Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 11-01-2016, 15:16
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 9
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach
Emoticon 7 Mk 677

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałbym podzielić się z wami naszymi odczuciami (wraz z partnerka) na temat Mk677 i ostaryny. Jako załącznik dodam też nasze badania podczas cyklu. Ja biorę 30mg Mk i ostaryny 20mg a moja kobieta 30mg Mk i 10mg ostaryny.

Ostarine zaczęliśmy 20.11.2015 - ja zakończyłem 03.01.2016- poczułem się zblokowany co też potwierdziły badania a dziewczyna leci dalej.
Mk 677 pierwsza dawka 08.12.2015 leci nadal i będzie lecieć długo myśle ze minimum z 12 mies o ile fundusze pozwolą to pewnie cały czas być może jakiś miesiąc przerwy, ale to zobaczymy.

Jak wspomniałem w załączniku dodam badania moje i dziewczyny no i dodam że badania były wykonane 29.12.2015.

Teraz odczucia na temat ostaryny. Ostaryna działa w 20mg na chłopaka 75kg 175cm ok 10% fatu dość delikatnie, przynajmniej takie moje odczucia są. Na początku delikatnie siła i wytrzymałość w górę. Jednak cieżko też mi wywnioskować, być moze ma to duzy potencjał lecz ja miałęm bardzo mało ww(schodziłem z redukcji) i być może dlatego nie odczułem aż tak działania jak inni. Nie mniej jednak działanie na stawy jest perfekcyjne, regenerujące. Nawet po odłożeniu już tego środka i będąc na odbloku jest lepiej niż przed.

Jeśli chodzi o dziewczynę to siła w górę, super chroni staw, masa do przodu, razem z mk wygląda na to jakby poprostu dokonywała się rekompozycja, wiec stack na duzy plus. Włosy i paznokcie rosną jak szalone

Mk 677- dużo ludzi pissze ze czują sie fatalnie przez pierwsze tygodnie ze względu na zmęczenie, efekt zombie itd. Jednak my odczuliśmy to inaczej. Przez pierwsze 2 tygodnie w ciągu dnia musiałabyć drzemka mniej więcej od 18-19 czasem krócej. Bardzo głęboka, intensywna, regenerująca- super sprawa człowiek czuję się jak po 8 godz snu. Później mnie dopadał wilczy wręcz niepohamowany apetyt, moja kobieta nic takiego nie odczuła. Ja mogłem zjeść swoj największy posiłek w ciagu dnia i dalej być głodnym. Ogólnie mi bardzo odpowiadało to zarówno sen jak i apetyt, może ktoś jak już normalnie ma duży to mu to będzie przeszkadzać. Sny są w zależności od stanu psychicznego na dany dzien lbo poryte strasznie albo kolorowe ale wszystko dokładnie jak za dzieciaka kiedy sny są takie prawdziwe (każdy napewno za dziecka miał sny które do dziś pamięta, a snu z poprzedniej nocy nie). A i w nocy też odczuwam drętwienie nadgarstkówi dłoni , nic nie puchnie itd poprostu drętwieją. Ogólnie efekty te po ok 2 tyg przechodzą.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
ddsa-180919.jpg   ddsa-180935.jpg   ddsa-180950.jpg  
kocur1507 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 15:45
Użytkownik
Bywalec

Dostał 46 razy "Dzięki" w 42 postach
Domyślnie Odp: Mk 677

Możesz podać jaki odblok zastosowałeś po tej oście? Jasno na biały, że osta blokuje i to nieźle po teściu pojechała. A duże różnice w badaniach w tym co jest a tym co było? Najbardziej interesowałoby mnie jaki miałeś IGF-1 przed mk677.
maceek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 16:05
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 5 razy "Dzięki" w 4 postach

Tylko patrząc na badanie hormonu wzrostu nie widać,żeby mk działało
sidus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 16:08
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 5 postach

ostaryna w dawce 20 mg wyraźnie blokuje wiec nie wiem czemu taki zdziwiony jestes a na kobietę 10 mg wystarczy w zupełności
Skoro juz 1 miesiąc bierzesz mk odpisz proszę na 3 pytania
1.czy czules jyz po tyg dwóch wzrost libido i nabicie mięśniowe
2.brałeś w 1 dawce 30 mg?nie dzieliłeś?
3.ile kg na wadze ci w ten miesiąc przyszlo

Dzieki
Mozilla/5.0 (Mobile; Windows Phone 8.1; Android 4.0; ARM; Trident/7.0; Touch; rv:11.0; IEMobile/11.0; Microsoft; Lumia 640 XL LTE) like iPhone OS 7_0_3 Mac OS X AppleWebKit/537 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537
mk677 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 16:59
Użytkownik
Bywalec

Dostał 46 razy "Dzięki" w 42 postach

sidus ale tak działa mk677 nie podnosi całego poziomu hormonu wzrostu tylko IGF-1
maceek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 17:09
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 4 razy "Dzięki" w 4 postach

ten wynik gh i IGF mały coś
GymDope jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 17:21
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0

Nie żeby nie było to oczywiste ale skoro schodziłeś z redukcji to już miałeś niższego teścia a osta tylko dodała do bloku. Wartości igf jak najbardziej takie jakie powinny być - oczywiście nie wiadomo jakie były wcześniej.... Z relacji z usa ludziom skakało ze 110-150 do 250-300 więc by się zgadzało ... Odpowiedź dałoby jedynie zrobienie badań wcześniej (a to gdzieś ~100 zł za igf jak się nie mylę)

Dodatkowo gh jest wydzielane pulsacyjnie czyli mógł spokojnie trafić w "low [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ". Po to właśnie bada się igf, który jest w miarę stały w ciągu doby. Moim zdaniem wyniki jak najbardziej takie jakiś się można było spodziewać - czyli obniżony test przez redukcje + ostaryne. Dodatkowo słabe lipidy co również zgadza się z opiniami na forach. Także pewnie nie był to fake
vidi21 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
vidi21 otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
kocur1507 (11-01-2016)
stare 11-01-2016, 17:29
Użytkownik
Nowicjusz

Słuchajcie niestety nie zrobiłem badań przed. Odblok tamoxifen. Racja tez ze juz po redukcji byłem napewno już coś zblokowany, więc wexcie tez pod uwag ę własnie to. Jak chodzi o hormon wzrostu to juz po tym badaniu jak zrobilem przeczytałem ze to nie jest jakies tam badanie które nam duzo mowi bo gh wydziela sie pulsacyjnie. Wiec chyba nie ma sensu brac tego pod uwage. Z tego co gdzies tam czytalem to igf 1 jest najwyzszy po roku stosowania, poprawcie mnie jesli sie myle.
kocur1507 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 17:35
Użytkownik
Nowicjusz

1. tak czułem wzrost libido i nabicie miesniowe
2. mk biore zawsze w jednej dawce okolo 17.30 po robocie.
3. Wzrostu wagi nie moge liczyc w kg ale napewno ostaryna z mk dobrze wycinają i jest to naewno anaboliczny stack. Wiec tak jakby 2 w 1. Bede wiecej wiedzial jak bede dokladal kcal napewno jeszcze raz wejde na ostaryne. Mk lece cały czas za kilka tyg panowie zrobie badania i wysle wam tutaj no a pozniej znowu polece pewnie ostarine 20 mg i zobaczymy.
kocur1507 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 17:51
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 7
Dostał 8 razy "Dzięki" w 8 postach

ile brales tamo i jak dlugo ?
umirinbrah jest offline