (17-12-2015), Ben (15-12-2015), clausik998 (15-12-2015), Damian07 (09-03-2016), KarolWielki (20-01-2016), Michalus (16-12-2015), miszajel (13-02-2016), Natural (15-12-2015), nayas4 (16-12-2015), p4wc10 (15-12-2015), paronsky__ (05-03-2016), tumi (15-12-2015)
stare 15-12-2015, 22:38
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 126
Dostał 316 razy "Dzięki" w 226 postach
Domyślnie Odp: MK-677 plus ostaryna spostrzeżenia zawodnika

Super opis, dzieki Michal jak widac nalezy do tych osob, ktore bardzo dobrze reaguja, chyba tez nie bral nigdy duzych dawek niczego. Bardzo mocna reakcja na MK, objawy znacie z momentow, kiedy sie zaczyna brac dobry apteczny GH jak Norditropine, retencja wody, nadgarski bola - to przechodzi z czasem.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał 3 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
kacpermac (11-01-2016), miszajel (13-02-2016), xNiceK (23-12-2015)
stare 16-12-2015, 23:49
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Dzięki za recenzje, trafilem na art szukając info co mozna do PCT pokombinować... Na razie jeszcze mam zejście na propie po kursie prop/npp 100/100 pon/sr/pt wiec za chwile Clomid poleci i wlasnie chcialem sie zorientowac w temacie skutecznego podtrzymania masy MK ben nie radził brac przed snem czasami?
Miałbym pytanie w jaki sposób połączyć oste z odblokiem po cyklu i w jakiej dawce na podtrzymanie masy? I czy nie będzie to kolidowalo z odzyskiwaniem poziomu teścia naturalnego. Pozdrawiam

aa btw ja 39 lat dluugi staz chodz przerwy i powroty sie przeplataly w zyciu Obecna waga 104,5 przy wzroscie 183 cm i bf ok 15%.

Ostatnio edytowane przez nayas4 ; 17-12-2015 o 01:08
nayas4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2015, 13:25
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 19 razy "Dzięki" w 8 postach

Kolejne dni na zestawie mk677 i ostaryna. Nadal duża senność, apetyt trochę pohamował, pocenie w nocy nadal jest. Ostaryna powrót do 20mg bo traciłem to nabicie całodniowe, teraz jest znowu na plus. Kondycja też do przodu plus mniejsze zmęczenie na treningu. Pompa na maxa po jednej serii wykroków uda napompowane już były a tu trzeba było hack przysiady i wyprosty robić na dużych ciężarach, potem klata, barki, triceps(na te grupu po dwa ćwiczenia tylko) w stylu [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] przygotowawcza seria plus jedna konkret do upadku, technika jak najlepsza.Ciężary do przodu od następnego tygodnia push-pull zastępuję splitem 4 dniowym. Doleciała dziś paczka z GW od Brawna 10mg wrzuciłem rano spodziewam się większego ubicia i odsłonięcia trochę większej ilości prążków. Ciekawe czy waga zostanie przy lepszym BF. Kolega i mój partner treningowy dostał porcję 20 mg osty i 30mg MK, 3 dni już leci i jest w szoku jaka pompa na treningu jest już miesiąc po odbloku i mówi, że jest początek taki sam jak na towarze saa. Paczka już dla niego zamówiona. Wczoraj czytałem artykuł że tauryna i B12 wpływa na IGF i warto dorzucić do MK677 te suple. Bez Tauryny IGF jest w mniejszym stopniu produkowany, a B12 poprawia syntezę tauryny. Tak się złożyło że taurynę i B12 suplementuję już parę tygodni może to też pomaga w odczuciach MK677? Poprawa jest również w gęstości włosów byłem u swojej fryzjerki i zauważyła. Ja też widzę na pewno szybciej rosną ale teraz sporo witamin suplementuję i może dlatego.
Michał.K jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Michał.K otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
KarolWielki (20-01-2016)
stare 17-12-2015, 13:35
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Zauważyłeś może (albo Ty Ben) problemy z sutkami ? Gdzieś czytałem na forum amerykańskim o bardzo wrażliwych sutkach - podobno przechodziło z miejsca po odstawieniu mk.
vidi21 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2015, 21:18
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Michał Czy brales juz tez LGD. Pytam bo zaczynam GH max (czyli mk plus LGD) z Olympusa plus ostarynę.
Ja stosuje pod trojboj a poradzono mi żebym nie podchodzil do MK/LGD bez ostaryny bo stawy moga nie wytrzymać

jak u ciebie z Ciśnieniem mierzyłeś?

pozdrawiam
rownież Michał
mictyb jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2015, 17:25
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 17
Dostał 9 razy "Dzięki" w 9 postach

Jaki dawki B12 i tauryny dodajesz do MK? I ma pytanie bo planuje polecieć na Ostarynie 12tyg 20mg i mk677 30mg min 6 miesięcy. Czy jest sens robić odblok po ostarynie jak lece mk677?
Nicram100 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2015, 20:00
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Ben co sadzisz o srodku z Olympusa Tr3st??? Czy Mk 677 z Tr3st bedzie dobrym polaczeniem bo chcialbym zakupic
MIKEEE jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2015, 08:28
Ben
Boss
Super Expert

Cytat:
Napisał vidi21 Zobacz post
Zauważyłeś może (albo Ty Ben) problemy z sutkami ? Gdzieś czytałem na forum amerykańskim o bardzo wrażliwych sutkach - podobno przechodziło z miejsca po odstawieniu mk.
WSZYSTKO co czytacie na forach, ze watroba albo sutki, to jest prosta sprawa: ktos bral po prostu cos innego. SARMy nie maja po prostu mozliwosci aromatyzacji.

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał 2 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
miszajel (13-02-2016), Piotreek83 (25-12-2015)
stare 19-12-2015, 08:44
Ben
Boss
Super Expert

Cytat:
Napisał MIKEEE Zobacz post
Ben co sadzisz o srodku z Olympusa Tr3st??? Czy Mk 677 z Tr3st bedzie dobrym polaczeniem bo chcialbym zakupic
Nie polecam jako oralny srodek. Dzialanie slaaaabe. Kupcie sobie to jako MENT od np. kurcze jak sie nazywa .. chyba Geneza. Trestolone Acetate (MENT) - zajebisty srodek, bo on sie nie wiaze WOGOLE z globulina! Musze dalej mowic ? Nie ma tez redukcji do Dihydro, ale konwertuje do estradiolu.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
dante43 (28-01-2016)
Zasady postowania