Body Attack YamBam - KOKOS NOWY!

Mistrzostwa Świata 2017 - Uczestnicy

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 2. Listopad 2017 Dodane przez: KO Team

GAMES MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
Juscelino Santos Brazil
Kiho Mun Korea

GAMES MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 175 CM
Jurgen Vanwesemael Belgium
Jan Palenícek Czechia – 2nd category
Myeongho Park Korea

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 168 CM
Demin Xu China
Sengui Wang China
Wei Zhao China
Lei Yang China
Aristide Mbomni Germany
Kohei Watanabe Japan
Kikwan Seol Korea
Yeongseok Kim Korea
Ram Dahal Nepal
José Lopez Spain
Francisco Moyano Spain
Ayhan Turan Turkey

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 171 CM
Alejandro Zitta Argentina
Zhanglei Zhao China
Shaozhong Zheng China
Feng He China
Reda AlJa’afreh Jordan
Hunsuk Oh Korea
Jesús Rodal Spain
Azer Mhamdi Tunisia
Bogac Sihoglu Turkey

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
Peter Gerolf Belgium
Hugo Eiti Brazil
Yonghao Wu China
Jiří Kočvara Czechia
Lukáš Topinka Czechia
Angelo Ronquillo Ecuador
Juhoon Lee Korea
Jehyung Ryu Korea
Cristian Fekete Romania
Erik Halaska Slovakia
Keshav Saikoolal South Africa
Sedat Bekdemir Turkey

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
Yunlong Fan China
Yutao Ding China
Junyi Zhang China
Jan Páleníček Czechia
Ramil Lipp Estonia
Antonio Ludovico Italy – entered Oct. 27th
Mazen Hindi Jordan
Hansu Kim Korea
Williams Gerard Luxembourg
Syerik Khajat Mongolia
Patryk Jaskiewicz Poland
Aleksandr Baraulia Russia
Jakub Vilimek Slovakia
Martin Ziliak Slovakia
Ziyaad Martin South Africa
Agustin Frias Spain
Ouael Hichri Tunisia
Reno Banks United Kingdom – entered Oct. 26th

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
Radim Kolar Czechia
Eric Lompard France
Jongmin Park Korea
Ugur Cevher Netherlands
Dawsen Hamilton Norway – entered Oct. 27th
Mateusz Kolkowski Poland
Piotr Jurczewski Poland – entered Oct. 24th
Dominik Balga Slovakia
Michal Zaukolec Slovakia
José Pérez Spain
Sam Mikaelsson Sweden
Utku Günindi Turkey

MEN’S BODYBUILDING UP TO 65 KG
Jun Ma China
Jin Shen China
Leonardo Alizaga Costa Rica – entered Oct. 24th
Kikuo Asano Japan
Seiichiro Kimura Japan
Kyeongmo Park Korea
Sungwon Kang Korea
Tomasz Sadkowski Poland
Alexander Stepanov Russia
Jakub Prokop Slovakia
Zanovuyo Alfred Vanda South Africa
Özcan Göksu Turkey
Fikret Becan Turkey

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG
Amine Masmoudi Algeria – entered Oct. 25th
Peter Hartwig Australia – entered Oct. 30th
Alderino Santos Brazil
Leroy Rollins Canada
Tianning Zhou China
Daniel Pinanjota Ecuador
Makoto Tashiro Japan
Takanori Sato Japan
Wooseok Kang Korea
Jaekoon Yoon Korea
Dorj Gansukh Mongolia
Kishor Pun Nepal
Joel Carlos Scheek Netherlands
Mvesi Tapi South Africa
Burak Ekit Turkey

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG
Sid Ali Midoun Algeria – entered Oct. 25th
Zaimei Jiang China
Wilfredo Mena Dominican Republic
Shotaro Suyama Japan
Kyoungyun Nam Korea
Junhyuk Boo Korea
Haejin Bang Korea
Edgaras Gladas Lithuania
Umesh Rai Nepal
Christopher Chimezie Nigeria
Khaled Zagha Palestine
Mohamed Khedr Qatar – entered Oct. 26th
Michal Kertes Slovakia
Simon Mwelase South Africa
Maximiliano Rodríguez Spain
Miguel Perez Spain
Wael Omar Syria
Khaled Ghazouani Tunisia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
Ouahbi Zoghbi Algeria – entered Oct. 25th
Mina Bisada Egypt
Charles Barbe France
Ange Pellegrini France
Hariht Al Hiltschi Germany – entered Oct. 30th
Masashi Suzuki Japan
Seonghwan Kim Korea
Injung Park Korea
Miguel Francisco Portugal – entered Oct. 24th
Glenn Molobela South Africa
Vasif Fitoz Turkey
Lee Hersey United Kingdom – entered Oct. 26th

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
Zoheir Mihoubi Algeria – entered Oct. 25th
Mohamed Djamed Algeria – entered Oct. 25th
Abdel Kader Ben Abdella Algeria – entered Oct. 25th
Vahram Hakobyan Armenia – withdrawn Oct. 24th
Mounir Hezami Austria
Andrei Kulik Belarus
Vladislav Gerginov Bulgaria
Nikolay Kostadinov Bulgaria
Quinton Eriya Canada
Ott Kiivikas Estonia
Jinho Lee Korea – withdrawn Oct. 31st
Kujtim Lepaja Kosovo – entered Oct. 31st
Stefano Aquaro Luxembourg
Justin Fox Netherlands
Germain Louisa Netherlands
David Ekpe Nigeria
Szymon Lada Poland
Alberto Alonso Spain
Vicente Olombrada Spain
David Cámara Spain B
Zouhair Wanous Syria
Mohamed Riahi Tunisia
Ergül Cimen Turkey
Orkun Bingöl Turkey
Vasyl Remizov Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
Karim Benazala Algeria – entered Oct. 25th
Amar Zahi Algeria – entered Oct. 25th
Jose Solano Dominican Republic
Jimmy Lima Luxembourg – withdrawn Oct. 31st
Vlade Stankovski Macedonia (FYROM)
Lorenzo Leeuwe Netherlands
Joan Cannegieter Netherlands
Izzeddin Seyoury Palestine
Vladislav Kuznetcov Russia
Roman Dudushkin Russia
Johnny Afoa Samoa – entered Oct. 30th
Peter Tatarka Slovakia
Tristan van Aarde South Africa
Gerhard Nel South Africa
Pablo Llopis Spain
Carlos Blanco Spain
Usman Bathily Spain B
Roberto Rodriguez Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th
Adem Unal Turkey
Volodymyr Byruk Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
Abdel Dahmani Algeria – entered Oct. 25th
Krasimir Sarafov Bulgaria
David Gasser France – withdrawn Oct. 26th
Gabriel Leber France
Théo Leguerrier France
Gabriel Leber France – entered Oct. 26th
Blessing Awodibu Ireland
Femi Adesoye Nigeria
Andrzej Kolodziejczyk Poland
Maksim Trzin Serbia
Mhamad Mhmod Syria
Muammer Gökmen Turkey
Mustafa Örel Turkey
Adam Kozyra Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
David Ramirez Ecuador
Yukihiro Yuasa Japan
Yoshitake Tamura Japan
Ryo Terashima Japan
Obadeh Alqatawneh Jordan
Deba Raj Parajuli Nepal
Prateek Lama Nepal
Adrian Dlugokecki Poland
José Ferreira Portugal – entered Oct. 24th
Bruno Lourenco Portugal – entered Oct. 24th
Patrik Spodniak Slovakia
Juan Salomon Spain
Jonathan Álvarez Spain
Mohammed Aziz Sweden
Hüseyin Nalci Turkey
Hilmi Akkanat Turkey

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM
Chaker Ben Allag Algeria – entered Oct. 25th
Rochdi Khelfat Algeria – entered Oct. 25th
Ke-Shen Lian Belgium
Xinhao Cai China
Yun Chu China
Keren He China
Eduardo Ramirez Ecuador
Shogo Sato Japan
Basel Al Tayyan Jordan
Hyunkyu Park Korea
Linas Petraitis Lithuania
Patrick Araujo Luxembourg
Hung Nyugen Netherlands
Alexander Fagernes Norway
Kamil Kozlik Poland
Nelson Fernandes Portugal – entered Oct. 24th
Mihai-Daniel Girtan Romania
Siyanda Sibango South Africa
Yasin Sahin Turkey
Koray Ilkmen Turkey
Isaac Francis United Kingdom – entered Oct. 26th

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM
Trent Devitt Canada
Peng Chao China
Jose Martinez Dominican Republic
Egert Oiov Estonia
Alexis Autreau France
Mickael Pretot France
Ryuichiro Komura Japan
Omar Al-Awi Jordan
Jetmir Goqi Kosovo – entered Oct. 31st
Tuguldur Erdenechimeg Mongolia
Nehdyar Ramadan Netherlands
Alexander Ladsten Norway
Saif Abusalem Palestine
Majid Mahir Qatar – entered Oct. 26th
Enrique Gutiérrez Spain
Joan García Spain
Safa Sahin Turkey
Dmytro Horobets Ukraine – entered Nov. 01st

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM
Mohamed El Djarouf Algeria – entered Oct. 25th
Igor Jevtic Bosnia & Herzegovina – entered Oct. 27th
Pavlin Aleksandrov Bulgaria
Jeremiah Elie Canada
Gang Li China
Zhihui Wang China
Luis Garcia Costa Rica – entered Oct. 24th
Patrik Herčzík Czechia
Kenji Koizumi Japan
Emīls Ločmelis Latvia
Piotr Zielinski Poland
Jerson Brito Portugal – entered Oct. 24th
Aleksandar Zivkovic Serbia – entered Oct. 26th
Hazem Malaka South Africa
Norberto Benitez Spain
Cristian Triano Spain
Waldemar Gustafsson-Ek Sweden
Mahmut Alan Turkey
Edvard Muhanha Ukraine – entered Nov. 01st
Bruno Castro United Kingdom – entered Oct. 26th

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM
Chenlong Wu China
Janno Uus Estonia – withdrawn Oct. 30th
Ats Lahi Estonia – entered Oct. 29th
Thierry Bayala France
Petter Horgen Norway
Marcin Dziadczyk Poland
Rafael Malinowski Poland
Mateusz Duda Poland
Srboslav Lazic Serbia
Devonshire Pillay South Africa
Rocky Kewley Trinidad & Tobago – entered Oct. 25th

MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM
William Pluskota France
Steve Sanmartin France – withdrawn Oct. 26th
Elvis Rudbahs Latvia
Lukas Galdikas Lithuania
Tojo Ratsimbazafy Madagaskar
Torgeir Haugsgjerd Norway
Daniel Samsel Poland
Pablo Ramis Spain
Atef Jendoubi Tunisia
Majdi Ben Khalifa Tunisia
Murat Akköse Turkey

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OPEN
Kevork Tutunjian Armenia – entered Oct. 24th
Briger Renteria Colombia – entered Oct. 27th
Vjaceslav Arkhiereev Czechia
Hasan Galal Egypt
Mohamed Elbarky Egypt
Gregory Lac France
Romain Ramassamy France – withdrawn Oct. 26th
Maxime Ratier France – withdrawn Oct. 26th
David Roig France – entered Oct. 26th
Alexis Autreau France – entered Oct. 26th
Maxime Vilatte France (moved from MPH 175 cm)
Fábio Rodrigues Portugal – entered Oct. 30th
Roger De Kramer South Africa
David Libreros Spain
Özcan Kiran Turkey
Muhammet Sevinc Turkey
Sertac Kuzur Turkey
Denys Mykolenko Ukraine – entered Nov. 01st
Jean Pier Guerrero Venezuela – entered Oct. 26th

NO CATEGORY DECLARED:
Mahdi Ghanavati Iran
Sajad heidari Chegeni Iran
Mahdi Heydari Iran, BB 70 kg
Mohammad hossein gholinejad Balestani Iran
Mohammad rezajafari Sartomi Iran
Hossein kalateh Iran
Hamidreza kamrani Mashhadi Iran
Hesam khosravi Larijani Iran
Shantialakpour Iran
Hamed mahmoud Eini Iran
Hadi mohammadi Iran
Mohsen Samadi Iran, BB +100 kg
Akbar sarbaz sarkhanlo Iran
Davood shokrollah niaragh Iran
Omid soleimani ghahroudi Iran, BB 75 kg
Mazahertabania barghani Iran
Behrooz tabani abarghani Iran
Davoud taghavi Iran, MPH +172
Taniela Mosimosi Koula Lutui Tonga, BB
Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Roughneck - Kolekcja wyjątkowych, hardcorowych koszulek. Dzięki nim wybijesz się z tłumu!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz YouTube

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Mistrzostwa Świata 2017 - Uczestnicy

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
Kategorie / Producenci
Body Attack Sports Nutrition
Sylwester Szymczuk